Hodnotenie klientov:  9,4
Letecky

Stredomorie - plavba so sprievodcom


V prípade záujmu nás kontaktujte na turancar@turancar.sk
Podobná ponuka TU

Ubytovanie: 7x v lodnej kajute

Stravovanie: 7x plná penzia

Savona, Taliansko - Marseille, Francúzsko - Barcelona, Španielsko - Palma de Mallorca , Baleárske ostrovy, Šanielsko - Civitavecchia (Rím), Taliansko - Cagliari, Sardínia, Taliansko - Savona, Taliansko

Slovensky hovoriaci sprievodca počas celej doby plavby.

Ubytovanie:

Počas plavby ubytovanie v luxusných kajutách výletnej lode Costa Smeralda (najnovšia loď vo flotile), vybavených klimatizáciou, SAT TV, minibarom, telefónom, trezorom, kúpeľňou a sušičom na vlasy.


typy kajút

VNÚTORNÁ

VONKAJŠIA S OKNOM

VONKAJŠIA S BALKÓNOM


kategórie kajút

KLASIK- cenovo najdostupnejšia kajuta bez špeciálnych výhod

PREMIUM - lepšia alokácia kajuty, vyššie poschodia, výhľad bez prekážok


Costa Smeralda je najnovšou loďou flotily, ktorá svoju prvú plavbu absolvovala koncom roka 2019. Ide o najekologickejšiu loď na svete. Najmodernejšie vybavenie pre maximálny komfort a zážitok pre pasažierov vo viac ako 2600 kajutách s kapacitou 5224 osôb. Na 17 palubách (z celkových 22) určených pre pasažierov sa o ich pohodlie stará 1600 členov posádky. Možnosť využívať jedenásť reštaurácií, devätnásť barov, štyri bazény, vírivky, vodný park, športoviská a fitnescentrum. Služby wellness, kasíno, Wi-Fi, práčovňa, zábavné simulátory za poplatok. Denne programy pre dospelých – divadelné predstavenia, živá hudba, večerná zábava a miniklub pre deti. Široká ponuka fakultatívnych výletov (za príplatok) na každý deň alebo individuálne voľno v mieste zakotvenia lode.

Stravovanie:
Počas pobytu na lodi stravovanie formou plnej penzie, popoludňajšie občerstvenie, polnočný bufet, nápoje počas raňajok (voda, džúsy z automatov, filtrovaná káva a čaj). V prípade kajút Premium je možné objednať si bezplatne raňajky do kajuty. Možnosť dokúpenia nápojových balíčkov Pranzo Cena (vybrané vína, pivá, nealko nápoje počas raňajok, obedov a večerí), Brindiamo (vybrané druhy alko a nealko nápojov, čerstvé ovocné šťavy, rôzne druhy kávy počas celého dňa), Piu Gusto (miešané nápoje + ponuka Brindiamo).
Doprava:

lodná a letecká s tuzemskými a miestnymi transfermi.

Program zájazdu:

29.08. - odlet Viedeň, Savona, Taliansko, nalodenie

30.08. - Marseille a francúzska riviéra (8:30-17:00)

31.08. - Barcelona, Španielsko (8:00-19:00)

01.09. - Palma de Mallorca, Malorka (9:00-24:00)

02.09. - plavba

03.09. - Cagliari, Sardínia (7:00-17:00)

04.09. - Civitavecchia a Rím, Taliansko (8:00-19:00)

05.09. - Savona, Taliansko, vylodenie, odlet do Viedne


Typ stravy:
plná penzia
V cene je zahrnuté:

7x ubytovanie v kajute s plnou penziou, prístavné poplatky, letecká doprava Viedeň - Janov- Viedeň, transfer na letisko Viedeň a späť s nástupom v NR, TT alebo BA, servisné poplatky, transfer letisko - prístav - letisko, sprievodca CK počas plavby.

V cene nie je zahrnuté:

Povinné príplatky: prepitné pre obsluhu - dospelý 10 EUR/os./noc, deti do 18 r. 5 EUR/os./noc (platba na lodi). Odporúčané doplatky: komplexné cestovné poistenie KOMFORT 2,90 EUR/os./deň alebo poistenie PLUS 3,70 EUR/os./deň, nápojové balíčky: Pranzo Cena 119 EUR/os. (vybrané vína a pivá, nealko nápoje počas raňajok, obedov a večerí), Brindiamo 185 EUR/os. (vybrané alko a nealko nápoje, ovocné šťavy, rôzne druhy kávy počas celého dňa), Piu Gusto 206 EUR/os. (miešané nápoje + Brindiamo). Ostatné doplatky: 1-lôžková kajuta (cena na vyžiadanie podľa typu/kategórie kajuty), prístelka pre 3. a 4. osobu (cena na vyžiadanie podľa typu/kategórie kajuty).

Fakultatívne výlety:

Kompletná ponuka fakultatívnych výletov je dostupná na vyžiadanie v CK.

Podobná ponuka TU
Zdieľať
Zoznámte sa
Podobné tipy pre Vás
Naši partneri
Mercedes 1 percento