Hodnotenie klientov:  8.1
* * +
Individuálne

Holiday Village Tatralandia

Slovensko - Žilinský kraj - Liptovský Mikuláš

V prípade záujmu nás kontaktujte na turancar@turancar.sk
Podobná ponuka TU
Útulné chatky v malom dovolenkovom mestečku sú vhodné pre každého dovolenkára. Všetky chaty sú členené do 11 tematických osád, ktorých čaro a atmosféra vám zaručia pobyt s množstvom dobrodružstva a fantázie.
Poloha:
V blízkosti mesta, ale aj v objatí krásnej liptovskej prírody sa nachádza atraktívny aquapark a výbornými atrakciami pre deti i dospelých. Z bazénov môžete pozorovať Chočské vrchy, Chopok či len tak sa kochať okolitou prírodou.
Hotel:
recepcia, 14 bazénov s morskou, termálnou aj čírou vodou, šmýkačky, 28 tobogánov, animačný program, Surf Waves Tatralandia, Keltský saunový svet - 21 parných, vodných a masážnych procedúr, sauny a procedúry, Tropical Paradise, požičovňa športových potrieb, bowling, kino 5D, biliard, tenisový kurt, reštaurácia a lobby bar.
Izby:
103 chatiek s celkovou kapacitou 522 lôžok. Typy chatiek A (4+1),B (2+3), C (3+1), Bungalow Deluxe (2+3) a apartmán deluxe (3+2). Všetky typy ubytovania majú vlastnú plne vybavenú kuchynku s chladničkou, kúpeľňnu s WC, SAT TV, Wifi pripojenie. Niektoré chatky sú dvojpodlažné. K dispozícii je aj ohnisko alebo gril a tiež detské ihriská v celom komplexe.
Stravovanie:
chutné raňajky v hotelovej reštaurácii v modernom prevedení. Večere si môžete vybrať v niektorej z reštaurácii v areáli vodného parku. Na výber je ponuka rýchleho občerstvenia či letných dobrôt z grilu.
Doprava:
individuálna
Typ stravy:
raňajky
Informácie o krajine a stredisku:

Ubytovanie, ktoré vo vás prebudí kúsok detskej duše, nie je rozhodne len pre deti. Na svoje si prídu zaľúbené páry, jednotlivci aj firmy. Príďte a presvedčíte sa o tom, že dva dni na dovolenku nestačia. Osady U poľovníka, Liptovská dedina, Indiánska osada, Rybárska zátoka, Skautský tábor, U vinára, Remeselnícky dvor, Central park, Detský svet, Romantická záhrada, Westernová osada a Slnečná zátoka sľubujú návštevníkom každý deň nové dobrodružstvo.

V jednotlivých osadách môžete bez obmedzenia využívať vonkajšie krby, ohniská na grilovanie, detské ihriska, tenisový kurt a basketbalové ihrisko. Večer sa môžete zabaviť bowlingom. Ubytovaní hostia si môžu zapožičať bezplatne na recepcii aj spoločenské hry.

Podobná ponuka TU
Zdieľať
Zoznámte sa
Podobné tipy pre Vás
Naši partneri
Mercedes 1 percento