Hodnotenie klientov:  9.6
* * *
Individuálne

Leuco

Taliansko - Palmová riviéra - Martinsicuro

V prípade záujmu nás kontaktujte na turancar@turancar.sk
Podobná ponuka TU

Príjemný 3* hotel vzdialený od pláže len 3 min chôdze, očarí svojou vybavenosťou a polohou aj náročnejších klientov. Hotel disponuje súkromnou plážou a bazénom.

COVID-19 PODMIENKY VSTUPU DO KRAJINY

Poloha:

120 m od pláže

Hotel:
recepcia, reštaurácia, bar s posedením, klimatizácia, Wi-Fi na izbách, vonkajšie parkovisko (zdarma na vyžiadanie), garážové miesto, požičovňa bicyklov. V dôsledku situácie Covid-19, môžu byť klienti vyzvaní k noseniu rúšok v interiéri hotela.
Izby:
dvojlôžkové izby s možnosťou dvoch prísteliek. Izby sú vybavené klimatizáciou, ventilátorom, Wi-Fi, trezorom, TV, vlastným sociálnym zariadením (WC, sprcha), sušičom na vlasy, priestranným balkónom. Superior izby sú zrekonštruované.
Stravovanie:
plná penzia- raňajky podávané formou švédskych stolov, sladké aj slané pečivo, teplé a studené nápoje. Švédske stoly môžu byť obsluhvané personálom. Servírované obedy a večere, prvý a druhý chod, výber z troch menu. K dispozícii sú zeleninové prílohy, 1/2 l vody a 1/4 vína.
Pláž:
súkromná, piesočnatá s pozvoľným vstupom do mora.
Doprava:
individuálna.
Typ stravy:

plná penzia

Fakultatívne výlety:

TALIANSKY VEČER U „STARÉHO MAJSTRA OLIVÁRA“
Príjemná večera u miestnych výrobcov olivového oleja spojená s degustáciou fantastického olivového oleja, olív a iných olivových špecialít vyrobených priamo na farme. Po večeri si môžete vychutnať pravú nefalšovanú taliansku zábavu na farmárskom dvore. V sprievode miestnych mladších aj starších talianov a živej hudby sa naučíte miestne tančeky, a samozrejme nebude chýbať ani lahodné talianské víno.
Cena zahŕňa: dopravu klimatizovaným autobusom, sprievodcu, všetky ochutnávky
MESTEČKO  CAMPLI, OCHUTNÁVKA SYROV A TALIANSKYCH DOMÁCICH GURMÁNSKYCH ŠPECIALÍT
Poldenný  výlet do mestečka Campli, ktoré je zapísané v zozname najkrajších miest Talianska. Mestečko so 7.000 obyvateľmi je výnimočné Svätými schodmi, po ktorých sa dá vyjsť iba kľačiačky.  Mesto je známe aj svojou gurmánskou špecialitou, ktorou je „porchetta“ – pečené prasiatko.  Už desiatky rokov mesto usporadúva vždy v auguste na námestí oslavu tejto pochúťky, ktorej sa zúčastnia tisíce turistov.  ... a to, že je to skutočná lahôdka, budete môcť ochutnať aj vy ! Po prechádzke mestom bude nasledovať degustácia u miestnych  výrobcov syrov a domácej  mozzarelly a vína frizzante. Po ochutnávke sa presuniete sa na ďalší gazdovský dvor, kde vás už bude očakávať gazdiná s bohatou ochutnávkou jej domácej kuchyne v podobe  surovej šunky, olivového  oleja, zeleniny nakladanej v olivovom oleji, medu, marmelády, sezónnej zeleniny a ovocia. Počas celej ochutnávky bude podávané domáce víno  a vaše gurmánske putovanie zavŕšite  špeciálnym likérom.
Cena zahŕňa: dopravu klimatizovaným autobusom, sprievodcu, všetky ochutnávky
ACQUAPARK
Celodenný výlet do zábavného parku plného vodných atrakcí pre malých aj veľkých. V bazénoch nie je slaná  voda. Počas dňa je možné zakúpiť si občerstvenie , prípadne obed v bare alebo reštaurácii v areáli  acquaparku
Pozor: v bazénoch je nutné pužívať kúpaciu čiapku, ktorú je možné kúpiť priamo v areáli Cena zahŕňa: dopravu klimatizovaným autobusom, vstupenku do acquaparku, slnečník, lehátka.

