Hodnotenie klientov:  9.8
Letecky

Costa Fascinosa - Severná Európa, fjordy


V prípade záujmu nás kontaktujte na turancar@turancar.sk
Podobná ponuka TU

Ubytovanie: 7x v lodnej kajute

Stravovanie: 7x plná penzia

Nemecko - Dánsko - Nórsko - Švédsko - Nemecko

Ubytovanie:

Počas plavby ubytovanie v luxusných kajutách výletnej lode Costa Fasicnosa rozdelených do niekoľkých typov a kategórií. Moderne zariadené kajuty sú vybavené klimatizáciou, SAT TV, minibarom, telefónom, trezorom, kúpeľňou so sociálnym zariadením a sušičom na vlasy. 

 

typy kajút

VNÚTORNÁ

VONKAJŠIA S OKNOM

VONKAJŠIA S BALKÓNOM

 

kategórie kajút

BASIC - cenovo najdostupnejšia kajuta bez špeciálnych výhod, bez možnosti výberu kajuty a jej umiestnenia, v prípade vonkajších kajút môže byť prekážka vo výhľade

COMFORT CLASSIC - možnosť výberu kajuty, v cene kajuty je nápojový balíček Pranzo Cena

COMFORT PREMIUM - možnosť výberu kajuty, 24 hodinový kajutový servis, raňajky do kajuty (potrebné objednať na lodi), možnosť výberu času a veľkosti stola pri večeri, v cene kajuty je nápojový balíček Brindiamo

 

Denne programy pre dospelých – divadelné predstavenia, živá hudba, večerná zábava a miniklub pre deti. Široká ponuka fakultatívnych výletov (za príplatok) na každý deň alebo individuálne voľno v mieste zakotvenia lode. Na výber niekoľko typov a kategórií kajút (podľa aktuálnej dostupnosti). Možnosť využívať reštaurácie, bary, bazény, vírivky, športoviská a fitnescentrum. Služby wellness, kasíno, Wi-Fi, zábavné simulátory a nápojové balíčky za poplatok.  Široká ponuka fakultatívnych výletov (za príplatok) na každý deň alebo individuálne voľno v mieste zakotvenia lode.

Stravovanie:
Počas pobytu na lodi stravovanie formou plnej penzie, popoludňajšie občerstvenie, polnočný bufet, nápoje počas raňajok (voda, džúsy z automatov, filtrovaná káva a čaj). V prípade kajút Comfort Premium je možné objednať si bezplatne raňajky do kajuty. Nápojové balíčky: Pranzo Cena (vybrané vína, pivá, nealko nápoje počas raňajok, obedov a večerí), Brindiamo (vybrané druhy alko a nealko nápojov, čerstvé ovocné šťavy, rôzne druhy kávy počas celého dňa), Piu Gusto (miešané nápoje + ponuka Brindiamo).
Doprava:

lodná, letecká s miestnym transferom.

Program zájazdu:

15.05.-22.05. Warnemünde - Kodaň - Hellysylt - Geiranger - Haugesund - Stavanger - Götteborg - Warnemünde

22.05.-29.05. Warnemünde - Kodaň - Hellysylt - Geiranger - Haugesund - Stavanger - Götteborg - Warnemünde

29.05.-05.06. Warnemünde - Kodaň - Hellysylt - Geiranger - Molde - Haugesund - Götteborg - Warnemünde  

05.06.-12.06. Warnemünde - Kodaň - Hellysylt - Geiranger - Bergen - Stavanger - Götteborg - Warnemünde

26.06.- 03.07. Warnemünde - Kodaň - Olden - Alesund - Haugesund - Götteborg - Warnemünde

03.07.-10.07. Warnemünde - Kodaň - Hellysylt - Geiranger - Nordfiordeid - Stavanger - Götteborg - Warnemünde 

10.07.-17.07. Warnemünde - Kodaň - Hellysylt - Geiranger - Bergen - Stavanger - Götteborg - Warnemünde

28.08.-04.09. Warnemünde - Kodaň - Hellysylt - Geiranger - Bergen - Stavanger - Götteborg - Warnemünde

Typ stravy:
plná penzia
V cene je zahrnuté:

7x ubytovanie v kajute s plnou penziou v kajutách Basic, prístavné poplatky, letecká doprava Viedeň - Rostock - Viedeň, transfer letisko - prístav - letisko. Kajuty typu Comfort Classic (nápojový balíček Pranzo Cena v cene kajuty) a Comfort Premium (nápojový balíček Brindiamo v cene kajuty) - cena kajuty na vyžiadanie.

V cene nie je zahrnuté:

Povinné príplatky: prepitné pre obsluhu - dospelý 10 EUR/os./noc, deti do 18 r. 5 EUR/os./noc (platba na lodi). Odporúčané doplatky: komplexné cestovné poistenie KOMFORT 2,90 EUR/os./deň alebo poistenie PLUS 3,70 EUR/os./deň, nápojové balíčky: Pranzo Cena 200 EUR/os. (vybrané vína a pivá, nealko nápoje počas raňajok, obedov a večerí), Brindiamo 300 EUR/os. (vybrané alko a nealko nápoje, ovocné šťavy, rôzne druhy kávy počas celého dňa), Piu Gusto 350 EUR/os. (miešané nápoje + Brindiamo). Ostatné doplatky: kajuty typu Comfort Classic a Comfort Premium (cena na vyžiadanie v CK), 1-lôžková kajuta (cena na vyžiadanie podľa typu/kategórie kajuty), prístelka pre 3. a 4. osobu (cena na vyžiadanie podľa typu/kategórie kajuty). Upozornenie: uvedené ceny sa môžu líšiť od skutočnej ceny platnej v čase rezervácie.

Podobná ponuka TU
Zdieľať
Zoznámte sa
Podobné tipy pre Vás
Naši partneri
Mercedes 1 percento