Last Minute

Výstava kvetov a záhrad

Zažite a ovoňajte tie najkrajšie kvety v rakúskom Tullne. Program
od 35 €
Kalkulovať

Termíny a ceny

Kalkulácia

Filtrovať

  • 01.09. - 01.09.

    Ne - Ne 0 nocí
    • Autobusom
    • bez stravy
    cena s poplatkami za os. 35,00 €

V cene sú zahrnuté

doprava luxusným autokarom , sprievodca CK, prehliadky podľa programu bez vstupov

V cene nie sú zahrnuté

Odporúčaný doplatok - komplexné cestovné poistenie KOMFORT 3,90 EUR/os./deň alebo poistenie PLUS 5 EUR/os./deň, miestenka 6 €, vstupy cca 14 €  (platba na mieste).  Nástupné miesta NR, TT príplatok 5 EUR, BA – bez príplatkov. Poznámka - pre kolektívy možnosť určenia si termínu podľa vlastného výberu, cena podľa dohody v závislosti na počte osôb. Upozornenie - pre tento zájazd nie je možné poskytnúť zľavy first minute.

Program zájazdu

Odchod zo Slovenska v ranných hodinách. Príchod do mestečka Tulln, kde sa na ploche 2 000 m2 rozprestiera skutočný raj kvetov a záhrad. Privítajú Vás nielen ruže, orchidey, trvalky, rezané kvety,  črepníkové rastliny, ale aj krásne naaranžovaná zelenina a ovocie. Môžete si odtiaľ odniesť množstvo inšpirácií a nápadov ako si skrášliť svoj balkón, alebo terasu. K dispozícii máte množstvo kaviarničiek, reštaurácii a stánkov s občerstvením. Deň zakončíte prehliadkou mesta Tulln s pešou zónou, starými kostolmi a budete mať dostatok času aj na osobné voľno. Predpokladaný odchod z Tullnu  je cca o 17:00 hod.

Miesto a čas odchodu autokaru :

05:20 Nitra – nová budova TURANCAR, Bratislavská 29

06:10 Trnava – parkovisko pri Železničnej stanici

07:10 Bratislava – Mlynské Nivy, nástupište č. 11

Zmena programu vyhradená.

Informácie o krajine a stredisku

Rakúsko

Malá krajina s veľkým kultúrnym dedičstvom a nádhernou prírodou, s ktorou zdieľame spoločnú minulosť ako súčasť Habsburskej monarchie, ktorá dominovala strednej Európe viac ako 600 rokov s hlavným mestom Viedňou ako centrom moci a kultúry. Ďalšími mestami,  ktoré určite stoja za návštevu je Salzburg, ktorý dal svetu Wolfganga Amadea Mozarta, Graz, Linz, Eisenstadt a mnoho ďalších. Veľkú časť Rakúska pokrývajú Alpy, a vďaka zimným športom je Rakúsko aj obľúbenou zimnou turistickou destináciou. V lete sú obľúbené alpské jazerá s okolitými malebnými mestečkami - Halstatt, Wolfgangsee, Worthersee atď. Rakúsko je aj krajinou kde vznikla najznámejšia vianočná pieseň "Tichá noc" a tradícia vianočných trhov je tu veľmi silná s orginálnou atmosférou vo veľkých ale aj tých najmenších mestečkách. Vychutnať si v Rakúsku určite odporúčame Wiener schnitzel alebo lahodnú Sacher torte.

Naši partneri