Hodnotenie klientov:  8.8
Autobusom

Maďarsko - krajina kúpeľov a vína

MAĎARSKO - Villany
VYPREDANÉ

TÁTO KAPACITA NIE JE ZATIAĽ K DISPOZÍCII
Rýchly popis:

Ubytovanie: 2 x v hoteli  

Stravovanie: 2 x kontinentálne raňajky


Vyšehrad - Gödöllö - Villány - Drávaszabolcs - Pécs - Harkány - Kesztehly - Vesprém - Herend

Doprava:
autobusová
Program zájazdu:

1. deň – odchod v ranných hodinách, presun do Vyšehradu - krátka zastávka na brehu Dunaja pod hradným kopcom s impozantným hradom. Pokračovanie ku barokovému kaštieľu Gödöllö, ktorý obľubovala aj cisárovná Sissi. Presun na juh do vinárskej oblasti Villány. Návšteva vínnych pivníc spojená s ochutnávkou vína. Individuálne voľno, ubytovanie a nocľah.

2. deň – raňajky, krátky presun do národného parku Duna-Dráva, plavba loďou po rieke Dráva. Presun do mesta Pécs, patriace medzi najkrajšie mestá Maďarska, kde dodnes cítiť vplyv rôznych kultúr a národov - zvyšky mesta z čias raného kresťanstva, turecká mešita, minaret a mauzóleum, bulharské domčeky v úzkych uličkách na úbočiach Havihegy, či secesné paláce a meštianske domy. Presun do Harkány s jedinečnými sírovými kúpeľmi, možnosť kúpania, individuálne voľno a nocľah.

3. deň – raňajky, transfer k Balatonu, ku kaštieľu Helikon rodiny Festeticsovcov, ktorý patrí medzi najkrajšie stavby Maďarska. Pokračovanie do „mesta kráľovien“- Vesprému, prehliadka centra. Presun do neďalekého mestečka Herend, ktoré preslávila miestna manufaktúra na výrobu porcelánu, návšteva múzea spojená s ukážkou výroby porcelánu. Návrat na Slovensko vo večerných hodinách.

V cene je zahrnuté:
doprava luxusným autokarom, 2 x ubytovanie v hoteli s kontinentálnymi raňajkami, ochutnávka vína, sprievodca CK, prehliadky podľa programu bez vstupov.
V cene nie je zahrnuté:
Povinné príplatky: pobytová taxa (platba na mieste cca 2 EUR/os./noc), palivový príplatok 5 EUR. Odporúčaný doplatok: komplexné cestovné poistenie KOMFORT 2,70 EUR/os./deň alebo poistenie PLUS 3,30 EUR/os./deň. Ostatné doplatky: 1-lôžková izba 40 EUR/2 noci, miestenka 8 EUR, príplatok za dvojsedadlo 45 EUR. Nástupné miesta: NR, TT, BA bez príplatkov, NZ, KN, TO, PN, PE - 8 EUR, TN, ZH, PD, DUB, NM - 11 EUR, BB, ZV, PB, ZA, MT - 13 EUR.
Zdieľať
Zoznámte sa
Podobné tipy pre Vás
Naši partneri