Hodnotenie klientov:  9.9
* * * * *
Letecky

La Blanche Resort & Spa

Turecko - Bodrum
TÁTO KAPACITA NIE JE ZATIAĽ K DISPOZÍCII

V prípade záujmu nás kontaktujte na turancar@turancar.sk
Podobná ponuka TU
Hotel s vynikajúcimi službami, neďaleko mestského ruchu, no stále v pokojnom prostredí, je zárukou dovolenky, na ktorej Vám nebude nič chýbať. Bohaté animácie sú ideálne pre rodiny s deťmi, ale aj pre všetkých klientov, ktorí nemajú radi nudu.
Poloha:
priamo na pláži, len 10 minút pešo od mestečka Turgutreis s množstvom nákupných možností. Od centra mesta Bodrum leží hotel asi 18 km a od letiska je vzdialený 55 km.
Hotel:
v trojpodlažnom hotelovom komplexe v tvare “U“ sa nachádza recepcia s lobby, 6 výťahov, hlavná reštaurácia so sekciami pre deti, pre vegetariánov a pre ľudí s diétou, 4 à la carte reštaurácie (v troch z nich možnosť 1x rezervácie zdarma za pobyt, každá ďalšia rezervácia 10€/os.), snack  reštaurácia pri bazéne, 6 barov, cukráreň, TV miestnosť, fitnescentrum, parná miestnosť, sauna, turecké kúpele, knižnica, hlavný bazén, malý aquapark, detský bazén, vnútorný bazén, miniklub (2 - 4 roky), diskotéky a show pre najmenších, detské ihrisko, šípky, vodné pólo, bazénové hry, plážový volejbal, basketbal, tenis, stolný tenis, živá hudba diskotéky a nočné show. Za poplatok 5D kino, biliard, opatrovanie detí, lekár, kaderník, práčovňa, wellness. Wi-Fi v celom areáli zdarma. Stredisko ďalej ponúka športy ako surfovanie a potápanie.
Izby:
dvojlôžkové klimatizované izby s možnosťou jednej alebo dvoch prísteliek, alebo rodinné izby na vyžiadanie s oddelenou spálňou. Každá izba je vybavená telefónom, SAT TV, minibarom, (dopĺňaný každý deň), vlastným sociálnym zariadením (vaňa alebo sprchový kút, sušič na vlasy, WC), balkónom, Wi-Fi na izbách zdarma.
Stravovanie:
all inclusive formou bufetových stolov – raňajky a neskoré raňajky (7:00 - 10:30), obed (12:30 - 14:30), snack pri bazéne (12:00 - 17:00), zmrzlina, zákusky a snack v cukrárni (10:00 - 18:00), turecké placky gözleme (12:00 - 18:00), večere (19:00 - 21:00), polnočný snack (00:00 – 01:00). Domáce alkoholické a nealkoholické nápoje zdarma. Vybrané druhy importovaných značiek alkoholu (rum, vodka, gin, whisky a niektoré vína) v cene, 24-hodinový lobby bar.
Pláž:
hosťom je k dispozícií piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom chránená od otvoreného mora pevným mólom s plochami na slnenie. Slnečníky, ležadlá a plážové osušky zdarma. Súčasťou je aj plážový bar so službami all inclusive.
Doprava:
letecká
Typ stravy:
ultra all inclusive
Fakultatívne výlety:

Efez – celodenný výlet so zastávkou v Selçuku. Návštevníci si prezrú dom Panny Márie na hore Koressos. Efez bol domovom jedného zo siedmich divov sveta – Artemidinho chrámu a patrí medzi najvýznamnejšie archeologické miesta na svete. Súčasťou komplexu je známa Celziova knižnica, Veľké divadlo, Hadriánov chrám. 

