Hodnotenie klientov:  10
* *
Individuálne

Liečebný dom Aqua

Slovensko - Žilinský kraj - Turčianske Teplice

V prípade záujmu nás kontaktujte na turancar@turancar.sk
Podobná ponuka TU
Turčianske Teplice patria medzi najstaršie kúpeľné mestá Slovenska. Nachádzajú sa v južnej časti Turčianskej kotliny, približne 25 km južne od Martina. Východne od mesta sa dvíha podhorie Veľkej Fatry, západne sa nachádza úpätie Žiaru. Mesto samotné však leží v rovinatej časti kotliny. Najväčším prírodným bohatstvom Turčianskych Teplíc sú liečivé minerálne pramene a termálne vody, ktorých teplota sa pohybuje od 38 do 46 °C. Liečia sa tu choroby pohybového ústrojenstva ako je reumatoidná artridída, všetky štádiá skoliózy, stavy po operáciách a pod., a tiež choroby obličiek a močových ciest, nervové choroby, choroby tráviaceho ústrojenstva, ženské choroby, onkologické pooperačné stavy a choroby z povolania.
Poloha:
Hotel Aqua** je situovaný priamo na kúpeľnej kolonáde mestečka Turčianske Teplice. Prakticky zariadený liečebný dom s celkovou kapacitou 506 lôžok sa nachádza v tichej časti Turčianskych Teplíc, obklopený zeleňou, len 50 m od vodného areálu SPA AQUAPARK a 200 m od LD Veľká Fatra.
Hotel:
Zlaté kúpele Turčianske Teplice sú členom skupiny Medical Spa a liečebným zariadením. Hlavným liečebným prostriedkom je termálna liečivá minerálna voda, ktorá je svojimi účinkami predurčená pre liečbu ochorení pohybového aparátu, pre liečbu neurologických, gynekologických, urologických ochorení a ochorení tráviaceho ústrojenstva a aj ako podporná liečba po liečbe onkologických ochorení.
Liečebný pobyt Klasik obsahuje:
- ubytovanie

-plnú penziu
- vstupné vyšetrenie u lekára
- individuálny liečebný program - 21 liečebných procedúr na základe odporúčania lekára - termálne minerálne kúpele, vodoliečba, teploliečba, elektroliečba, masáže, liečba svetlom, laserom, skupinové a individuálne rehabilitáte a i.). Grátis vstup do plaveckého bazéna Olympic a Fitness počas prevádzkových hodín.

SPA & Aquapark obsahuje:
- ubytovanie
- polpenziu
-vstupné vyšetrenie u lekára
- 3hodinový vstup do SPA & AQUAPARKU na každé prenocovanie
-vstup do plaveckého bazéna Olympic a Fitness počas prevádzkových hodín.
V ponuke tiež: seniorské pobyty od 5nocí. Viac info v CK.

Izby:
zrekonštruované dvojlôžkové izby s vlastným sociálnym zariadením na izbách poskytujú dokonalé súkromie za rozumnú cenu. K dispozícii je Wifi, SAT TV, Wifi pripojenie, rádio a sušič vlasov.
Stravovanie:

bohatá polpenzia alebo plná penzia podľa vybraného balíka je dostupná v asi 200 metrov vzdialenom hoteli Veľká Fatra, kam sa dostanete príjemnou prechádzkou cez park.

Doprava:

individuálna

Typ stravy:
plná penzia
Podobná ponuka TU
Zobraziť na mape (48.8622363182, 18.8581438000)
Zdieľať
Zoznámte sa
Podobné tipy pre Vás
Naši partneri
Mercedes 1 percento