Vyhľadávanie Menu
Vyhľadávanie
Menu
+421 914 111 777
Last Minute
Využite voľno počas veľkonočných sviatkov a vyrazte na dovolenku
Využite voľno počas veľkonočných sviatkov a vyrazte na dovolenku

Využite voľno počas veľkonočných sviatkov a vyrazte na dovolenku

Kým ostatní budú pred Veľkou nocou umývať okná a chystať dobroty pre šibačov, vy sa môžete baliť na veľkonočnú dovolenku. Na poznávací zájazd totiž môžete vyraziť kedykoľvek počas roka, aj počas sviatkov. Či sa rozhodnete pre Taliansko, Francúzsko, alebo neďaleké Česko, svoj voľný čas strávite plnohodnotne.

Necestujte ďaleko, do Česka to je na skok

Na tohtoročnú Veľkú noc nezabudnete. Už za pár hodín cesty autobusom sa dostanete do rozprávkového sveta, ktorý od našich hraníc nedelí ani priveľa kilometrov. Poznávací zájazd pod názvom Zlatý český trojuholník uspokojí citlivé dušičky všetkých romantikov, milovníkov histórie aj prírody. Veľkonočné obdobie je čas, keď sa príroda prebúdza zo zimného spánku a rodí sa nový život. My tvrdíme, že je to zároveň ideálna chvíľa na odštartovanie lovu nových cestovateľských zážitkov.

Karlovy vary Česko

Aj počas pár dní pobytu v Čechách budete mať možnosť nazbierať si mnoho dojmov o našich susedoch. Budete obdivovať kúpeľné mestečká, historické a sakrálne pamiatky. Ak máte radi český alkohol, práve na poznávacom zájazde Zlatý český trojuholník nazriete pod pokrievku výroby bylinných likérov aj piva. Mnohých to naláka viac ako prechádzka po stredovekom hrade.

Z každého rožka troška – okruh Rakúsko, Taliansko, Slovinsko

Čo všetko sa dá stihnúť za 4 dni dovolenky? Napríklad poznávací zájazd autobusom do Rakúska, Talianska a Slovinska. Vaši známi zažijú typickú Veľkú noc na Slovensku, zatiaľ čo vy spoznáte cudzie krajiny a odnesiete si domov množstvo cestovateľských zážitkov. V Rakúsku sa pokocháte pohľadom na svetoznáme jazerá, Alpy i panorámou z najvyššej drevenej vyhliadkovej veže na svete.

Výhľad Rakúsko

O nič horšie pohľady na vás nečakajú ani v Slovinsku. Ak ste v tejto destinácii doteraz neboli, vytvoríte si o nej len ten najlepší obraz. Romantický zámok Miramare na skalnom útese a známy prístav Terst na pobreží Jadranského mora, jaskyne, katedrály a historické mestečká vás dostanú do inej dimenzie.

Miramare Taliansko

Na krátko vás poteší aj atmosféra Talianska. Navštívite námestie Piazza Unita d´Italia s radnicou, starý prístav Porto Vecchio, Canal Grande, vybudovaný podľa vzoru Benátok, hrad San Giusto či historické mestečko Piran. Na poznávacom zájazde v Taliansku si môžete užiť aj netradičnú veľkonočnú kúpačku v mori.

Veľkonočný Paríž

Pokiaľ vás to v lete ťahá najmä k moru a počas zimy zasa do hôr, práve jesenné a jarné obdobie môžete využiť na spoznávanie známych svetových metropol. Počasie je v tomto čase priaznivé a praje turistom, ktorí dokážu celé hodiny brázdiť uličkami historických centier. Prečo si na Veľkú noc nedopriať zájazd do Paríža? Využite pracovné voľno naplno a spoznajte Paríž v jeho pravom svetle. Všetky známe pamiatky, bulváre. Odfoťte sa pri Eiffelovej veži a Notre Dame, provokujte známych obrázkami z vašich ciest, zatiaľ čo budú zobkať z údenej rolky a varených vajíčok. Paríž je naozaj perla na Seine a hlboko sa zapíše do vašich spomienok.

Paríž Francúzsko

Pobaľte aj svoje deti! Zájazd do metropoly zamilovaných nemusí byť iba o spoznávaní kultúrnych pamiatok, známych záhrad a múzeí. Veľká noc je o zábave a znovuzrodení, tak nazbierajte sily do ďalších dní na poznávacom zájazde do Disneylandu! Neoberiete sa takmer o nič, čo treba v Paríži vidieť. Vaši najmenší nikdy nezabudnú na plavbu loďou po Seine, no najmä na rozprávkové bytosti zo sveta Walta Disneyho. Štyria z piatich dospelých vám potvrdia, že počas návštevy Disneylandu ich duše tajne výskali od šťastia.

Rím a Toskánsko počas skorej jari

A čo tak sa počas osláv Veľkej noci ocitnúť priamo v centre diania? Vycestujte do Ríma – metropoly Talianska, kde sa počas sviatkov stretnete s mnohými veriacimi z celého sveta. Práve na tomto type zájazdu máte možnosť okrem najznámejších pamiatok navštíviť aj Svätého Otca v Bazilike sv. Petra. Ak by ste sa neodfotili pri Koloseu, nikto by vám neveril, že ste trávili sviatky v Ríme, tak pre istotu si zaznamenávajte všetky vaše zážitky. Za štyri dni sa toho dá stihnúť skutočne množstvo.

Rím Taliansko

Toskánsko je oblasť v Taliansku, ktorú vyhľadávajú všetci milovníci prírody, dobrého jedla a vína. Na poznávacom zájazde To najkrajšie z Toskánska známe talianske mestečká s ich pamiatkami, ochutnáte toskánske víno a navštívite neďalekú Florenciu. Milovníci umenia môžu po rezervácii navštíviť galériu Uffizi, kde sú vystavené diela svetoznámych maliarov. Takéto pocity vám nenaženú ani tie najkrajšie maľované kraslice.

Kvetinové Holandsko a Belgicko

Napokon neprehliadnite ani veľkonočný poznávací zájazd Kvetinové Holandsko a Belgicko. Na prvý pohľad možno netradičný typ zájazdu vás naplní dávkou vznešených emócií. Už len pripomienka belgickej čokolády a praliniek vás môže presvedčiť, že toto je to miesto, kde si chcete počas sviatkov oddýchnuť. Brusel, Rotterdam a najväčší kvetinový park v Holandsku do vašich dní prinesú farebnosť, nech práve prežívate čokoľvek. Spoľahnite sa na silu kvetov, ale aj psychického oddychu.

Holandsko

Nech sa rozhodnete pre ktorýkoľvek poznávací zájazd počas Veľkej noci, všetky zaúčinkujú rovnako. Rezervujte si dovolenku, kým vás iní nepredbehnú. Šibači sú už za rohom...

Vybrané zájazdy pre Vás

Tipy na poznávačky
Krakow a Wroclaw
Autobusom 3 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Kampánia s pobytom pri mori
Autobusom 7 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Normandia
Autobusom 6 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Francúzske zámky
Autobusom 6 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Paríž pre deti
Letecky 4 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD    
Zobraziť viac ponúk
Naši partneri