Hodnotenie klientov:  9.9
* * *
Individuálne

Hotel Scarlet

Taliansko - Rimini

V prípade záujmu nás kontaktujte na turancar@turancar.sk
Podobná ponuka TU
Tento príjemný zrekonštruovaný hotel v centre známeho letoviska Rimini ponúka bezstarostnú dovolenku pre rodiny s deťmi za výbornú cenu - dieťa do 12 rokov je zdarma a deti až do 14 rokov majú  zľavu 50%.
Poloha:
hotel sa nachádza iba pár minút jazdy autom od historického centra, na adrese Vialle Giovanni Pascoli 119, Rimini marina Centro, asi 200 m od privátnej hotelovej piesočnatej pláže so slnečníkmi a ležadlami.
Hotel:
hotel bol nedávno zrekonštruovaný, má vľúdnu atmosféru a ústretový personál. Hosťom slúži recepcia, bar, reštaurácia, menšia terasa s posedením, výťah, za poplatok parkovisko vzdialené asi 50 m od budovy hotela.
Izby:
dvojlôžkové izby s možnosťou až dvoh prísteliek /poschodová posteľ/, sú vybavené klimatizáciou, trezorom, SAT TV, sociálnym zariaením so sušičom vlasov, Wi-Fi, balkónom. Za poplatok 5 EUR/noc na mieste je možné požičať si aj chladničku.
Stravovanie:

je možné si objednať  aj plnú penziu, za doplatok aj nápoje k jedlám - neobmedzene vodu a 0,25 l vína pre dospelú osobu alebo nealkoholický nápoj pre deti. Raňajky sú formou bufetu, obedy a večere sú servírované a majú 3 chody.

Pláž:
hotelová piesočnatá pláž vybavená slnečníkmi a ležadlami /za príplatok k cene/ je vzdialená asi 200 m od hotela. Vstup do mora je pozvoľný.
Doprava:
autobusová alebo individuálna.
Typ stravy:
polpenzia
Informácie o krajine a stredisku:

RIMINI

Populárne letovisko vzdialené asi 920 km od Bratislavy, patrí k najznámejším a najväčším strediskám jadranského pobrežia v Taliansku. Leží v bohatom a úrodnom kraji Emilia Romagna s kilometrami dlhých pláží s jemným pieskom, asi 180 km južne od Benátok. Má pôvod ešte v antickej dobe, o čom svedčia aj dodnes zachované rímske pamiatky. Svoju dlhú turistickú tradíciu si začalo budovať už v roku 1843, keď tu vznikli prvé kúpele. Podľa slávneho rodáka, svetoznámeho režiséra Federica Felliniho, je pomenované aj neďaleké medzinárodné letisko. Dnešné moderné Rimini je známe svojou hektickou a živou atmosférou a pestrým nočným životom. Celá provincia má niekoľko častí, ktoré sa tiahnu od severu na juh a sú prepojené železnicou a pobrežnou komunikáciou s pravidelným autobusovým spojením. Rimini, Riccione, Cattollica, Misano Adriatico, Bellaria, Igea Marina to všetko sú letoviská, ktoré ponúkajú nespočetné množstvo ubytovacích a gastronomických zariadení. Typické talianske pizzerie, kaviarničky, obchodíky, miestne trhy, bary, diskotéky, tematické a zábavné parky vytvárajú pravú dovolenkovú náladu a uspokoja najmä návštevníkov vyhľadávajúcich rušné a pulzujúce prostredie. Delfinárium, zábavné parky Fiabilandia a Mirabilandia a vodný park Aquafan sú rajom pre najmenšie ratolesti. Pláže sú piesočnaté, vybavené slnečníkmi a ležadlami, s pozvoľným vstupom do mora, ideálne pre rodiny s deťmi.

Podobná ponuka TU
Zobraziť na mape (44.0583000000, 12.5889700000)
Zdieľať
Zoznámte sa
Klimatický diagram
Podobné tipy pre Vás
Naši partneri
Mercedes 1 percento