Vyhľadávanie Menu
Vyhľadávanie
Menu
+421 914 111 777
Last Minute

Barcelona letecky

TÁTO KAPACITA NIE JE ZATIAĽ K DISPOZÍCII

V prípade záujmu nás kontaktujte na turancar@turancar.sk
Podobná ponuka TU
Popis
Rýchly popis
-

Centrum Katalánska je známe svojou uvoľnenou stredomorskou atmosférou, unikátnou architektúrou a vynikajúcim futbalom. Preto aj my našim klientom ponúkame najznámejšie pamiatky Barcelony. Španielske námestie, olympijské múzeum, pamätník Krištofa Kolumba, rušnú ulicu La Rambla, Gaudího palác Guell, či kráľovské námestie. Nevynecháme symbol Barcelony, Chrám svätej rodiny Sagrada Familia, ktorá je Gaudího najslávnejšou stavbou. Pre milovníkov športu bude lákadlom štadión FC Barcelona Camp Nou a pre fanúšikov umenia Picassove múzeum.


Ubytovanie: 3x v hoteli

Stravovanie: 3x raňajky


Barcelona


PODMIENKY VSTUPU DO KRAJINY

Doprava
-
letecká
Program zájazdu
-

1. deň - prílet do Barcelony, katalánskej metropoly na brehu Stredozemného mora. Začiatok prehliadkou ikonickej rímsko-katolíckej katedrály Sagrady Família, ktorá v sebe nesie celoživotný odkaz geniálneho architekta Antonia Gaudího. Jej výstavba začala v roku 1882 a do dnešného dňa pokračujú stavebné práce na jej dokončení, ktoré je plánované na rok 2026. Pokračovanie najkrajšou a najslávnejšou triedou mesta Passeig de Grácia. Zastávka pri najvýznamnejších ukážkach modernej architektúry, na čele ktorých stoja stavby od Antonia Gaudího, Josep Puig i Cadafalcha, či Luisa Domenech Montanera - Casa Batló, Casa Ametller, Casa Milá (La Pedrera). Zastávka na hlavnom barcelonskom námestí Plaça de Catalunya, krátky presun na hlavnú turistickú tepnu historického centra mesta, ulicu La Rambla, ktorá je plná pouličných predajcov, umelcov a živých sôch. Osviežujúca zastávka na vôňami a farbami hrajúcej starej tržnici Boqueria. Zakončenie prehliadky pri pamätníku Krištofa Kolumba, ktorý je vstupnou bránou k La Barcelonete, prímorskej štvrti s prístavom plným luxusných jácht. Individuálne voľno, návrat do hotela.

2. deň  - raňajky, celodenná prehliadka mesta pokračuje v stredovekom centre s nádhernou Katedrálou sv. Eulálie, stredom gotického mesta - námestie Sant Jaume, starý Kráľovský palác, spleťou uličiek až ku kostolu Santa Maria del Mar vo štvrti  El Born. Možnosť spoločnej návštevy barcelonského Akvária, jedného z najväčších v Európe alebo štadióna legendárneho klubu FC Barcelona s múzeom. Individuálne voľno. Večerné predstavenie svetla, hudby a vody pod holým nebom v podaní Magických barcelonských fontán. Návrat do hotela.

3. deň  - raňajky. Voľný deň a program v Barcelone. Možnosť návštevy niektorého z početných múzeí - múzeum Pabla Picassa, Námorné múzeum, múzeum Katalánskeho umenia, múzeum - galéria Joana Miró alebo fantastického múzea vedy - CosmoCaixa. Poloha mesta na brehoch mora ponúka možnosť krásnej prechádzky, odpočinku a kúpania na pláži, či plavby. Na výber je aj návšteva olympijského štadiónu, interiérov slávnej katedrály Sagrada Familia, či niektorého z parkov - mestský park Ciutadela alebo Park Guell s mnohými nezameniteľnými architektonickými prvkami A. Gaudího. Návrat do hotela.

4.deň - raňajky, transfer na letisko, odlet z Barcelony.

V cene je zahrnuté
-
3x ubytovanie v 3* hoteli s raňajkami, letecká doprava Viedeň - Barcelona - Viedeň, transfer na letisko a späť s nástupom v NR, TT alebo BA, transfer letisko - hotel - letisko, sprievodca CK, prehliadky podľa programu bez vstupov.
V cene nie je zahrnuté
-

Povinné príplatky: servisné poplatky 195 EUR/os., doprava v meste, pobytová taxa (platba na mieste cca 2 EUR/os./noc), palivový a emisný príplatok 25 EUR/os. Odporúčaný doplatok: komplexné cestovné poistenie (vrátane poistenia COVID) KOMFORT 3,70 EUR/os./deň alebo poistenie PLUS 4,70 EUR/os./deň, orientačná cena vstupov 80 EUR/os. (platba na mieste). Ostatné doplatky: 1-lôžková izba 185 EUR/3 noci.

Podobná ponuka TU
Termíny a ceny
Zoznámte sa
Zdieľať

Podobné tipy pre Vás

Tipy na poznávačky
Florencia letecky
Letecky 4 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD    
Valencia letecky
Letecky 4 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Jordánsko letecky
Letecky 5 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Izrael letecky
Letecky 8 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Zobraziť viac ponúk
Naši partneri