Hodnotenie klientov:  9.6
Autobusom

Plavba s MSC Musica - Taliansko, Grécko

Ubytovanie: 7x v lodnej kajute

Stravovanie: 7x plná penzia


Monfalcone - Katakolon - Heraklion - Santorini - Bari - Monfalcone

Ubytovanie:

Počas plavby ubytovanie v luxusných 4* kajutách výletnej lode MSC Musica, vybavených klimatizáciou, interaktívna TV, minibarom, rádiom, telefónom, trezorom, kúpeľňou s WC a sušičom na vlasy.


typy kajút

VNÚTORNÁ - 13 m2, kajuta s manželskou posteľou a 1-2 vyklápacími lôžkami. Kúpeľňa so sprchou.

VONKAJŠIA S BALKÓNOM - 17-23 m2, kajuta s manželskou posteľou a rozkladacou pohovkou. Kúpeľňa so sprchou alebo vaňou. Balkón so stolíkom a stoličkami.


Možnosť využívať reštaurácie, bary, bazény, vírivky, lehátka, športoviská a fitnescentrum. Služby wellness, kaderníctvo, čistiareň, služby fotografa za poplatok. Predstavenia v štýle Broadway, športové aktivity na otovrených palubách (jogging, basketbal, futbal, tenis), zábavné a animačné programy pre deti a dospelých. Široká ponuka fakultatívnych výletov (za príplatok) alebo individuálne voľno v mieste zakotvenia lode (podľa aktuálne platných nariadení). Internet za poplatok.

Stravovanie:

K dispozícii sú 4 reštaurácie, 16 barov a klubov. Hlavná reštaurácia L´Oleandro (5. paluba) ponúka raňajky s voľným sedením v čase medzi 7:30-9:30, obed 12:00-14:00 a večere so zasadacím poriadkom v pridelenom čase (19:00 alebo 21:30). Klienti môžu počas večerí využívať aj reštauráciu Le Maxim´s na 6. palube. Bufetová reštaurácia a pizzeria Gli Archi Cafeteria je otvorené 20 hodín denne. Il Giardino, a la carte reštaurácia ponúkajúca panoramatický výhľad (13. paluba), je za poplatok. Na lodi sa ďalej nachádza Kaito Sushi Bar a zmrzlináreň s barom pri bazéne - Laguna Bar, oba za poplatok. Nápoje z automatov v bufete počas raňajok (voda, čaj, káva, džúsy). Ostatné nápoje za poplatok. Možnosť objednania nápojových balíčkov za zvýhodnenú cenu pred plavbou. Na vyžiadanie je k dispozícii vegetariánske a bezlepkové menu.


Doprava:
autobusová, lodná
Program zájazdu:

1. deň - autobusový transfer do Talianska, Monfalcone (odchod 18:00)

2. deň - plavba na mori

3. deň - Katakolon, Grécko (9:00 - 17:00)

4. deň - Heraklion, Kréta, Grécko (9:00-18:00)

5. deň - Santorini, Grécko (7:00-19:00)

6. deň - plavba na mori

7. deň - Bari, Taliansko (7:00-14:00)

8. deň - Monfalcone, Taliansko (9:00), autobusový transfer na Slovensko. 

Typ stravy:
plná penzia
V cene je zahrnuté:
7x ubytovanie v 4* kajute (vnútorná/balkónová) s plnou penziou, prístavné poplatky, služby slovensky alebo česky hovoriaceho delegáta počas plavby, autobusová doprava do prístavu a späť s nástupom v NR, TT alebo BA.
V cene nie je zahrnuté:
Povinné príplatky: prepitné pre obsluhu - osoby nad 12 rokov 70 EUR/os., osoby od 2 do 12 rokov 35 EUR/os. Odporúčaný doplatok: komplexné cestovné poistenie (vrátane poistenia COVID) KOMFORT 3,50 EUR/os./deň alebo poistenie PLUS 4,50 EUR/os./deň). Nápojové balíčky: Easy (224 EUR/os.), Easy plus (308 EUR/os.), Premium extra (434 EUR/os.), Alcohol free (161 EUR/os.). Internetové balíčky: 1 zariadenie/kajuta 55,93 EUR, 2 zariadenia/kajuta 89,46 EUR. Ostatné doplatky: prístelka pre 3. a 4. osobu (cena na vyžiadanie). Fakultatívne výlety. Upozornenie: z cien nie je možné poskytnúť zľavy first minute, last minute ani iné zľavy. Lodná spoločnosť vyžaduje plné zaočkovanie (min. 2 dávky, od ktorých neuplynulo viac ako  6 mesiacov). Lodná spoločnosťje oprávnená meniť podmienky nalodenia, trasu, či rušiť návštevu jednotlivých prístavov. CK nemá dosah na tieto rozhodnutia.
Zdieľať
Zoznámte sa
Podobné tipy pre Vás
Naši partneri
Mercedes 1 percento