Hodnotenie klientov:  9.8
* * * * *
Letecky

Hotel Side Royal Style

Turecko - Side - Evrenseki

V prípade záujmu nás kontaktujte na turancar@turancar.sk
Podobná ponuka TU

Novovybudovaný hotel v susedstve sesterského hotela Side Royal Palace 5*. Svoje brány otvoril prvým hosťom v lete 2019 a svojimi kvalitnými službami, príjemným prostredím a ochotným personálom osloví aj náročnejších klientov všetkých vekových kategórií.

COVID-19 PODMIENKY VSTUPU DO KRAJINY


Poloha:
400 m od vlastnej pláže, na ktorú sa dostanete krátkou prechádzkou alebo hotelovým mikrobusom, ktorý premáva každých 30 minút. Od historického centra Side je vzdialený 7 km, mesta Manavgat asi 10 km a asi 65 km od letiska v Antalyi.
Hotel:
vstupná hala s recepciou, hlavná reštaurácia, 2 à la carte reštaurácie (stredomorská a čínska), cukráreň, bar v lobby, bar pri bazéne otvorený 24 h, TV miestnosť, dva vonkajšie bazény s ležadlami a slnečníkmi zdarma, detský bazény, bazén so šmykľavkami. Lekárska služba, kaderníctvo, 24-hodinová izbová služba a čistiareň za poplatok. Hotel organizuje denné a večerné animácie pre deti a dospelých. Wi-Fi v celom areáli a na pláži zdarma. V hoteli Side Royal Palace je možné navštíviť fitnescentrum, diskotéku, turecké kúpele a sauny (masáže a iné procedúry za poplatok). Všetky zariadenia okrem hlavnej reštaurácie v čase raňajok a večerí sú k dispozícii a klienti ich môžu zdieľať v sesterskom hoteli Side Royal Palace zdarma.
Izby:
dizajnovo a elegantne zariadené dvojlôžkové izby s možnosťou jednej prístelky majú vlastné sociálne zariadenie (kúpeľňa s WC, sušič na vlasy), klimatizáciu, telefón, SAT TV, súpravu na prípravu kávy a čaju, minibar (denne dopĺňaný vodou, nealkoholickými nápojmi a pivom zdarma), trezor a balkón. Rodinné izby a izby s priamym vstupom do bazéna sú na vyžiadanie.
Stravovanie:
formou ultra all inclusive – raňajky, neskoré raňajky a večere formou bufetu. Obedy, popoludňajšie a polnočné občerstvenie sa podávajú v hoteli Side Royal Palace. Občerstvenie počas dňa – ovocie, dezerty, zmrzlina, káva, čaj, turecké placky podávané na pláži aj pri bazéne. Miestne alkoholické a nealkoholické nápoje, vybraný importovaný alkohol v rámci ultra all inclusive 24 hodín zdarma.
Pláž:
súkromná pláž s pozvoľným vstupom do mora. Ponuka nápojov a občerstvenia v plážovom bare v rámci ultra all inclusive v cene. Slnečníky, ležadlá a plážové osušky v cene. Na pláži bohatá ponuka vodných športov za poplatok.
Doprava:
letecká
Typ stravy:
ultra all inclusive
Fakultatívne výlety:

Alanya – prehliadka historických pamätihodností mesta, výlet lanovkou, možnosť nákupov. 
Side – nezabudnuteľná prechádzka uličkami starého mesta s ruinami byzantských kostolov, rímskych kúpeľov a Apollónovho chrámu. Úchvatný pohľad na mesto z amfiteátra z 2. st.
Lodný výlet – plavba pozdĺž pobrežia, kúpanie v krištáľovo čistom mori i návšteva jaskyne. Počas plavby obed a nápoje.
Perge - Aspendos - Kursunlu – návšteva starobylého mestečka Perge s krásnymi pamiatkami. V Aspendose navštívite jedno z najzachovalejších antických divadiel. Na záver vás čaká oddych v národnom parku pri vodopáde Kursunlu.
Pamukkale – výlet za jedným z prírodných divov sveta. Pamukkale sú biele travertínové jazierka s termálnou vodou s liečivými účinkami. Navštívite tiež ruiny antického Hierapolisu, amfiteáter, mešitu a továreň na výrobu kobercov – uvidíte výrobu hodvábu a ručné tkanie kobercov. 
Delfinárium – obľúbené predstavenie s delfínmi.
Ďalšie možnosti výletov: Demre a Myra, soľné jazero a Sagalassos, jeep safari, rafting, výlet pirátskou loďou, Green Canyon, plavba loďou po rieke Manavgat, Antalya a akvárium.

Informácie o krajine a stredisku:

hlavné mesto: Ankara

počet obyvateľov: 79,8 mil.

rozloha: 814.500 km2

časový posun: + 1 hod.

doba letu: cca 2 hod. 40 min. do Antalye

mena: turecká líra

úradný jazyk: turecký

TURECKO
Turecko sa rozprestiera na dvoch kontinentoch – Európe (3% rozlohy) a Ázii (97% rozlohy), ktoré sú od seba oddelené Bosporskou a Dardanelskou úžinou. Je to rozľahlá krajina, ktorú obmýva Stredozemné, Egejské, Čierne a Marmarské more. Turci sú veľmi priateľskí, milí, spontánni ľudia a samozrejme výborní obchodníci. Najväčším mestom je Istanbul (cca 15 mil. obyvateľov) – rušné pulzujúce veľkomesto s krásnymi pamätihodnosťami, nezabudnuteľným bazárom i modernou architektúrou a infraštruktúrou. Turecko je nádherná krajina s bohatou históriou a kultúrou. Kuchyňa je mimoriadne rozmanitá a chutná, Turci sú v príprave jedla skutoční špecialisti. Známy je tiež lahodný čaj, silná káva i anízová pálenka raki. Ak navštívite Turecko, objavíte prekrásnu krajinu, do ktorej sa vždy radi vrátite. Letecké zájazdy sú realizované s odletmi z Bratislavy, Košíc, Sliaču, Piešťan a Popradu na letisko v Antalyi (let trvá približne 2 hod. 40 min.), alebo z Bratislavy do Izmiru (let trvá približne 2 hod. 30 min.) pri zájazdoch na Egejskú riviéru.

SIDE
Side patrí medzi najvyhľadávanejšie turecké letoviská. Leží na brehoch Stredozemného mora cca 65 km východne od Antalye. Milovníci histórie tu môžu obdivovať Apollónov chrám, amfiteáter z 2. storočia, bývalé rímske kúpele a ďalšie pamiatky. Stredisko je známe upravenými piesočnatými plážami s pozvoľným vstupom do mora a modernými hotelmi s kvalitnými službami. Strediská patriace do oblasti Side: Gündogdu, Evrenseki, Kumköy, Titreyengöl, Kizilagac, Kizilot. Transfer z letiska v Antalyi do Side trvá približne 1 hod. 15 minút.

Podobná ponuka TU
Zobraziť na mape (36.8085314312, 31.3487312050)
Zdieľať
Zoznámte sa
Klimatický diagram
Podobné tipy pre Vás
Naši partneri
Mercedes 1 percento