Hodnotenie klientov:  9.6
* * *
Individuálne

Hotel Paradiso Verde

Taliansko - Toskánsko

V prípade záujmu nás kontaktujte na turancar@turancar.sk
Podobná ponuka TU

Pekný hotel s príjemnou rodinnou atmosférou a ideálnou polohou ponúka pobyt vhodný pre všetky vekové kategórie.

COVID-19 PODMIENKY VSTUPU DO KRAJINY

Poloha:
Hotel Paradiso Verde sa nachádza cca100 m od pláže. Hotel je len pár minút od centra Marina di Bibbona, cca 10 km južne od Ceciny, nedaleko pobrežnej pevnosti postavenou rodinou Medici v 18.storočí a je obklopený stredomorskou vegetáciou. Vzhľadom na svoje postavenie je hotel ideálnym východiskovým bodom na návštevu charakteristických miest Etruského pobrežia, ako Bolgheri, Castegneto Carducci, Populonia a mnoho ďalších miest.V blízkosti mestečka Marina di Bibbona nájdete aj niekoľko známych zábavných parkov ako sú Cavallino Matto v Marina di Castegneto Carducci, kde je najväčší zábavný park v Toscánsku.  
Hotel:
vstupná hala s recepciou, bazén so slnečnou terasou (povinná kúpacia čapica), vírivka cca od 15.6.-15.9., bar, detské ihrisko, reštaurácia, parkovisko. Wi-Fi pripojenie zdarma.
Izby:
dvojlôžkové izby typu ŠTANDARD s možnosťou jednej prístelky sú jednoducho zariadené a vybavené sociálnym zariadením, sušičom na vlasy, klimatizáciou, SAT TV, trezorom a balkónom (minichladnička za príplatok na mieste). Modernejšie vybavené Comfort  izby s minichladničkou. Maximálna obsadenosť je 2 dospelí a na prístelke len 1 dieťa do 14 rokov.
Stravovanie:
raňajky formou bufetových stolov, možnosť objednať polpenziu - večere výber z 3 druhov prvého a druhého chodu, prílohy a bez nápojov. 
Pláž:
piesočnatá pláž sa nachádza cca 100 metrov od hotela.
Doprava:
individuálna
Typ stravy:
raňajky
Informácie o krajine a stredisku:

Toskánsko.

Toskánsko je región v strede Talianska, hraničiaci s Laziom na juhu, Umbriou na východe, Emiliou Romango a Ligúriou na severe a Tyrrhenským morom na západe.Toskánsko je chválou Talianska - región s nádhernou a rozmanitou prírodou, bohatou minulosťou a fascinujúcou architektúrou. Malebnost dodávajú tejto oblasti  historické mestá plné starobylých palácov a chrámov. Svetovo preslávené sú vína z domácich úrodných viníc a olivový olej. Perlou Toskánska je renesančná Florencia, státisíce turistov ročne navštevuje aj Pisu so známou šikmou vežou. K provincii patria aj  neďaleké ostrovy Elba či Montecristo.

 

Marina di Bibbona

 

toto stredisko sa nachádza v centre toscánskeho pobrežia Maremma a je malým a moderným prímorským letoviskom patriacim obci Bibbona. Kvalita a krištálovo čistá farba vody v tomto úsebu pobrežia získala v roku 2003 europske uznanie" Modrá vlajka". More a pobrežie oceňujú najmä rodiny s deťmi pre dlhú piesočnatú pláž, vhodnú pre tých ktorí sa chcú opaľovať v príjemnom prostredí  a pre jemný piesok  pre zábavu najmenších.

 

Podobná ponuka TU
Zdieľať
Zoznámte sa
Klimatický diagram
Podobné tipy pre Vás
Naši partneri
Mercedes 1 percento