Last Minute

Fafa Aqua Blue

Moderne zariadený hotel svojou polohou, priateľským personálom a službami all inclusive vytvára ideálne podmienky na strávenie pohodovej dovolenky v príjemnom prostredí. Hotel odporúčame aj náročnejším klien... Čítať viac
od 1 365 € 973 €
Kalkulovať

Termíny a ceny

Kalkulácia

Filtrovať

 • 02.08. - 09.08.

  Pi - Pi 7 nocí
  • BTS
  • all inclusive
  cena s poplatkami za os. 1 415,00 € 1 005,50 €
 • 16.08. - 23.08.

  Pi - Pi 7 nocí
  • BTS
  • all inclusive
  posledná izba
  cena s poplatkami za os. 1 365,00 € 973,00 €

V cene sú zahrnuté

7x ubytovanie s all inclusive, letecká doprava Bratislava - Tirana - Bratislava. transfer z letiska do hotela a späť, česky alebo slovensky hovoriaci delegát

V cene nie sú zahrnuté

Povinné príplatky: servisné poplatky pre osoby od 2 rokov 195 EUR, pre osoby do 2 rokov 60 EUR, emisný a enviromentálny príplatok 25 EUR/osoba, pobytová taxa pre osoby od 2 rokov 25 EUR/osoba/pobyt. Odporúčaný doplatok: komplexné cestovné poistenie KOMFORT alebo poistenie PLUS. 

Fafa Aqua Blue - viac informácií

Moderne zariadený hotel svojou polohou, priateľským personálom a službami all inclusive vytvára ideálne podmienky na strávenie pohodovej dovolenky v príjemnom prostredí. Hotel odporúčame aj náročnejším klientom všetkých vekových kategórií.

PODMIENKY VSTUPU DO KRAJINY
 

hotel je novou súčasťou rezortu Grand Blue Fafa, ktorý je od krásnej širokej pláže oddelený len živou plážovou promenádou s barmi a reštauráciami. Od centra mesta Dürres je vzdialený cca 10 km, kam sa dostanete taxíkom alebo miestnou autobusovou dopravou pohodlne zo zastávky vzdialenej len 200 m od hotela. Od medzinárodného letiska Rinas v Tirane je hotel vzdialený 39 km.
vstupná hala s recepciou, hlavná reštaurácia, lobby bar, vonkajší bazén, all inclusive bar pri bazéne. Hosťom je k dispozícii vybavenie celého rezortu Grand Blue Fafa: à la carte reštaurácia za poplatok, lobby bar, vonkajší bazén pri hoteli Grand Blue Fafa s oddelenou detskou časťou a šmykľavkou, all inclusive bar pri bazéne, all inclusive bar na pláži, slnečníky a ležadlá pri bazéne a na pláži zdarma, Damai Spa centrum a vnútorný bazén (vstup za poplatok), detské ihrisko, hotelový animačný program, zmenáreň, bankomat, parkovisko. Wi-Fi internetové pripojenie v celom hoteli zdarma.
elegantne zariadené dvojlôžkové izby s možnosťou jednej alebo dvoch prísteliek. Sú vybavené klimatizáciou, LCD TV, minichladničkou (naplnenie za poplatok), trezorom za poplatok, sušičom na vlasy, Wi-Fi, setom na prípravu kávy a čaju. Každá izba má balkón, kúpeľňu s WC, sprchovým kútom alebo vaňou. Hosťom je k dispozícii izbová služba za poplatok.
šíra piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora, vhodným aj pre menšie deti. Slnečníky a ležadlá na pláži sú zdarma. Na pláži ponuka vodných športov za poplatok či nákupné možnosti.
all inclusive formou bufetových stolov – raňajky, obedy, večere, malé popoludňajšie občerstvenie, alkoholické (víno, pivo, koňak, raki) a nealkoholické nápoje miestnej výroby v rámci all inclusive počas dňa. 
letecká