Pamukkale – celodenný výlet za jedným z prírodných divov sveta. Pamukkale sú biele travertínové jazierka s termálnou vodou s liečivými účinkami. Návšteva pozostatkov antického Hierapolisu a v prípade záujmu možnosť vykúpať sa v Kleopatrinom kúpeli – termálna liečivá voda v troskách Hierapolisu. Obed je zahrnutý v cene výletu. 

Dalyan – celodenný výlet, obed je zahrnutý v cene výletu. Plavba člnom po rieke Dalyan zahrňuje návštevu bahenných kúpeľov a eko-pláže Iztuzu (Turtle Beach) – pláž, kde ohrozený druh korytnačky kareta kladie svoje vajíčka. Transfer autokarom z Bodrumu do Dalyanu trvá cca 2 hod. 50 min.

Lodný výlet – plavba pozdĺž pobrežia, kúpanie v krištáľovo čistých vodách Egejského mora. Počas plavby je podávaný obed.

Jeep safari – výlet na terénnych autách, počas ktorého spoznáte typické turecké dedinky ukryté v horách. Obed je zahrnutý v cene výletu.

Potápanie – potápanie v priezračných vodách Egejského mora, výlet vhodný pre začiatočníkov i skúsenejších potápačov. Obed v cene výletu.  

Informácie o krajine a stredisku:
TURECKO: hlavné mesto: Ankara počet obyvateľov: 66,5 mil. rozloha: 814.500 km2 časový posun: + 1 hod. doba letu: cca 2 hod. 40 min. do Antalye, cca 2 hod. 30 min. do Izmiru mena: turecká líra úradný jazyk: turecký. Turecko sa rozprestiera na dvoch kontinentoch – Európe (3% rozlohy) a Ázii (97% rozlohy), ktoré sú od seba oddelené Bosporskou a Dardanelskou úžinou. Je to rozľahlá krajina, ktorú obmýva Stredozemné,  Egejské, Čierne a Marmarské more. Turci sú veľmi priateľskí, milí, spontánni ľudia a samozrejme výborní obchodníci. Najväčším mestom je Istanbul (cca 11 mil. obyvateľov) – rušné pulzujúce veľkomesto s krásnymi pamätihodnosťami, nezabudnuteľným bazárom i modernou architektúrou a infraštruktúrou. Turecko je nádherná krajina s bohatou históriou a kultúrou. Kuchyňa je mimoriadne rozmanitá a chutná, Turci sú v príprave jedla skutoční špecialisti. Známy je tiež lahodný čaj, silná káva i anízová pálenka raki. Ak navštívite Turecko, objavíte prekrásnu krajinu, do ktorej sa vždy radi vrátite. Letecké zájazdy sú realizované s odletmi z Bratislavy, Košíc, Sliaču a Popradu naletisko v Antalyi (let trvá približne 2 hod. 40 min.), alebo z Bratislavy do Izmiru (let trvá približne 2 hod. 30 min.) pri zájazdoch na Egejskú riviéru. BODRUM: Za posledných 50 rokov sa z malej rybárskej dedinky premenil Bodrum na vyhľadávanú a veľmi obľúbenú dovolenkovú destináciu, ktorá si zachovala svoje pôvodnéčaro. Preslávený svojimi trblietavými, azúrovo modrými Egejskými vodami na jednej strane a zelenými vrchmi na druhej, ponúka skvelý odpočinok. Rovnako nezaostáva ani v kultúrnej oblasti, keďže toto miesto je druhým domovom spisovateľov, umelcov a hudobníkov. Dovolenkovú atmosféru dotvára aj pestrý nočný život. Vo voľnom čase si môžete vybrať z množstva aktivít akými sú napr. návšteva starovekého hradu z 15. storočia, múzea námorníctva, či dedinky kultúry a umenia Dibeklihan ale aj vodné športy a potápanie.Letisko je vzdialené od mesta Bodrum asi 36 km.
Podobná ponuka TU
Zobraziť na mape (37.0154360000, 27.2542050000)
Zdieľať
Zoznámte sa
Video
Video
Klimatický diagram
Podobné tipy pre Vás
Naši partneri