Hodnotenie klientov:  10
Autobusom

Plavba s MSC Fantasia - Taliansko, Čierna Hora, Grécko, Chorvátsko

Ubytovanie: 7x v lodnej kajute

Stravovanie: 7x plná penzia


Terst - Ancona - Kotor - Bari - Kerkyra - Dubrovník - Terst

Ubytovanie:

Počas plavby ubytovanie v luxusných 4* kajutách výletnej lode MSC Musica, vybavených klimatizáciou, interaktívna TV, minibarom, rádiom, telefónom, trezorom, kúpeľňou s WC a sušičom na vlasy.


typy kajút

VNÚTORNÁ - 16 m2, kajuta s manželskou posteľou a 1-2 vyklápacími lôžkami. Kúpeľňa so sprchou.

VONKAJŠIA S BALKÓNOM - 22-26 m2, kajuta s manželskou posteľou a rozkladacou pohovkou. Kúpeľňa so sprchou alebo vaňou. Balkón so stolíkom a stoličkami.


Možnosť využívať reštaurácie, bary, bazény, vírivky, lehátka, športoviská a fitnescentrum. Služby wellness, kaderníctvo, čistiareň, služby fotografa za poplatok. Predstavenia v štýle Broadway, športové aktivity na otovrených palubách (jogging, basketbal, futbal, tenis), zábavné a animačné programy pre deti a dospelých. Široká ponuka fakultatívnych výletov (za príplatok) na každý deň alebo individuálne voľno v mieste zakotvenia lode (podľa aktuálne platných nariadení). Internet za poplatok.

Stravovanie:

Na lodi sa nachádza 6 reštaurácií a 20 barov a klubov. Hlavné reštaurácie Red velvet (5.-6. paluba) a Il Cerchio D´oro (panoramatická, 6. paluba) ponúkajú voľné sedenie počas raňajok v čase 7:00-9:00, obed 12:00-14:00 a večere so zasadacím poriadkom v pridelenom čase (19:00 alebo 21:30). Bufetové reštaurácie Zanzibar a L´africana sú hosťom k dispozícii 20 hodín denne. Ďalšie reštaurácie ponúkajú služby a la carte - El Sombrero Tex Mex - mexická reštaurácia s barom a galériou ponúka obedy a večere za poplatok, L´Etoile - francúzska/talianska reštaurácia pre hostí MSC Yacht club za poplatok, alebo možnosť donášky pizze na kajutu vo večerných hodinách. Na lodi sa ďalej nachádza zmrzlináreň a bar Piazza San Giorgio, Sport Bar (a la carte), oba za poplatok.

Nápoje z automatov v bufete počas raňajok (voda, čaj, káva, džúsy). Ostatné nápoje za poplatok. Možnosť objednania nápojových balíčkov za zvýhodnenú cenu pred plavbou. Na vyžiadanie je k dispozícii vegetariánske a bezlepkové menu.Doprava:
autobusová, lodná
Program zájazdu:

1. deň - autobusový transfer do Talianska, Terst (odchod 21:00)

2. deň - Ancona, Taliansko (9:00-15:00)

3. deň - Kotor, Čierna Hora (9:00 - 18:00)

4. deň - Bari, Taliansko (8:00-18:00)

5. deň - Kerkyra, Korfu, Grécko (8:00-18:00)

6. deň - Dubrovník, Chorvátsko (8:00-20:30)

7. deň - plavba na mori

8. deň - Terst, Taliansko (8:00), autobusový transfer na Slovensko. 

Typ stravy:
plná penzia
V cene je zahrnuté:
7x ubytovanie v 4* kajute (vnútorná/balkónová) s plnou penziou, prístavné poplatky, služby slovensky alebo česky hovoriaceho delegáta počas plavby, autobusová doprava do prístavu a späť s nástupom v NR, TT alebo BA.
V cene nie je zahrnuté:
Povinné príplatky: prepitné pre obsluhu, osoby nad 12 rokov 70 EUR/os., osoby od 2 do 12 rokov 35 EUR/os. Odporúčaný doplatok: komplexné cestovné poistenie (vrátane poistenia COVID) KOMFORT 3,50 EUR/os./deň alebo poistenie PLUS 4,50 EUR/os./deň). Nápojové balíčky: Easy (224 EUR/os.), Easy plus (308 EUR/os.), Premium extra (434 EUR/os.), Alcohol free (161 EUR/os.). Internetové balíčky: 1 zariadenie/kajuta 55,93 EUR, 2 zariadenia/kajuta 89,46 EUR. Ostatné doplatky: prístelka pre 3. a 4. osobu (cena na vyžiadanie). Fakultatívne výlety. Upozornenie: z cien nie je možné poskytnúť zľavy first minute, last minute ani iné zľavy. Lodná spoločnosť vyžaduje plné zaočkovanie (min. 2 dávky, od ktorých neuplynulo viac ako  6 mesiacov). Lodná spoločnosťje oprávnená meniť podmienky nalodenia, trasu, či rušiť návštevu jednotlivých prístavov. CK nemá dosah na tieto rozhodnutia.
Zdieľať
Zoznámte sa
Podobné tipy pre Vás
Naši partneri
Mercedes 1 percento