Hodnotenie klientov:  9.5
Letecky

Severské metropoly - plavba so sprievodcom


V prípade záujmu nás kontaktujte na turancar@turancar.sk
Podobná ponuka TU

Ubytovanie: 7x v lodnej kajute

Stravovanie: 7x plná penzia

 

Štokholm, Švédsko - Helsinki, Fínsko - Petrohrad, Rusko - Tallin, Estónsko - Štokholm, Švédsko

 

Slovensky hovoriaci sprievodca počas celej doby plavby.

Ubytovanie:

Počas plavby ubytovanie v luxusných kajutách výletnej lode Costa Fortuna rozdelených do niekoľkých typov. Moderne zariadené kajuty sú vybavené klimatizáciou, SAT TV, minibarom, telefónom, trezorom, kúpeľňou so sociálnym zariadením a sušičom na vlasy. 


Typy kajút

VNÚTORNÁ

VONKAJŠIA S OKNOM

VONKAJŠIA S BALKÓNOM


Costa Fortuna je stálicou vo flotile spoločnosti Costa. Kapacita lode je 3740 pasažierov, o ktorých sa denne stará viac ako 1000 členná posádka na 17 palubách lode (13 určených pre pasažierov). Možnosť využívať štyri reštaurácie, trinásť barov, bazény, vírivky, športoviská a fitnescentrum. Služby wellness, kasíno, Wi-Fi, práčovňa, zábavné simulátory za poplatok. Denne programy pre dospelých – divadelné predstavenia, živá hudba, večerná zábava a miniklub pre deti. Široká ponuka fakultatívnych výletov (za príplatok) na každý deň alebo individuálne voľno v mieste zakotvenia lode.


Stravovanie:
Počas pobytu na lodi stravovanie formou plnej penzie, popoludňajšie občerstvenie, polnočný bufet, nápoje počas raňajok (voda, džúsy z automatov, filtrovaná káva a čaj). V prípade kajút Premium je možné objednať si bezplatne raňajky do kajuty. Možnosť dokúpenia nápojových balíčkov Pranzo Cena (vybrané vína, pivá, nealko nápoje počas raňajok, obedov a večerí), Brindiamo (vybrané druhy alko a nealko nápojov, čerstvé ovocné šťavy, rôzne druhy kávy počas celého dňa), Piu Gusto (miešané nápoje + ponuka Brindiamo).
Doprava:
lodná, letecká s tuzemskými a miestnymi transfermi.
Program zájazdu:

12.06. odlet z Viedne, Štokholm, Švédsko, nalodenie

13.06. plavba

14.06. Helsinki, Fínsko (8:00-18:00)

15.06. Petrohrad, Rusko (7:00)

16.06. Petrohrad, Rusko (18:00)

17.06. Tallin, Estónsko (9:00-17:00)

18.06. Štokholm, Švédsko (9:00)

19.06. vylodenie, odlet do Viedne

Typ stravy:
plná penzia
V cene je zahrnuté:

7x ubytovanie v kajute s plnou penziou, prístavné poplatky, letecká doprava Viedeň - Štokholm - Viedeň, transfer na letisko Viedeň a späť s nástupom v NR, TT alebo BA, servisné poplatky, transfer letisko - prístav - letisko, sprievodca CK počas plavby.

V cene nie je zahrnuté:

Povinné príplatky: prepitné pre obsluhu - dospelý 10 EUR/os./noc, deti do 18 r. 5 EUR/os./noc (platba na lodi). Odporúčané doplatky: komplexné cestovné poistenie KOMFORT 2,90 EUR/os./deň alebo poistenie PLUS 3,70 EUR/os./deň, služba COVID garancia storna (doplnkovú službu je možné objednať, len ak má osoba zakúpené poistenie KOMFORT alebo PLUS na celkovú cenu zájazdu ) 2,50 EUR/os./deň, nápojové balíčky: Pranzo Cena 119 EUR/os. (vybrané vína a pivá, nealko nápoje počas raňajok, obedov a večerí), Brindiamo 185 EUR/os. (vybrané alko a nealko nápoje, ovocné šťavy, rôzne druhy kávy počas celého dňa), Piu Gusto 206 EUR/os. (miešané nápoje + ponuka Brindiamo). Ostatné doplatky: 1-lôžková kajuta (cena na vyžiadanie podľa typu kajuty), prístelka pre 3. a 4. osobu (cena na vyžiadanie podľa typu kajuty). Upozornenie: do Petrohradu je potrebný cestovný pas s platným elektoronickým vízom - na požiadanie vybaví CK Turancar za poplatok 15 EUR. V prípade zakúpenia fakultatívneho výletu víza zabezpečuje lodná spoločnosť a sú zahrnuté v cene výletu.

Fakultatívne výlety:

Kompletná ponuka fakultatívnych výletov je dostupná na vyžiadanie v CK.

Podobná ponuka TU
Zdieľať
Zoznámte sa
Podobné tipy pre Vás
Naši partneri
Mercedes 1 percento