Hodnotenie klientov:  8
Letecky

Nórske fjordy - plavba so sprievodcom


V prípade záujmu nás kontaktujte na turancar@turancar.sk
Podobná ponuka TU

Ubytovanie: 7x v lodnej kajute

Stravovanie: 7x plná penzia

 

Kiel, Nemecko - Kodaň, Dánsko - Nordfiordeid, Nórsko - Alesund, Nórsko  - Haugesund, Nórsko - Kiel, Nemecko

 

Slovensky hovoriaci sprievodca počas celej doby plavby.


Ubytovanie:
Počas plavby ubytovanie v luxusných kajutách výletnej lode Costa Diadema rozdelených do niekoľkých typov a kategórií. Moderne zariadené kajuty sú vybavené klimatizáciou, SAT TV, minibarom, telefónom, trezorom, kúpeľňou so sociálnym zariadením a sušičom na vlasy. 

typy kajút
VNÚTORNÁ
VONKAJŠIA S OKNOM
VONKAJŠIA S BALKÓNOM


Costa Diadema patriaca do flotily spoločnosti Costa bola postavená v roku 2014. Kapacita lode je 4900 pasažierov a o jej chod sa stará 1250 členná posádka. Možnosť využívať reštaurácie, bary, bazény, vírivky, športoviská a fitnescentrum. Služby wellness, turecké kúpele, solárium, kasíno, Wi-Fi, práčovňa, zábavné simulátory za poplatok. Denne programy pre dospelých – divadelné predstavenia, živá hudba, večerná zábava a miniklub pre deti. Široká ponuka fakultatívnych výletov (za príplatok) na každý deň alebo individuálne voľno v mieste zakotvenia lode.
Stravovanie:
Počas pobytu na lodi stravovanie formou plnej penzie, popoludňajšie občerstvenie, polnočný bufet, nápoje počas raňajok (voda, džúsy z automatov, filtrovaná káva a čaj). V prípade kajút Premium je možné objednať si bezplatne raňajky do kajuty. Možnosť dokúpenia nápojových balíčkov Pranzo Cena (vybrané vína, pivá, nealko nápoje počas raňajok, obedov a večerí), Brindiamo (vybrané druhy alko a nealko nápojov, čerstvé ovocné šťavy, rôzne druhy kávy počas celého dňa), Piu Gusto (miešané nápoje + ponuka Brindiamo).
Doprava:
lodna, letecká s tuzemskými a miestnymi transfermi.
Program zájazdu:
11.06. odlet z Viedne, Kiel, Nemecko, nalodenie
12.06. Kodaň, Dánsko (10:00-18:00)
13.06. plavba
14.06. Nordfiordeid, Nórsko (8:00-18:00)
15.06. Alesund, Nórsko (08:00-18:00)
16.06. Haugesund, Nórsko (9:00-19:00)
17.06. plavba
18.06. Kiel, vylodenie, odlet do Viedne
Typ stravy:
plná penzia
V cene je zahrnuté:

7x ubytovanie v kajute s plnou penziou, prístavné poplatky, letecká doprava Viedeň - Rostock - Viedeň, transfer na letisko Viedeň a späť s nástupom v NR, TT alebo BA, servisné poplatky, transfer letisko - prístav - letisko, sprievodca CK počas plavby.

V cene nie je zahrnuté:

Povinné príplatky: prepitné pre obsluhu - dospelý 10 EUR/os./noc, deti do 18 r. 5 EUR/os./noc (platba na lodi). Odporúčané doplatky: komplexné cestovné poistenie KOMFORT 2,90 EUR/os./deň alebo poistenie PLUS 3,70 EUR/os./deň, služba COVID garancia storna (doplnkovú službu je možné objednať, len ak má osoba zakúpené poistenie KOMFORT alebo PLUS na celkovú cenu zájazdu ) 2,50 EUR/os./deň, nápojové balíčky: Pranzo Cena 119 EUR/os. (vybrané vína a pivá, nealko nápoje počas raňajok, obedov a večerí), Brindiamo 185 EUR/os.(vybrané alko a nealko nápoje, ovocné šťavy, rôzne druhy kávy počas celého dňa), Piu Gusto 206 EUR/os. (miešané nápoje + Brindiamo). Ostatné doplatky: 1-lôžková kajuta (cena na vyžiadanie podľa typu kajuty), prístelka pre 3. a 4. osobu (cena na vyžiadanie podľa typu kajuty).

Fakultatívne výlety:

Kompletná ponuka fakultatívnych výletov je dostupná na vyžiadanie v CK.

Podobná ponuka TU
Zdieľať
Zoznámte sa
Podobné tipy pre Vás
Naši partneri
Mercedes 1 percento