Hodnotenie klientov:  10
* * * *
Letecky

White City Beach

Turecko - Konakli

V prípade záujmu nás kontaktujte na turancar@turancar.sk
Podobná ponuka TU
Hotel postavený v modernom štýle ,,smartline“ s typickými čistými líniami a dominantnou bielou farbou v kombinácii s pestrými variáciami nábytku či doplnkov. Poskytuje kvalitné ubytovanie a služby za prijateľnú cenu.
Poloha:
od piesočnatej pláže ho oddeľuje len cestná komunikácia, popod ktorú vedie upravený podchod, asi 3 km od centra Konakli a 7 km od najznámejšieho tureckého letoviska Alanya, 120 km od letiska v Antalyi.
Hotel:
recepcia s lobby, hlavná reštaurácia, a la carte reštaurácia (za poplatok), cukráreň, lobby bar, bar pri bazéne, bar na pláži (nealkoholické nápoje zdarma), vnútorný bazén, vonkajší bazén so šmykľavkami, detský bazén, ležadlá a slnečníky pri bazéne zdarma, fitnescentrum, wellness centrum so vstupom do tureckých kúpeľov a sauny zdarma (masáže a iné procedúry za poplatok), aerobik, pilates, boccia, stolný tenis, šípky, biliard (za poplatok), animácie, vystúpenia živej hudby či tanečné vystúpenia, miniklub, vonkajšie kino, herňa. Hostia majú tiež k dispozícii Wi-Fi internetové pripojenie v priestoroch lobby zdarma, zónu pre skoré prílety a neskoré odlety. Za poplatok je k dispozícii hotelový lekár, práčovňa, požičovňa áut, hotelové obchody, opatrovanie detí, fotograf, kaderníctvo, internetový kútik a konferenčná miestnosť.
Izby:
priestranné moderne zariadené dvojlôžkové izby s možnosťou jednej alebo dvoch prísteliek (maximálne pre 3 dospelé osoby alebo 2 dospelé osoby a 2 deti). Izby sú vybavené individuálnou klimatizáciou, telefónom, SAT TV, minibarom a trezorom za poplatok, sušičom na vlasy, Wi-Fi za poplatok. Každá izba má balkón alebo terasu, kúpeľňu s WC a so sprchovým kútom. Izby pre 4 dospelé osoby na vyžiadanie.
Stravovanie:
all inclusive formou bufetových stolov – raňajky, obedy, večere, menšie občerstvenie počas dňa, ovocie, káva, čaj, turecké placky, miestne alkoholické a nealkoholické nápoje. Importované nápoje, čerstvé ovocné šťavy, turecká káva, jedlá a nápoje po 23.00 hod. za poplatok. Pre deti je pripravený detský bufet a detský kútik v reštaurácii, pre alergikov diétny bufet.
Pláž:
piesočnatá pláž s upravenými plochami na slnenie. Slnečníky a ležadlá na pláži zdarma. Ponuka vodných športov za poplatok.
Doprava:
letecká
Typ stravy:
all inclusive
Fakultatívne výlety:

Alanya – prehliadka historických pamätihodností mesta.

Side – nezabudnuteľná prechádzka uličkami starého mesta s ruinami byzantských kostolov, rímskych kúpeľov a Apollónovho chrámu. Úchvatný pohľad na mesto z amfiteátra z 2. st.

Lodný výlet – plavba pozdĺž pobrežia, kúpanie v krištáľovo čistom mori i návšteva jaskyne. Počas plavby obed a nápoje.

Side, Aspendos – návšteva antického mesta Side s krásnymi pamiatkami. V Aspendose navštívite jedno z najzachovalejších antických divadiel. Na záver vás čaká oddych v národnom parku pri vodopáde Kursunlu.

Pamukkale – výlet za jedným z prírodných divov sveta. Pamukkale sú biele travertínové jazierka s termálnou vodou s liečivými účinkami. Navštívite tiež ruiny antického Hierapolisu, amfiteáter, mešitu a továreň na výrobu kobercov – uvidíte výrobu hodvábu a ručné tkanie kobercov.

Aquapark – úžasná spleť šmykľaviek, vodných atrakcií a bazénov.

Delfinárium – obľúbené predstavenie s delfínmi.

Ďalšie možnosti výletov: shopping tour, jeep safari alebo nočné safari, výlet pirátskou loďou, Green Canyon - plavba na katamarane, plavba loďou po rieke Manavgat, Istanbul letecky, Kappadokia letecky.

Informácie o krajine a stredisku:

hlavné mesto: Ankara 

počet obyvateľov: 66,5 mil.

rozloha: 814.500 km2

časový posun: + 1 hod.

doba letu: cca 2 hod. 40 min. do Antalye, cca 2 hod. 30 min. do Izmiru

mena: turecká líra

úradný jazyk: turecký  


TURECKO

Turecko sa rozprestiera na dvoch kontinentoch – Európe (3% rozlohy) a Ázii (97% rozlohy), ktoré sú od seba oddelené Bosporskou a Dardanelskou úžinou. Je to rozľahlá krajina, ktorú obmýva Stredozemné, Egejské, Čierne a Marmarské more. Turci sú veľmi priateľskí, milí, spontánni ľudia a samozrejme výborní obchodníci. Najväčším mestom je Istanbul (cca 11 mil. obyvateľov) – rušné pulzujúce veľkomesto s krásnymi pamätihodnosťami, nezabudnuteľným bazárom i modernou architektúrou a infraštruktúrou. Turecko je nádherná krajina s bohatou históriou a kultúrou. Kuchyňa je mimoriadne rozmanitá a chutná, Turci sú v príprave jedla skutoční špecialisti. Známy je tiež lahodný čaj, silná káva i anízová pálenka raki. Ak navštívite Turecko, objavíte prekrásnu krajinu, do ktorej sa vždy radi vrátite. Letecké zájazdy sú realizované s odletmi z Bratislavy, Košíc, Sliaču a Popradu na letisko v Antalyi (let trvá približne 2 hod. 40 min.), alebo z Bratislavy do Izmiru (let trvá približne 2 hod. 30 min.) pri zájazdoch na Egejskú riviéru.


KONAKLI
Konakli je menšie turistické letovisko, ktoré sa nachádza približne 15 km západne od Alanye. V letovisku je niekoľko hotelov a hotelových komplexov, v centre letoviska sú obchody, reštaurácie, bary, diskotéka. Konakli má peknú upravenúpláž. Do Alanye sa bezpečne a za pár minút dopravíte typickým dopravným prostriedkom v Turecku – dolmusom alebo taxíkom. Transfer z letiska v Antalyi do Konakli trvá cca 2 hod. 10 min.

Podobná ponuka TU
Zobraziť na mape (36.5664930000, 31.9159840000)
Zdieľať
Zoznámte sa
Klimatický diagram
Podobné tipy pre Vás
Naši partneri