Hodnotenie klientov:  8
* * * *
Individuálne

Alisei Palace

Taliansko - Rimini - MARINA CENTRO
VYPREDANÉ

TÁTO KAPACITA NIE JE ZATIAĽ K DISPOZÍCII

Podobná ponuka TU
Elegantný hotel s bazénom s výbornou polohou pri pláži v stredisku Rimini Marina Centro, v blízkosti obchodov, reštaurácií a barov.
Poloha:
v prvej línii hotelov v tesnej blízkosti pláže, v časti strediska Marina Centro, na Via Regina Elena 52, v blízkosti nespočetných nákupných možností.
Hotel:
recepcia s nepretržitou prevádzkou, internetový kútik, výťah, reštaurácia, bar, bazén (v prevádzke podľa počasia), konferenčná miestnosť, Wi-Fi pripojenie v celom hoteli a požičovňa bicyklov zadarmo, za poplatok sauna, fitnescentrum, solárium, parkovisko s obmedzenou kapacitou a garáž. Na vyžiadanie aj izby pre hendikepované osoby.
Izby:
dvojlôžkové izby s možnosťou prístelky, majú kúpeľňu so sprchou a WC, sušič na vlasy, SAT TV, trezor, minibar, klimatizáciu, telefón, balkón a Wi-Fi pripojenie zdarma. Detská postieľka na vyžiadanie za poplatok 15 EUR/noc.
Stravovanie:
polpenzia - raňajky formou kontinentálneho bufetu, večere servírované s výberom z menu, zeleninový bufet.
Pláž:
piesočnatá upravená pláž priamo pred hotelom s pozvoľným vstupom do mora, plážový servis (slnečník, ležadlo, kreslo a plážové uteráky) za poplatok na mieste.
Doprava:
individuálna, autobusová
Typ stravy:
polpenzia
Informácie o krajine a stredisku:
RIMINI  - populárne letovisko vzdialené asi 920 km od Bratislavy, patrí k najznámejším a najväčším strediskám jadranského pobrežia v Taliansku. Leží v bohatom a úrodnom kraji Emilia Romagna s kilometrami dlhých pláží s jemným pieskom, asi 180 km južne od Benátok. Má pôvod ešte v antickej dobe, o čom svedčia aj dodnes zachované rímske pamiatky. Svoju dlhú turistickú tradíciu si začalo budovať už v roku 1843, keď tu vznikli prvé kúpele. Podľa slávneho rodáka, svetoznámeho režiséra Federica Felliniho, je pomenované aj neďaleké medzinárodné letisko. Dnešné moderné Rimini je známe svojou hektickou a živou atmosférou a pestrým nočným životom. Celá provincia má niekoľko častí, ktoré sa tiahnu od severu na juh a sú prepojené železnicou a pobrežnou komunikáciou s pravidelným autobusovým spojením. Rimini, Riccione, Cattollica, Misano Adriatico, Bellaria, Igea Marina to všetko sú letoviská, ktoré ponúkajú nespočetné množstvo ubytovacích a gastronomických zariadení. Typické talianske pizzerie, kaviarničky, obchodíky, miestne trhy, bary, diskotéky, tematické a zábavné parky vytvárajú pravú dovolenkovú náladu a uspokoja najmä návštevníkov vyhľadávajúcich rušné a pulzujúce prostredie. Delfinárium, zábavné parky Fiabilandia a Mirabilandia a vodný park Aquafan sú rajom pre najmenšie ratolesti. Pláže sú piesočnaté, vybavené slnečníkmi a ležadlami, s pozvoľným vstupom do mora, ideálne pre rodiny s deťmi.
Podobná ponuka TU
Zobraziť na mape (44.0582976857, 12.5925789780)
Zdieľať
Zoznámte sa
Klimatický diagram
Podobné tipy pre Vás
Naši partneri