Last Minute

Hotel SKI

Od zimy 2021 sa Hotel SKI znova stáva súčasťou legendárnych hotelov. Svojou ski-in/ski-out polohou je ideálny pre nadšencov zimných športov, ktorí určite ocenia zjazdovku iba 50 m od hotela... Čítať viac
od 0 €
Kalkulovať
  • 10

    Hodnotenie

Termíny a ceny

Termíny na tento zájazd sú aktuálne nedostupné. V prípade bližších informácií nás môžete kontaktovať na telefónnom čísle +421 37 655 00 11/12 alebo emailom na turancar@turancar.sk .

Ďakujeme za pochopenie, kolektív CK Turancar.

Podobná ponuka TU

V cene sú zahrnuté

ubytovanie na vybraný počet nocí s raňajkami, DPH, neobmedzený vstup do hotelového wellness počas prevádzkových hodín, parkovanie na parkovisku pri hoteli. Ceny neplatia pre konferencie, semináre, firemné stretnutia.

V cene nie sú zahrnuté

Povinné príplatky: miestny poplatok približne 1€/os./noc. Ostatné nepovinné doplatky: rôzne druhy masáží, procedúr, cestovné poistenie (vrátane poistenia COVID) Domáci cestovný ruch 2,20 EUR/os./deň Upozornenie: z uvedených cien nie je možné uplatniť zľavu pre firemných partnerov.

Hotel SKI - viac informácií

Od zimy 2021 sa Hotel SKI znova stáva súčasťou legendárnych hotelov. Svojou ski-in/ski-out polohou je ideálny pre nadšencov zimných športov, ktorí určite ocenia zjazdovku iba 50 m od hotela a nástupnú stanicu lanovky priamo na Chopok doslova na pár krokov od hotelovej izby. 

priamo na zjazdovke Záhradky - Chopok na začiatku lyžiarskeho strediska v Jasnej. Hotel leží v nádhernom prostredí Demänovskej doliny v blízkosti Liptovského Mikuláša.

recepcia, hotelová reštaurácia, ski bar, wellness s fínskou saunou, ochladzovacím bazénom, relaxačnou miestnosťou, parkovanie priamo pri hoteli, úschovňa lyží, detský kútik, Wifi v celom hoteli zdarma.
40 zrekonštruovaných izieb s úžasnou retro atmosférou školských čias. V ponuke sú dvojlôžkové izby štandard alebo izby s výhľadom, podkrovné izby, rodinné izby a dvojizbový apartmán. Každá izba ma vlastnú kupeľňu s WC, Wifi pripojenie, SAT TV, úložný priestor.Niektoré izby majú výhľad (štandard aj podkrovné). Rodinné izby majú manželskú posteľ a gauč, ktorý slúži ako prístelka alebo poschodovú posteľ.  
bohaté raňajky formou bufetu - slané a sladké jedlá, nápoje - káva, čaj, voda, džúsy. Večere sú podávané formou výberu z menu.
invidivuálna

Informácie o krajine a stredisku

Žilinský kraj

Informácie o krajine a stredisku

stredisko Jasná sa nachádza v srdci národného parku Nízke Tatry a návštevníkom dáva výborné podmienky pre letnú turistiku aj zimné športy na severnej aj južnej strane Chopku (2024 m. n. m.). Jasná ponúka tú najnovšiu infraštruktúru kabínových a sedačkových lanoviek. V lete možnosť zapožičania bicyklov a  elektrobicyklov, výlety lanovkami, návšteva Maxiland Summer parku na Bielej Púti s atrakciami pre deti ako viac-platformová trampolína a bungee trampolína. Možnosť zjazdu na horskej (mountain) káre s prevýšením až 662 metrov a panoramatickým výhľadom na prekrásne Horehronie. Zážitková gastronómia - SKY PICNIC (piknik v oblakoch) sa dá nájsť na lanovke Rotunda Chopok – Kosodrevina. Hostia začnú prípitkom v reštaurácií Rotunda a následne si vychutnávajú 40 min. piknik v luxusnej piknik kabíne O večernú zábavu sa stará nočná aréna  Happy end music club.

Naši partneri