Hodnotenie klientov:  9.6
* *
Individuálne

Hotel Hollywood

Taliansko - Rimini

V prípade záujmu nás kontaktujte na turancar@turancar.sk
Podobná ponuka TU
Rodinný hotel, ktorý v roku 2018 prešiel čiastočnou rekonštrukciou, má výbornú polohu v centre Rimini aj v blízkosti pláže.
Poloha:
na Via Leopardi 24 v stredisku RICCIONE, 250 m od pláže a asi 100 m od obchodov a reštaurácií, Via Ceccarini je asi 1,80 km od hotela.
Hotel:

v hoteli je k dispozícii recepcia, výťah, TV miestnosť, Wi-Fi, raňajková miestnosť, bar. Parkovisko je za poplatok 6 EUR/deň, potrebná rezervácia vopred kvôli obmedzenej kapacite.

Izby:
dvojlôžkové izby s možnosťou 2 prísteliek (môže byť aj poschodová posteľ) sú vybavené sociálnym zariadením, klimatizáciou, trezorom, TV, Wi-Fi, sušičom na vlasy a balkónom.
Stravovanie:
raňajky formou kontinentálneho bufetu.
Pláž:
piesočnatá upravená pláž s pozvolným vstupom do mora asi 250 m od hotela. Plážový servis za doplatok na mieste.
Doprava:

individuálna alebo autobusová.

Typ stravy:
raňajky
Informácie o krajine a stredisku:

RIMINI

Populárne letovisko vzdialené asi 920 km od Bratislavy, patrí k najznámejším a najväčším strediskám jadranského pobrežia v Taliansku. Leží v bohatom a úrodnom kraji Emilia Romagna s kilometrami dlhých pláží s jemným pieskom, asi 180 km južne od Benátok. Má pôvod ešte v antickej dobe, o čom svedčia aj dodnes zachované rímske pamiatky. Svoju dlhú turistickú tradíciu si začalo budovať už v roku 1843, keď tu vznikli prvé kúpele. Podľa slávneho rodáka, svetoznámeho režiséra Federica Felliniho, je pomenované aj neďaleké medzinárodné letisko. Dnešné moderné Rimini je známe svojou hektickou a živou atmosférou a pestrým nočným životom. Celá provincia má niekoľko častí, ktoré sa tiahnu od severu na juh a sú prepojené železnicou a pobrežnou komunikáciou s pravidelným autobusovým spojením. Rimini, Riccione, Cattollica, Misano Adriatico, Bellaria, Igea Marina to všetko sú letoviská, ktoré ponúkajú nespočetné množstvo ubytovacích a gastronomických zariadení. Typické talianske pizzerie, kaviarničky, obchodíky, miestne trhy, bary, diskotéky, tematické a zábavné parky vytvárajú pravú dovolenkovú náladu a uspokoja najmä návštevníkov vyhľadávajúcich rušné a pulzujúce prostredie. Delfinárium, zábavné parky Fiabilandia a Mirabilandia a vodný park Aquafan sú rajom pre najmenšie ratolesti. Pláže sú piesočnaté, vybavené slnečníkmi a ležadlami, s pozvoľným vstupom do mora, ideálne pre rodiny s deťmi.

Podobná ponuka TU
Zobraziť na mape (44.0112990000, 12.6449460000)
Zdieľať
Zoznámte sa
Klimatický diagram
Podobné tipy pre Vás
Naši partneri
Mercedes 1 percento