****

Galeria Thermal Bešeňová

Slovensko - Žilinský kraj - Bešeňová
TÁTO KAPACITA NIE JE ZATIAĽ K DISPOZÍCII

V prípade záujmu nás kontaktujte na turancar@turancar.sk
Podobná ponuka TU
Galeria Thermal Bešeňová - Slovensko - Termálna voda a Aquapark
Vyhľadávanie Menu
Popis

Štvorhviezdičkový hotel Galeria Thermal Bešeňová vyrástol priamo v areáli rezortu Bešeňová, aby sa postaral o dokonalý oddych vášho tela, duše i mysle. Hotel spája relax vo vodnom parku s krásnym prostredím v ktorom sa cítite ako v galérii.

Poloha
-

Priamo v obľúbenom vodnom parku Bešeňová, v srdci Nízkych Tatier sa s výhľadom na okolitú liptovskú prírodu týči hotel Galeria Termal. Samotná poloha ho predurčuje k ľahkej i náročnejšej turistike, poznávaniu kultúry či k využitiu športov, ktoré tento región ponúka.

Hotel
-
vstupná hala s recepciou, lobby bar, privátne bazény pre hotelových hostí, aquapark s množstvom atrakcíí (tobogany, divoká rieka, relaxačný bazén, bazény s liečivou vodou a pod.), Wifi pripojenie na izbách a v spoločných priestoroch hotela, rezervácia ležadiel vopred, aqua a wellness set (župan, uterák, plachta), knižnica v lobby bare, skibus počas zimnej sezóny, bezplatné parkovanie pri hoteli, požičovňa bicyklov, reštaurácia.
Izby
-
42 moderných izieb a 3 apartmány s výhľadom na Chopok, panorámu Nízkych Tatier, Chočské vrchy a okolitú prírodu Bešeňovej. V ponuke sú izby typu Thermal, Izba Galeria (vlastná jacuzzi priamo na izbe oddelená presklenou stenou), Thermal Exkluzive (izby sú na prízemí s vlastnou terasou a z izby je priamy vstup do VIP bazénov. Tieto izby majú možnosť 2 prísteliek), apartmán (oddelená spálňa a obývacia izba v ktorej sa nachádza rozkladací gauč,ktorý slúži ako prístelka), apartmán exkluzive (nachádza sa na prízemí s vlastnou terasou a priamym vstupom do privátnej VIP zóny s bazénmi), apartmán Hastens (špeciálne druhy ortopedických matracov), apartmán exklusive s vírivkou až pre 4 osoby, apartmán Hastens s vírivkou na terase. Všetky izby sú vybavené kvalitným nábytkom a matracmi, ktoré poskytujú dokonalý oddych počas noci. Každá izba má vlastnú kúpeľňu s WC, balkón s výhľadom. LCD SAT TV, trezor, telefón, set na prípravu čaju a kávy, minibar, sušič vladov, župan a papuče, Wifi pripojenie a klimatizáciu.
Stravovanie
-
raňajky formou bufetu. Dôraz sa kladie na sezónne a vyvážené suroviny od lokálnych dodávateľov. Večere sú ponúkané výberom z bufetu. V areály vodného parku sa nachádza ale viacero reštaurácii, kde sa dá počas dňa pohodlne najesť - na výber sú viaceré možnosti (cestoviny, mäsité jedlá, pizza, šaláty, tradičné slovenské jedlá a pod.).
Doprava
-
individuálna
Informácie o krajine a stredisku
-

Nízke Tatry sú po Vysokých Tatrách druhým najnavštevovanejším pohorím Slovenska. Chatami a chatkami najlepšie vybavené strediská turistického ruchu sa nachádzajú uprostred Nízkych Tatier, v dvoch dolinách pod Chopkom, pod najkrajším úsekom hlavného hrebeňa. V severnej časti leží Demänovská dolina s rekreačnými osadami pri vstupe do doliny, na Lúčkach, na Záhradkách a v Jasnej. Na juhu sa rozprestiera Bystrá dolina so strediskami Tále, Srdiečko a Kosodrevina a rekreačnou obcou Mýto pod Ďumbierom. V strednej časti pohoria je lyžiarske stredisko v sedle Čertovica.

Podobná ponuka TU
Termíny a ceny
Naši partneri