Hodnotenie klientov:  9.9
* * * * *
Letecky

Sensimar Side

Turecko - Evrenseki

V prípade záujmu nás kontaktujte na turancar@turancar.sk
Podobná ponuka TU
Hotelový rezort ponúka dokonalú dovolenku na krásnej piesočnatej pláži s kvalitnými službami, možnosťou nákupov či príjemných prechádzok po plážovej promenáde vedúcej až do centra Side. Hotel sa riadi certifikovaným environmentálnym konceptom a je vhodný pre náročných klientov, najmä pre páry, ktoré hľadajú relax a oddych. V rezorte je možné ubytovať len dospelé osoby nad 18 rokov. Oficiálna kategória hotela je 5*.
Poloha:
priamo na pláži v stredisku Evrenseki. Centrum Kumkoy, ktoré ponúka široké možnosti nakupovania, množstvo barov a reštaurácií, je vzdialené 800 m, historické mesto Side je vzdialené 7 km a letisko v Antalyi asi 60 km.
Hotel:
hotel pozostáva zo 4 blokov, recepcia, hlavná reštaurácia s terasou, lobby bar, dve a la carte reštaurácie, cukráreň, kaviareň, šport bar, plážový bar, bar pri bazéne, večerné animácie so živou hudbou a profesionálnym tanečným vystúpením, vonkajší bazén, vyhrievaný vnútorný bazén, fitnescentrum, turecké kúpele a sauna zdarma, masáže a ďalšie procedúry za poplatok. Kaderníctvo, obchody, fotograf, lekár, čistiareň odevov za poplatok. Vonkajšie upravené priestory pre fyzické aktivity a jogu. Možnosť športových aktivít – plážový volejbal, aerobik, boccia, tenis, stolný tenis, požičovňa bicyklov a olympijský plavecký bazén, ktorý môžu klienti zdarma využiť vo vedľajšom areáli hotela Xanthe Resort & Spa. Wi-Fi pripojenie zdarma.
Izby:
moderné a priestranné dvojlôžkové izby s možnosťou jednej prístelky disponujú vlastným sociálnym zariadením (sprcha, WC, sušič na vlasy, župany), SAT TV, telefónom, klimatizáciou, minibarom (plnený vodou a nealkoholickými nápojmi), súpravou na prípravu kávy a čaju, trezorom zdarma a balkónom. Wi-Fi na izbách zdarma.
Stravovanie:
formou all inclusive – raňajky, neskoré raňajky, obedy, večere a neskoré večere formou bohatých bufetových stolov, popoludňajšie občerstvenie – snacky, koláčiky, ovocie, zmrzlina, káva, čaj. Domáce alkoholické a nealkoholické nápoje, čerstvé ovocné šťavy k raňajkám v rámci all inclusive zdarma.
Pláž:
široká piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora. Ležadlá, matrace a slnečníky na pláži zdarma. Možnosť zapožičania plážových osušiek zdarma. Na pláži ponuka vodných športov za poplatok.
Doprava:
letecká
Typ stravy:
all inclusive
Fakultatívne výlety:

Alanya - prehliadka historických pamätihodností mesta.

Side - nezabudnuteľná prechádzka uličkami starého mesta s ruinami byzantských kostolov, rímskych kúpeľov a Apollónovho chrámu. Úchvatný pohľad na mesto z amfiteátra z 2. st.

Lodný výlet - plavba pozdĺž pobrežia, kúpanie v krištáľovo čistom mori i návšteva jaskyne. Počas plavby obed a nápoje. 

Side, Aspendos - návšteva antického mesta Side s krásnymi pamiatkami. V Aspendose navštívite jedno z najzachovalejších antických divadiel. Na záver Vás čaká oddych v národnom parku pri vodopáde Kursunlu.

Pamukkale - dvojdňový výlet za jedným z prírodných divov sveta. Pamukkale sú biele travertínové jazierka s termálnou vodou s liečivými účinkami. Navštívite tiež ruiny antického Hierapolisu, amfiteáter, mešitu a továreň na výrobu kobercov – uvidíte výrobu hodvábu a ručné tkanie kobercov.

Aquapark - úžasná spleť šmykľaviek, vodných atrakcií a bazénov.

Delfinárium - obľúbené predstavenie s delfínmi.

Ďalšie možnosti výletov: shopping tour, jeep safari alebo nočné safari, výlet pirátskou loďou, Green Canyon - plavba na katamarane, plavba loďou po rieke Manavgat, Istanbul letecky, Kappadokia letecky.   

Informácie o krajine a stredisku:

hlavné mesto: Ankara

počet obyvateľov: 66,5 mil.

rozloha: 814.500 km2

časový posun: + 1 hod.

doba letu: cca 2 hod. 40 min.

mena: turecká líra

úradný jazyk: turecký    


TURECKO

Turecko sa rozprestiera na dvoch kontinentoch – Európe (3% rozlohy) a Ázii (97% rozlohy), ktoré sú od seba oddelené Bosporskou a Dardanelskou úžinou. Je to rozľahlá krajina, ktorú obmýva Stredozemné, Egejské, Čierne a Marmarské more. Turci sú veľmi priateľskí, milí, spontánni ľudia a samozrejme výborní obchodníci. Najväčším mestom je Istanbul (cca 11 mil. obyvateľov) – rušné pulzujúce veľkomesto s krásnymi pamätihodnosťami, nezabudnuteľným bazárom i modernou architektúrou a infraštruktúrou. Turecko je nádherná krajina s bohatou históriou a kultúrou. Turecká kuchyňa je mimoriadne rozmanitá a chutná, Turci sú v príprave jedla skutoční špecialisti. Známy je tiež lahodný čaj, silná káva i anízová pálenka raki. Letecké zájazdy sú realizované s odletmi z Bratislavy, Sliaču a Košíc na letisko v Antalyi, pri zájazdoch do stredísk Alanya, Konakli, Avsallar, Kizilot-Cenger, Kizilagac, Side, Evrenseki, Belek a Lara.  


EVRENSEKI

Pokojná hotelová oblasť strediska Evrenseki známa svojimi širokými a piesočnatými plážami sa nachádza cca 7 km od známeho historického mesta Side, kam sa pohodlne za pár minút dopravíte miestnym dolmusom alebo taxíkom. Transfer z letiska v Antalyi trvá približne 50 minút.  

Podobná ponuka TU
Zobraziť na mape (36.8038060000, 31.3502750000)
Zdieľať
Zoznámte sa
Klimatický diagram
Podobné tipy pre Vás
Naši partneri