***

Hotel SKI

Slovensko - Žilinský kraj - Demänovská Dolina - Záhradky
TÁTO KAPACITA NIE JE ZATIAĽ K DISPOZÍCII

V prípade záujmu nás kontaktujte na turancar@turancar.sk
Podobná ponuka TU
Hotel SKI - Demänovská Dolina - Záhradky - Slovensko
Vyhľadávanie Menu
Popis
Od zimy 2021 sa Hotel SKI znova stáva súčasťou legendárnych hotelov. Svojou ski-in/ski-out polohou je ideálny pre nadšencov zimných športov, ktorí určite ocenia zjazdovku iba 50 m od hotela a nástupnú stanicu lanovky priamo na Chopok doslova na pár krokov od hotelovej izby. 
Poloha
-
priamo na zjazdovke Záhradky - Chopok na začiatku lyžiarskeho strediska v Jasnej. Hotel leží v nádhernom prostredí Demänovskej doliny v blízkosti Liptovského Mikuláša.
Hotel
-
recepcia, hotelová reštaurácia, ski bar, wellness s fínskou saunou, ochladzovacím bazénom, relaxačnou miestnosťou, parkovanie priamo pri hoteli, úschovňa lyží, detský kútik, Wifi v celom hoteli zdarma.
Izby
-
40 zrekonštruovaných izieb s úžasnou retro atmosférou školských čias. V ponuke sú dvojlôžkové izby štandard alebo izby s výhľadom, podkrovné izby, rodinné izby a dvojizbový apartmán. Každá izba ma vlastnú kupeľňu s WC, Wifi pripojenie, SAT TV, úložný priestor.Niektoré izby majú výhľad (štandard aj podkrovné). Rodinné izby majú manželskú posteľ a gauč, ktorý slúži ako prístelka alebo poschodovú posteľ.  
Stravovanie
-
bohaté raňajky formou bufetu - slané a sladké jedlá, nápoje - káva, čaj, voda, džúsy. Večere sú podávané formou výberu z menu.
Doprava
-
invidivuálna
Informácie o krajine a stredisku
-
stredisko Jasná sa nachádza v srdci národného parku Nízke Tatry a návštevníkom dáva výborné podmienky pre letnú turistiku aj zimné športy na severnej aj južnej strane Chopku (2024 m. n. m.). Jasná ponúka tú najnovšiu infraštruktúru kabínových a sedačkových lanoviek. V lete možnosť zapožičania bicyklov a  elektrobicyklov, výlety lanovkami, návšteva Maxiland Summer parku na Bielej Púti s atrakciami pre deti ako viac-platformová trampolína a bungee trampolína. Možnosť zjazdu na horskej (mountain) káre s prevýšením až 662 metrov a panoramatickým výhľadom na prekrásne Horehronie. Zážitková gastronómia - SKY PICNIC (piknik v oblakoch) sa dá nájsť na lanovke Rotunda Chopok – Kosodrevina. Hostia začnú prípitkom v reštaurácií Rotunda a následne si vychutnávajú 40 min. piknik v luxusnej piknik kabíne O večernú zábavu sa stará nočná aréna  Happy end music club.
Podobná ponuka TU
Termíny a ceny
Naši partneri