****

Tri studničky

Slovensko - Žilinský kraj - Demänovská Dolina
TÁTO KAPACITA NIE JE ZATIAĽ K DISPOZÍCII

V prípade záujmu nás kontaktujte na turancar@turancar.sk
Podobná ponuka TU
Tri studničky - Demänovská Dolina - Slovensko - Hotel pre dospelých
Vyhľadávanie Menu
Popis
Všadeprítomná pozitívna energia a pohoda v hoteli Tri Studničky bola odborne ohodnotená špecialistom na čínske učenie Feng Shui a potvrdená certifikátom. Ako prvý Feng Shui hotel na Slovensku vám prináša harmonické prostredie ideálne na relax, oddych, či zotavenie. Spoznajte gastronomické špeciality kombinujúce tradíciu a fantáziu. Nadýchnite sa atmosféry štýlového spojenia troch prírodných materiálov – dreva, medi a kameňa, atmosféry návratu k prírode a zabudnite na zhon, detský plač či ruch veľkomesta. Spomaľte, odpočívajte, žite. Je tu Vás prvý ADULT FRIENDLY hotel v Jasnej.
Poloha
-
Objavte  harmonický súlad architektonických riešení exteriérov a interiérov s okolitým horským prostredím a panorámou hôr. Toto obľúbené ubytovanie v Nízkych Tatrách dopĺňajú priestory útulného wellness s prvou horskou plážou v Demänovskej doline. Len pár kilometrov od lanovky na Chopok a tiež od aquaparku Bešeňová a Holiday Village Tatralandia.
Hotel
-
recepcia, a la carte reštaurácia, lobby bar, concierge service, skibus do Jasnej, požičovňa horských bicyklov, elektrobicyklov a športových potrieb, spoločenské hry na zapožičanie, internetový kútik, Wifi pripojenie v izbách, spoločných priestoroch, reštaurácii a konferenčých priesotorch, parkovisko, úschovňa lyží, pranie a žehlenie k dispozícii, spoločenská miestnosť, wellness centrum - parná, infra a fínska sauna, ochladzovanie v potoku Demänovka, vnútorná a vonkajšia vírivka, relaxačná miestnosť, masáže.
Izby
-
izby typu štandard, comfort, deluxe, jedno a dvojsplálňový apartmán. Všetky izby ponúkajú vlastnú kúpeľňu s WC, SAT TV, telefón, župan na izbe, bezplatné Wifi pripojenie, sušič vlasov. Izby deluxe májú výhľad do lesa.
Stravovanie
-
raňajky formou bohatého a vyváženého bufetu so zameraním na harmonické stravovanie. Suroviny pochádzajú z rodinnej biofarmy. Večere sa podávajú výberom z menu v ktorom nájdete typické slovenské jedlá,a tiež ryby ulovené v lokálnych rybníkoch dochutené bylinkami zo slovenskej záhradky.
Doprava
-
individuálna
Informácie o krajine a stredisku
-
stredisko Jasná sa nachádza v srdci národného parku Nízke Tatry a návštevníkom dáva výborné podmienky pre letnú turistiku aj zimné športy na severnej aj južnej strane Chopku (2024 m. n. m.). Jasná ponúka tú najnovšiu infraštruktúru kabínových a sedačkových lanoviek. V lete možnosť zapožičania bicyklov a  elektrobicyklov, výlety lanovkami, návšteva Maxiland Summer parku na Bielej Púti s atrakciami pre deti ako viac-platformová trampolína a bungee trampolína. Možnosť zjazdu na horskej (mountain) káre s prevýšením až 662 metrov a panoramatickým výhľadom na prekrásne Horehronie. Zážitková gastronómia - SKY PICNIC (piknik v oblakoch) sa dá nájsť na lanovke Rotunda Chopok – Kosodrevina. Hostia začnú prípitkom v reštaurácií Rotunda a následne si vychutnávajú 40 min. piknik v luxusnej piknik kabíne O večernú zábavu sa stará nočná aréna  Happy end music club.
Podobná ponuka TU
Termíny a ceny
Naši partneri