Hodnotenie klientov:  9.7
* * * * *
Letecky

Hotel Side Star Beach

Turecko - Side

V prípade záujmu nás kontaktujte na turancar@turancar.sk
Podobná ponuka TU

Príjemný hotel Side Star Beach leží priamo na jednej z najkrajších pláži v obľúbenom stredisku Side. Hosťom ponúka možnosť prežitia nezabudnuteľnej dovolenky s výbornými službami a výhodnou polohou, len 1 km od vyhľadávaného historického centra Side. Hotel odporúčame najmä pre páry, ktoré uprednostňujú aktívnu dovolenku v blízkosti centra.

COVID-19 PODMIENKY VSTUPU DO KRAJINY

Poloha:
priamo na pláži, len 1 km od historického mesta Side a asi 65 km od letiska v Antalyi.
Hotel:
vstupná hala s recepciou, lobby bar, hlavná reštaurácia, 2 à la carte reštaurácie, cukráreň, bar pri bazéne, snack bar, vonkajší i vnútorný bazén, detský bazén, detké ihrisko, fitnescentrum, boccia, šípky, stolný tenis, aerobik, wellness centrum – turecké kúpele a sauny zdarma, masáže, píling a iné procedúry za poplatok, Wi-Fi pripojenie. Služby za poplatok - internetová kaviareň, čistiareň, bowling, biliard,  24-hodinová izbová služba, lekár, fotograf, obchody.
Izby:
klimatizované dvojlôžkové izby s možnosťou 1 prístelky (rozkladacie lôžko) s vlastným sociálnym zariadením (kúpeľňa s WC, sprchový kút, sušič na vlasy), SAT TV, minibarom (denne dopĺňaný nealkoholickými nápojmi a pivom), telefónom, trezorom, súpravou na prípravu kávy a čaju a balkónom. Wi-fi pripojenie na izbe obmedzené do 2 MB/S.
Stravovanie:
all inclusive formou bufetových stolov - raňajky, neskoré raňajky, obed, večera. Popoludňajšie občerstvenie - snacky, koláčiky, ovocie, zmrzlina, káva a čaj. Miestne nealkoholické a alkoholické nápoje, vybrané importované alkoholické nápoje a vybrané koktaily (10.00 - 24.00) v rámci all inclusive zdarma.
Pláž:
piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora. Slnečníky, ležadlá, matrace a plážové osušky zdarma. Bar na pláži v rámci all inclusive zdarma. Na pláži ponuka vodných športov za poplatok.
Doprava:
letecká
Typ stravy:
all inclusive
Fakultatívne výlety:

Alanya – prehliadka historických pamätihodností mesta, výlet lanovkou, možnosť nákupov. 
Side – nezabudnuteľná prechádzka uličkami starého mesta s ruinami byzantských kostolov, rímskych kúpeľov a Apollónovho chrámu. Úchvatný pohľad na mesto z amfiteátra z 2. st.
Lodný výlet – plavba pozdĺž pobrežia, kúpanie v krištáľovo čistom mori i návšteva jaskyne. Počas plavby obed a nápoje.
Perge - Aspendos - Kursunlu – návšteva starobylého mestečka Perge s krásnymi pamiatkami. V Aspendose navštívite jedno z najzachovalejších antických divadiel. Na záver vás čaká oddych v národnom parku pri vodopáde Kursunlu.
Pamukkale – výlet za jedným z prírodných divov sveta. Pamukkale sú biele travertínové jazierka s termálnou vodou s liečivými účinkami. Navštívite tiež ruiny antického Hierapolisu, amfiteáter, mešitu a továreň na výrobu kobercov – uvidíte výrobu hodvábu a ručné tkanie kobercov. 
Delfinárium – obľúbené predstavenie s delfínmi.
Ďalšie možnosti výletov: Demre a Myra, soľné jazero a Sagalassos, jeep safari, rafting, výlet pirátskou loďou, Green Canyon, plavba loďou po rieke Manavgat, Antalya a akvárium.

Informácie o krajine a stredisku:
hlavné mesto: Ankara

počet obyvateľov: 79,8 mil.

rozloha: 814.500 km2

časový posun: + 1 hod.

doba letu: cca 2 hod. 40 min. do Antalye

mena: turecká líra

úradný jazyk: turecký

TURECKO
Turecko sa rozprestiera na dvoch kontinentoch – Európe (3% rozlohy) a Ázii (97% rozlohy), ktoré sú od seba oddelené Bosporskou a Dardanelskou úžinou. Je to rozľahlá krajina, ktorú obmýva Stredozemné, Egejské, Čierne a Marmarské more. Turci sú veľmi priateľskí, milí, spontánni ľudia a samozrejme výborní obchodníci. Najväčším mestom je Istanbul (cca 15 mil. obyvateľov) – rušné pulzujúce veľkomesto s krásnymi pamätihodnosťami, nezabudnuteľným bazárom i modernou architektúrou a infraštruktúrou. Turecko je nádherná krajina s bohatou históriou a kultúrou. Kuchyňa je mimoriadne rozmanitá a chutná, Turci sú v príprave jedla skutoční špecialisti. Známy je tiež lahodný čaj, silná káva i anízová pálenka raki. Ak navštívite Turecko, objavíte prekrásnu krajinu, do ktorej sa vždy radi vrátite. Letecké zájazdy sú realizované s odletmi z Bratislavy, Košíc, Sliaču, Piešťan a Popradu na letisko v Antalyi (let trvá približne 2 hod. 40 min.), alebo z Bratislavy do Izmiru (let trvá približne 2 hod. 30 min.) pri zájazdoch na Egejskú riviéru.

SIDE
Side patrí medzi najvyhľadávanejšie turecké letoviská. Leží na brehoch Stredozemného mora cca 65 km východne od Antalye. Milovníci histórie tu môžu obdivovať Apollónov chrám, amfiteáter z 2. storočia, bývalé rímske kúpele a ďalšie pamiatky. Stredisko je známe upravenými piesočnatými plážami s pozvoľným vstupom do mora a modernými hotelmi s kvalitnými službami. Strediská patriace do oblasti Side: Gündogdu, Evrenseki, Kumköy, Titreyengöl, Kizilagac, Kizilot. Transfer z letiska v Antalyi do Side trvá približne 1 hod. 15 minút.

Podobná ponuka TU
Zobraziť na mape (36.7778970000, 31.3913510000)
Zdieľať
Zoznámte sa
Klimatický diagram
Podobné tipy pre Vás
Naši partneri
Mercedes 1 percento