Hodnotenie klientov:  8
* * *
Individuálne

Hotel Reale

Taliansko - Rimini

V prípade záujmu nás kontaktujte na turancar@turancar.sk
Podobná ponuka TU

menší rodinný hotel v známom letovisku Rimini s dobrou polohou v blízkosti pláže, po nedávnej čiastočnej rekonštrukcii, s  možnosťou zaujímavých výletov v okolí.

Poloha:

hotel sa nachádza asi 250 m od piesočnatej hotelovej pláže, na Via Siena v časti Rimini Bellariva, neďaleko obchodov.

Hotel:
recepcia, výťah, reštaurácia, bar, spoločenská miestnosť s TV, parkovisko (na vyžiadanie za poplatok). Wi-Fi. Malé zvieratá povolené za poplatok na mieste.
Izby:
jednoducho zariadené dvojlôžkové izby s možnosťou dvoch prísteliek (aj poschodová posteľ), každá izba má TV, telefón, Wi-Fi, klimatizáciu, kúpeľňu s WC, balkón. Detská postieľka na vyžiadanie za poplatok.
Stravovanie:

raňajky formou bufetu.

Pláž:
vlastná hotelová piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora, plážový servis za poplatok na mieste alebo v rámci príplatku v CK.
Doprava:
individuálna alebo autobusová.
Typ stravy:
polpenzia
Informácie o krajine a stredisku:

RIMINI  - populárne letovisko vzdialené asi 920 km od Bratislavy, patrí k najznámejším a najväčším strediskám jadranského pobrežia v Taliansku. Leží v bohatom a úrodnom kraji Emilia Romagna s kilometrami dlhých pláží s jemným pieskom, asi 180 km južne od Benátok. Má pôvod ešte v antickej dobe, o čom svedčia aj dodnes zachované rímske pamiatky. Svoju dlhú turistickú tradíciu si začalo budovať už v roku 1843, keď tu vznikli prvé kúpele. Podľa slávneho rodáka, svetoznámeho režiséra Federica Felliniho, je pomenované aj neďaleké medzinárodné letisko. Dnešné moderné Rimini je známe svojou hektickou a živou atmosférou a pestrým nočným životom. Celá provincia má niekoľko častí, ktoré sa tiahnu od severu na juh a sú prepojené železnicou a pobrežnou komunikáciou s pravidelným autobusovým spojením. Rimini, Riccione, Cattollica, Misano Adriatico, Bellaria, Igea Marina to všetko sú letoviská, ktoré ponúkajú nespočetné množstvo ubytovacích a gastronomických zariadení. Typické talianske pizzerie, kaviarničky, obchodíky, miestne trhy, bary, diskotéky, tematické a zábavné parky vytvárajú pravú dovolenkovú náladu a uspokoja najmä návštevníkov vyhľadávajúcich rušné a pulzujúce prostredie. Delfinárium, zábavné parky Fiabilandia a Mirabilandia a vodný park Aquafan sú rajom pre najmenšie ratolesti. Pláže sú piesočnaté, vybavené slnečníkmi a ležadlami, s pozvoľným vstupom do mora, ideálne pre rodiny s deťmi.

Podobná ponuka TU
Zobraziť na mape (44.0472340000, 12.6011850000)
Zdieľať
Zoznámte sa
Klimatický diagram
Podobné tipy pre Vás
Naši partneri
Mercedes 1 percento