**+

Holiday Village Tatralandia

Slovensko - Žilinský kraj - Liptovský Mikuláš
TÁTO KAPACITA NIE JE ZATIAĽ K DISPOZÍCII

V prípade záujmu nás kontaktujte na turancar@turancar.sk
Podobná ponuka TU
Holiday Village Tatralandia - Liptovský Mikuláš - Slovensko - Chatky
Vyhľadávanie Menu
Popis
Útulné chatky v malom dovolenkovom mestečku sú vhodné pre každého dovolenkára. Všetky chaty sú členené do 11 tematických osád, ktorých čaro a atmosféra vám zaručia pobyt s množstvom dobrodružstva a fantázie.
Poloha
-
V blízkosti mesta, ale aj v objatí krásnej liptovskej prírody sa nachádza atraktívny aquapark a výbornými atrakciami pre deti i dospelých. Z bazénov môžete pozorovať Chočské vrchy, Chopok či len tak sa kochať okolitou prírodou.
Hotel
-
recepcia, 14 bazénov s morskou, termálnou aj čírou vodou, šmýkačky, 28 tobogánov, animačný program, Surf Waves Tatralandia, Keltský saunový svet - 21 parných, vodných a masážnych procedúr, sauny a procedúry, Tropical Paradise, požičovňa športových potrieb, bowling, kino 5D, biliard, tenisový kurt, reštaurácia a lobby bar.
Izby
-
103 chatiek s celkovou kapacitou 522 lôžok. Typy chatiek A (4+1),B (2+3), C (3+1), Bungalow Deluxe (2+3) a apartmán deluxe (3+2). Všetky typy ubytovania majú vlastnú plne vybavenú kuchynku s chladničkou, kúpeľňnu s WC, SAT TV, Wifi pripojenie. Niektoré chatky sú dvojpodlažné. K dispozícii je aj ohnisko alebo gril a tiež detské ihriská v celom komplexe.
Stravovanie
-
chutné raňajky v hotelovej reštaurácii v modernom prevedení. Večere si môžete vybrať v niektorej z reštaurácii v areáli vodného parku. Na výber je ponuka rýchleho občerstvenia či letných dobrôt z grilu.
Doprava
-
individuálna
Informácie o krajine a stredisku
-

Ubytovanie, ktoré vo vás prebudí kúsok detskej duše, nie je rozhodne len pre deti. Na svoje si prídu zaľúbené páry, jednotlivci aj firmy. Príďte a presvedčíte sa o tom, že dva dni na dovolenku nestačia. Osady U poľovníka, Liptovská dedina, Indiánska osada, Rybárska zátoka, Skautský tábor, U vinára, Remeselnícky dvor, Central park, Detský svet, Romantická záhrada, Westernová osada a Slnečná zátoka sľubujú návštevníkom každý deň nové dobrodružstvo.

V jednotlivých osadách môžete bez obmedzenia využívať vonkajšie krby, ohniská na grilovanie, detské ihriska, tenisový kurt a basketbalové ihrisko. Večer sa môžete zabaviť bowlingom. Ubytovaní hostia si môžu zapožičať bezplatne na recepcii aj spoločenské hry.

Podobná ponuka TU
Termíny a ceny
Naši partneri