Last Minute

Predvianočný Krakow s Wieliczkou

Vianočné obdobie predstavuje ideálny čas na návštevu Krakowa. Návštevníka získa nielen jedinečnou históriou a nádhernými stavbami, ale celú atmosféru umocnia tradičné trhy s jedinečnou tradíciou krakovských betlehemov. Program
od 140 €
Kalkulovať

Termíny a ceny

Kalkulácia

Filtrovať

 • 07.12. - 08.12.

  So - Ne 1 noc
  • Autobusom
  • raňajky
  cena s poplatkami za os. 140,00 €
 • 21.12. - 22.12.

  So - Ne 1 noc
  • Autobusom
  • raňajky
  cena s poplatkami za os. 140,00 €

V cene sú zahrnuté

doprava luxusným autokarom, 1 x ubytovanie v 3* hoteli s raňajkami, služby sprievodca CK, prehliadky podľa programu bez vstupov.

V cene nie sú zahrnuté

Povinné príplatky: pobytová taxa (platba na mieste cca 2 EUR/os./noc). Odporúčaný doplatok: komplexné cestovné poistenie KOMFORT alebo poistenie PLUS. Ostatné doplatky: 1-lôžková izba 40 EUR/1 noc, miestenka 10 EUR, príplatok za dvojsedadlo 60 EUR. Nástupné miesta: BA – 11 EUR, NR, TT – 9 EUR, PN, NM, TN, PB, DUB, ZA, CA – bez príplatkov. Vstup do Wieliczky cca 93 PLN (platba na mieste). Poznámka: z ceny zájazdu nie je možné poskytnúť zľavy.

Program zájazdu

Odchod zo Slovenska v skorých ranných hodinách (6:00 BA), popoludní prehliadka mesta Krakow, bývalého hlavného mesta Poľska. Prehliadka začína na vrchu Wawel - srdce poľskej histórie s kráľovským zámkom a s gotickou katedrálou - korunovačné miesto poľských kráľov (cena vstupu cca 12 PLN, nie je v cene). . Prehliadka pokračuje k najväčšiemu námestiu v strednej Európe s gotickými, renesančnými i barokovými budovami - Rynek Glowny, návšteva vianočných trhov. Večer presun do hotela, nocľah.
 Raňajky, návšteva soľnej bane Wieliczka (cena vstupu cca 119 PLN, nie je v cene). Po prehliadke voľný program. Popoludní odchod z Poľska (cca 14:00), návrat do Bratislavy cca 21:30 h.
Zmena programu vyhradená.

Informácie o krajine a stredisku

Poľsko

Náš obľúbený severný sused, s ktorým sa delíme o spoločný prírodný poklad - Tatry. Okrem Tatier ale môžeme v Poľsku objaviť mnoho ďalších zaujímavostí - bývalé hlavné mesto Krakow s hradom Wawel, Wroclaw prezývané aj ako "poľské Benátky", Mazúrsku oblasť s jej "tisícimi jazerami" a historickými mestečkami Gdaňsk a Gdynia alebo jednu z najstarších soľných baní na svete vo Wieliczke.

Naši partneri