Termín

KARIÉRA

Pozícia: Ekonóm

Viliam Turan - TURANCAR

príjme na pozíciu ekonóma/ ekonómku

NÁPLŇ PRÁCE:

  • vedenie tímu 4 zamestnancov
  • riešenie bežných každodenných účtovných operácií v rámci podvojného účtovníctva
  • príprava a spracovanie mesačných daňových priznaní k DPH, vrátane kontrolných a súhrnných výkazov
  • príprava a spracovanie účtovných uzávierok, daňových priznaní PO
  • daň z motorových vozidiel
  • účtovanie dlhodobého majetku, bežných účtov a pokladní v cudzej mene, interných dokladov, štatistické hlásenia
  • dohliadanie na správnosť účtovania daní podľa platných právnych predpisov, monitorovanie zmien v daňovej legislatíve
  • komunikácia s daňovým úradom, štátnymi inštitúciami, daňovým poradcom
  • podieľať sa na zefektívňovaní interných procesov ekonomického oddelenia

POŽIADAVKY:

  • vzdelanie v odbore ekonomika, účtovníctvo
  • práca v účtovnom programe OMEGA
  • vlastník elektronického OP so zaručeným elektronickým podpisom

Životopisy zasielajte na e-mailovú adresu: alica@turancar.sk

Pozícia: Animátor

 CK Turancar, momentálne nehľadá žiadneho animátora.

TIPY PRE VÁS

Naši partneri