Hodnotenie klientov:  10
Autobusom

Plavba s MSC Fantasia - Taliansko, Čierna Hora, Grécko, Chorvátsko


V prípade záujmu nás kontaktujte na turancar@turancar.sk
Podobná ponuka TU

Ubytovanie: 7x v lodnej kajute

Stravovanie: 7x plná penzia


Terst - Ancona - Kotor - Bari - Kerkyra - Dubrovník - Terst

Ubytovanie:

Počas plavby ubytovanie v luxusných 4* kajutách výletnej lode MSC Musica, vybavených klimatizáciou, interaktívna TV, minibarom, rádiom, telefónom, trezorom, kúpeľňou s WC a sušičom na vlasy.


typy kajút

VNÚTORNÁ - 16 m2, kajuta s manželskou posteľou a 1-2 vyklápacími lôžkami. Kúpeľňa so sprchou.

VONKAJŠIA S BALKÓNOM - 22-26 m2, kajuta s manželskou posteľou a rozkladacou pohovkou. Kúpeľňa so sprchou alebo vaňou. Balkón so stolíkom a stoličkami.


Možnosť využívať reštaurácie, bary, bazény, vírivky, lehátka, športoviská a fitnescentrum. Služby wellness, kaderníctvo, čistiareň, služby fotografa za poplatok. Predstavenia v štýle Broadway, športové aktivity na otovrených palubách (jogging, basketbal, futbal, tenis), zábavné a animačné programy pre deti a dospelých. Široká ponuka fakultatívnych výletov (za príplatok) na každý deň alebo individuálne voľno v mieste zakotvenia lode (podľa aktuálne platných nariadení). Internet za poplatok.

Stravovanie:

Na lodi sa nachádza 6 reštaurácií a 20 barov a klubov. Hlavné reštaurácie Red velvet (5.-6. paluba) a Il Cerchio D´oro (panoramatická, 6. paluba) ponúkajú voľné sedenie počas raňajok v čase 7:00-9:00, obed 12:00-14:00 a večere so zasadacím poriadkom v pridelenom čase (19:00 alebo 21:30). Bufetové reštaurácie Zanzibar a L´africana sú hosťom k dispozícii 20 hodín denne. Ďalšie reštaurácie ponúkajú služby a la carte - El Sombrero Tex Mex - mexická reštaurácia s barom a galériou ponúka obedy a večere za poplatok, L´Etoile - francúzska/talianska reštaurácia pre hostí MSC Yacht club za poplatok, alebo možnosť donášky pizze na kajutu vo večerných hodinách. Na lodi sa ďalej nachádza zmrzlináreň a bar Piazza San Giorgio, Sport Bar (a la carte), oba za poplatok.

Nápoje z automatov v bufete počas raňajok (voda, čaj, káva, džúsy). Ostatné nápoje za poplatok. Možnosť objednania nápojových balíčkov za zvýhodnenú cenu pred plavbou. Na vyžiadanie je k dispozícii vegetariánske a bezlepkové menu.Doprava:
autobusová, lodná
Program zájazdu:

1. deň - autobusový transfer do Talianska, Terst (odchod 21:00)

2. deň - Ancona, Taliansko (9:00-15:00)

3. deň - Kotor, Čierna Hora (9:00 - 18:00)

4. deň - Bari, Taliansko (8:00-18:00)

5. deň - Kerkyra, Korfu, Grécko (8:00-18:00)

6. deň - Dubrovník, Chorvátsko (8:00-20:30)

7. deň - plavba na mori

8. deň - Terst, Taliansko (8:00), autobusový transfer na Slovensko. 

Typ stravy:
plná penzia
V cene je zahrnuté:
7x ubytovanie v 4* kajute (vnútorná/balkónová) s plnou penziou, prístavné poplatky, služby slovensky alebo česky hovoriaceho delegáta počas plavby, autobusová doprava do prístavu a späť s nástupom v NR, TT alebo BA.
V cene nie je zahrnuté:
Povinné príplatky: prepitné pre obsluhu, osoby nad 12 rokov 70 EUR/os., osoby od 2 do 12 rokov 35 EUR/os. Odporúčaný doplatok: komplexné cestovné poistenie (vrátane poistenia COVID) KOMFORT 3,50 EUR/os./deň alebo poistenie PLUS 4,50 EUR/os./deň). Nápojové balíčky: Easy (224 EUR/os.), Easy plus (308 EUR/os.), Premium extra (434 EUR/os.), Alcohol free (161 EUR/os.). Internetové balíčky: 1 zariadenie/kajuta 55,93 EUR, 2 zariadenia/kajuta 89,46 EUR. Ostatné doplatky: prístelka pre 3. a 4. osobu (cena na vyžiadanie). Fakultatívne výlety. Upozornenie: z cien nie je možné poskytnúť zľavy first minute, last minute ani iné zľavy. Lodná spoločnosť vyžaduje plné zaočkovanie (min. 2 dávky, od ktorých neuplynulo viac ako  6 mesiacov). Lodná spoločnosťje oprávnená meniť podmienky nalodenia, trasu, či rušiť návštevu jednotlivých prístavov. CK nemá dosah na tieto rozhodnutia.
Podobná ponuka TU
Zdieľať
Zoznámte sa
Podobné tipy pre Vás
Naši partneri
Mercedes 1 percento