Vyhľadávanie Menu
Vyhľadávanie
Menu
+421 914 111 777
Last Minute

Paríž pre deti letecky

Letecky
cena za osobu od
525 €
9.0
Kalkulovať
Popis
Rýchly popis
-

Prázdninový letecký zájazd do Paríža zameraný na najväčšie atrakcie pre našich najmladších klientov s nezabudnuteľnou návštevou zábavného parku Disneyland, plného rozprávkových bytostí a sveta fantázie.


Ubytovanie: 3x v hoteli

Stravovanie: 3x raňajky


Paríž - Disneyland


PODMIENKY VSTUPU DO KRAJINY

Doprava
-
letecká
Program zájazdu
-

1. deň – prílet do Paríža, transfer z letiska, odloženie batožiny. Návšteva múzea voskových figurín – Grévin, v ktorom je vystavených okolo 450 voskových figurín známych osobností, ale tiež scény z histórie Francúzska a významné okamihy z dejín 20. storočia. Svoje meno nesie podľa sochára, karikaturistu a tvorcu divadelných kostýmov Alfreda Grévina, ktorý spolupracoval pri tvorbe prvých masiek významných osobností. Krátka prehliadka Haussmannského bulváru. Prestavbu mesta za Druhého cisárstva nariadil práve prefekt Haussmann, aby v meste vytvoril širokú spojovaciu os. Zakončenie dňa nezabudnuteľnou plavbou po rieke Seine, ktorá ponúka pohľad na mnohé významné pamiatky a budovy z inej perspektívy.

2. deň – raňajky, presun do jedného z najnavštevovanejších zábavných parkov v Európe – Disneylandu. Zábavný park Disneyland je nezabudnuteľný zážitok pre deti aj dospelých a počas jeho celodennej návštevy budete mať možnosť stretnúť všetky rozprávkové bytosti zo sveta Walta Disneyho. Budete si môcť pozrieť rozprávkové sprievody, vystúpenia a vyskúšať rôzne atrakcie. Zábavný park sa skladá z piatich tematicky zameraných častí. Ako prvou prejdete Main Street, ktorá zobrazuje staré americké mestečko z čias, keď Walt Disney bol ešte chlapec. Nasleduje Fantasyland, miesto, kde Disneyho postavičky z príbehov a rozprávok ožívajú. Stretnúť tu môžete Snehulienku a sedem trpaslíkov, zažijete let s Petrom Panom a Alica vás zoberie do krajiny zázrakov. V krajine divokého západu zažijete jazdu banským vláčikom, plavbu historickým parníkom po Mississippi, indiánsku dedinu. V Adventureland sa stretnete s pirátmi z Karibiku. Svet budúcnosti zažijete v Discoveryland, kde sa stretnete aj s hračkami z Toy story.

3. deň – raňajky, presun do Parc de la Vilette, návšteva plná dobrodružstiev v Meste vedy a techniky, Paláci objavov, Pavilóne Eureka s planetáriom, ponorke, akváriu či oceľovej guli La Géode. Prechádzka mestom cez bulvár St. Michel, katedrála Notre Dame, univerzita La Sorbonne, Luxemburské záhrady. Návšteva monumentálnej Eiffelovej veže. Návrat do hotela.

4. deň – raňajky, presun do ulíc 13. parížského obvodu, kde možno vidieť ukážky umeleckej tvorby na múroch domov. Vyzdvihnutie batožiny, transfer na letisko, odlet do Viedne.


V cene je zahrnuté
-
3x ubytovanie v 3* hoteli s raňajkami, letecká doprava Viedeň - Paríž - Viedeň, 1x príručná batožina 8 kg/os., 1x podpalubná batožina 23 kg/os., transfer na letisko a späť s nástupom v NR, TT alebo BA, transfer letisko - hotel - letisko, sprievodca CK, prehliadky podľa programu bez vstupov.
V cene nie je zahrnuté
-

Povinné príplatky: servisné poplatky 220 EUR/os., doprava v meste, pobytová taxa (platba na mieste cca 6 EUR/os./noc). Odporúčaný doplatok: komplexné cestovné poistenie KOMFORT alebo poistenie PLUS, vstup do Disneylandu (objednaný vopred) 76 - 80 EUR/os. (12 r. +), 70 - 74 EUR/os. (do 12 r.), orientačná cena ostatných vstupov 80 EUR/os. (platba na mieste). Ostatné doplatky: 1-lôžková izba 165 EUR/3 noci. Batožinové limity: v prípade zmeny leteckej spoločnosti si CK vyhradzuje právo na ich zmenu.

Termíny a ceny Kalkulácia
Zoznámte sa
Zdieľať

Podobné tipy pre Vás

Tipy na poznávačky
Krakow a Wroclaw
Autobusom 3 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Kampánia s pobytom pri mori
Autobusom 7 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Normandia
Autobusom 6 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Francúzske zámky
Autobusom 6 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Paríž pre deti
Letecky 4 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD    
Zobraziť viac ponúk
Naši partneri