Last Minute

Maďarsko - Klobásový festival

Naši južní susedia sú preslávení svojou dobrou kuchyňou. Poďte s nami na klobásový festival do Békéscsaby a domov sa vrátite nie len s plným žalúdkom výborného jedla, ale aj s plným srdcom krásnych zážitkov. Ubytovanie: 2x v hoteli Stravovanie: 2x raňajky Ostrihom - Szentendre - Domonvölgy - Békéscaba - Gyula - Kecskemet https://www.mzv.sk/web/sk/madarsko Program
od 0 €
Kalkulovať

Termíny a ceny

Termíny na tento zájazd sú aktuálne nedostupné. V prípade bližších informácií nás môžete kontaktovať na telefónnom čísle +421 37 655 00 11/12 alebo emailom na turancar@turancar.sk .

Ďakujeme za pochopenie, kolektív CK Turancar.

Podobná ponuka TU

V cene sú zahrnuté

doprava luxusným autokarom, 2x ubytovanie v 3* hoteli s raňajkami, sprievodca CK, prehliadky podľa programu bez vstupov.

V cene nie sú zahrnuté

Povinné príplatky: palivový príplatok 5 EUR, pobytová taxa (platba na mieste cca 2 EUR/os./noc), palivový a emisný príplatok 10 EUR/os.

Odporúčaný doplatok: komplexné cestovné poistenie (vrátane poistenia COVID) KOMFORT 3,70 EUR/os./deň alebo poistenie PLUS 4,70 EUR/os./deň),  orientačná cena vstupov 11 200 HUF/35 EUR/os. (platba na mieste v miestnej mene). Ostatné doplatky: 1-lôžková izba 65 EUR/2 noci, miestenka 10 EUR, príplatok za dvojsedadlo 55 EUR. Nástupné miesta: BA bez príplatku, NR, TT - 10 EUR, NZ, KN, TO, PN, PE - 15 EUR, TN, ZH, PD, DUB, NM - 20 EUR, BB, ZV, PB, ZA - 25 EUR.

Informácie o krajine a stredisku

Békešská župa

Informácie o krajine a stredisku

Maďarsko

Náš južný sused, s ktorým sme kedysi boli súčasťou Rakúsko-Uhorska, jedného z najväčších európskych impérií. Krajina klobás, kúpeľov a vína je rodiskom najväčšieho iluzionistu v dejinách, Harryho Houdiniho, ale aj štát s tretím najväčším parlamentom a druhým najstarším metrom v Európe. Maďarsko ponúka množstvo miest na bádanie aj oddych a pritom je tak blízko! Objavte s nami čaro Budapešti, ochutnajte vynikajúce maďarské klobásy v Békešskej Čabe, tokajské vína v unikátnom regióne Tokaj a vyskúšajte aj liečivé termálne kúpele v Hévíze alebo Sárváre. Originálnym zážitkom je aj predstavenie jazdeckého umenia, ktorým boli v maďarskej puste známi pastieri dobytka.

Naši partneri