RĺM  A VATIKÁN
Celodenná prehliadka s licencovaným  slovensky alebo  česky hovoriacim sprievodcom najdôležitejšími historickými pamiatkami Ríma: Colosseum, Forum Romanum, Kapitol, Piazza Venezia, Fontana Di Trevi, Pantheon, Piazza Navona, Vatikánske námestie Sv.Petra a Bazilika Sv. Petra.   Počas celého dňa je prehliadka organizovaná sprievodcom, ktorý podáva výklad prostredníctvom mikrofónu, aby každý zo skupiny zreteľne rozumel. Počas obeda pauza pri Fontane Di Trevi s možnosťou občerstvenia.
Upozornenie: na vstup do Baziliky Sv. Petra je potrebné mať zahalená ramená a kolená, odporúčame pohodlnné topánky a malú fľašku vody, ktorá sa dá v uliciach Ríma dopĺňať. Do autobusu je vhodné si so sebou zobrať sveter.
Cena zahŕňa: dopravu klimatizovaným autobusom, sprievodcu  s licenciou na sprevádzanie Ríma  v českom alebo slovenskom jazyku počas celého dňa, sluchátka

Deti do veku 3 rokov majú výlet gratis /bez nároku na miesto v autobuse/.

Informácie o krajine a stredisku:

PALMOVÁ RIVIÉRA
Malebná krajina na pobreží Jadranského mora, nachádzajúca sa v strednej časti Talianska na rozhraní regiónov Marche a Abruzzo, približne 80 km južne od Ancony. V posledných rokoch sa táto oblasť teší čoraz väčšej obľube. Svoj názov, ktorý jej právom patrí, dostala vďaka veľkému počtu krásnych paliem (okolo 8000), ktoré jej dávajú spolu s množstvom voňavých oleandrov exotický nádych. Príjemné a teplé počasie umožňuje kúpanie od mája do konca septembra. Slnkom zaliate piesočnaté pláže s množstvom barov, reštaurácií a rôznych atrakcií nielen pre deti, poskytujú návštevníkom dokonalý komfort. Z celej Palmovej riviéry je možné pokochať sa pohľadom na najvyšší masív pohoria Apenín – Gran Sasso d’Italia, ktorý sa vypína do výšky až 2 912 m n. m. 

MARTINSICURO
Martinsicuro je pokojné prímorské mesto nachádzajúce sa na Jadranskej riviére, susediace s mestom San Benedetto del Tronto. Jemné zlatisté piesočnaté pláže, s pozvoľným vstupom do mora, vytvárajú ideálne miesto pre dovolenku s deťmi. Pozdĺž celej pláže sú vysadené palmy a borovice. Nádherný výhľad na nekonečné more strieda okúzľujúca panoráma pohoria Appennín. Milovníci športov si rovnako prídu na svoje. V letovisku sa nachádzajú tenisové kurty, volejbalové a basketbalové ihriská. Promenáda pozdĺž pláže ideálna pre peších, korčuliarov či cyklistov, spája mesto Martinsicuro s ďalšími prímorskými strediskami Palmovej riviéry. Po zotmení sa v letovisku začína prebúdzať bohatý nočný život. Martinsicuro je ideálne miesto na strávenie nezabudnuteľnej dovolenky plnej oddychu.   

Podobná ponuka TU
Zobraziť na mape (42.8825570000, 13.9181660000)
Zdieľať
Zoznámte sa
Klimatický diagram
Podobné tipy pre Vás
Naši partneri
Mercedes 1 percento