Informácie o krajine a stredisku

Durrës

Informácie o krajine a stredisku

ALBÁNSKO
Albánsko, alebo Shqipëria - v preklade krajina orlov - pre mnohých neznáma, pre niektorých príťažlivá, no určite krajina, ktorú sa oplatí navštíviť, spoznať a zbaviť sa tak mnohých predsudkov voči nej. Objavili ju už turisti, ktorí putujú po jej vnútrozemí, kde sa striedajú úchvatné horské scenérie s jazerami, riekami a vzácnymi pamätníkmi rôznych historických období, neporušenými vďaka dlhoročnej izolovanosti krajiny. Vďaka svojej polohe medzi Gréckom, Macedónskom, Kosovom a Čiernou Horou a blízkosti oproti ležiaceho Talianska, bolo Albánsko počas svojej bohatej histórie pod vplyvom rôznych kultúr, čo aj dnes cítiť na každom kroku. V krajine je niekoľko pamiatok, zapísaných v Zozname svetového kultúrneho dedičstva UNESCO. Unikátne je historické mesto Butrint na juhu krajiny, ktoré predstavuje jeden z archeologických divov sveta. Pevnosť Berat so svojou tisíckou okien neprestáva fascinovať svojich návštevníkov. Okolie Skadarského jazera s pevnosťou Rozafa je kolískou albánskej kultúry. Svoju stopu v dejinách Albánska zanechala aj Geraldine Aponnyiová z Oponíc pri Nitre, ktorá sa v roku 1938 stala manželkou albánskeho kráľa Zogu I. Rajom pre turistov sú Albánske Alpy s najvyšším vrchom Korab (2 751 m) a so svojimi takmer nedotknutými zákutiami a neobjavenými miestami. Hornatá krajina kontrastuje s farbami Jadranského a Iónskeho mora. Široké a dlhé pieskové pláže na severe, podobné svojim náprotivným talianskym plážam, prechádzajú na juhu v skalnaté zálivy s priezračnou vodou neskutočnej farby. Pobrežie je lemované malými hotelmi a prázdninovými domami, kde trávia dovolenky domáci obyvatelia z vnútrozemia. Čoraz častejšie tu už počuť aj iné jazyky ako albánsky. Turisti z Európy začali už objavovať aj albánske more a pobrežie a páči sa im tu. Pribúdajú dobre a vkusne zariadené hotely s upravenými záhradami, čisté reštaurácie s veľmi chutnou stravou, podobnou tureckej. Domáci, potomkovia najstaršieho európskeho národa, sú navyše veľmi dobrí hostitelia. Oceňujú, že ste prišli do ich krajiny a sú radi, keď sa u nich cítite dobre a bezpečne. Ceny v obchodoch a reštauráciách sú niekedy takmer o polovicu nižšie ako u nás, posedenie vo vinárni alebo rodinná večera v reštaurácii s rybími špecialitami, ktoré Albánci vedia perfektne pripraviť, Vás nezruinujú a môžete si ich zopakovať niekoľkokrát počas pobytu. Aj najlepší koňak, Skanderbeg, pomenovaný po národnom hrdinovi, prekvapí svojou cenou a kvalitou a je najčastejším suvenírom. Návštevu Albánska určite neoľutujete a budete sa tam radi vracať. O Albánsku platí dvojnásobne, že radšej raz vidieť, ako stokrát počuť...

DURRËS
Najväčšie prímorské letovisko s dlhou históriou a veľkým strategickým prístavom, druhé najväčšie mesto v Albánsku, vzdialené asi 30 km od letiska v Tirane. Kapacita najväčšieho rímskeho amfiteátra na Balkáne, ktorého pozostatky tu môžete navštíviť, bola neuveriteľných 20 tis. divákov. Od jeho centra smerom na juh sa tiahne 25 km dlhá piesková pláž s mierne klesajúcim dnom, lemovaná hotelmi a pobrežnou promenádou. Stredisko ponúka oddych, zábavu pre malých i veľkých, nákupy a gastronomické zážitky ako aj príjemné prechádzky historickým centrom. Transfer z letiska trvá približne 1 hodinu.

Naši partneri