Vyhľadávanie Menu
Vyhľadávanie
Menu
+421 914 111 777
Last Minute
Môj zoznam Môj zoznam ****

Grand Hotel Sunny Beach

Popis

Odporúčame všetkým, ktorí preferujú blízkosť pláže, živého centra a rušných ulíc s možnosťami nákupov a zábavy.Poloha
-

Hotelový komplex je situovaný uprostred živého a najznámejšieho bulharského letoviska Slnečné pobrežie. Má vynikajúcu polohu, len 20 m od piesočnatej pláže (delí ich len pobrežná promenáda) a leži priamo pri atraktívnom plážovom korze, čiže najbližšie nákupné možnosti, reštaurácie, bary či kluby nájdete v blízkom okolí hotela. V priebehu dovolenky doporučujeme navštíviť napríklad aj Sv. Vlas či historický Nessebar.
Hotel je od letiska Burgas (BOJ) vzdialený cca 30 km.


Hotel
-

vstupná hala s 24-hodinovou recepciou, WiFi v spoločných priestoroch, menší vonkajší bazén s detskou časťou, slnečná terasa s ležadlami a slnečníkmi zdarma, hotelová reštaurácia, lobby bar, Irish pub (za poplatok), hotelový trezor, zmenáreň, obchod


Izby
-

14 poschodový hotelový rezort ponúka celkovo 200 izieb, a to dvojlôžkové izby s možnosťou 1 prístelky formou pohovky, štúdiá s možnosťou 2 prísteliek formou pohovky a apartmány (oddelená spálňa s dvojlôžkom a 2 prístelky formou pohovky v obývacej časti). Všetky typy izieb sú vybavené sociálnym zariadením (sprcha alebo vaňa, toaleta, sušič vlasov), telefónom, klimatizáciou, SAT/TV, Wi-Fi pripojením, minichladničkou a balkónom.


Stravovanie
-

all inclusive – raňajky, obedy a večere sú servírované formou bufetových stolov. All inclusive - bufetové raňajky, obedy, večere, počas dňa vo vybraných hodinách malé občerstvenie/snack, miestne vybrané alkoholické a nealkoholické nápoje v areáli hotela.


Pláž
-

Piesočná pláž vzdialená iba 20 metrov od areálu hotela. Ležadlá a slnečníky na pláži sú za poplatok.


Doprava
-
letecká
Informácie o krajine a stredisku
-

Bulharsko

Leží na Balkánskom polostrove a celé východné pobrežie krajiny obmýva Čierne more. Táto neveľká krajina láka turistov svojou bohatou históriou, piesočnatými plážami a čistým morom s pozvoľne klesajúcim dnom, krásnou prírodou i neodolateľnými špecialitami tradičnej bulharskej kuchyne a lahodným vínom. Návštevníkov nadchnú starobylé pamiatky v Nesebare či Varne, pulzujúca atmosféra v blízkom Burgase, krásna príroda i povestná ochota a pohostinnosť miestnych obyvateľov. Ak Vás láka predstava dovolenkovej pohody, zábava v blízkych vodných parkoch, spoznávanie histórie, večerné prechádzky po promenádach s možnosťami výhodných nákupov, potom bude Bulharsko tou správnou voľbou.   

Slnečné pobrežie

Moderné letovisko sa nachádza vedľa starej časti mesta Nesebar, približne 35 kilometrov severne od Burgasu. Slnečné pobrežie je najväčším bulharským strediskom, ktoré svojim návštevníkom ponúka možnosť vybrať si z pestrej palety vodných športov, navštíviť vodný park s atrakciami, zahrať si plážový volejbal alebo si požičať bicykel a vybrať sa na výlet do blízkeho okolia. Piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom je dlhá takmer 8 kilometrov a je držiteľom medzinárodného ocenenia „Modrá zástava“ za čistotu mora, pláže a prírodného prostredia. V stredisku je rušná pobrežná promenáda s množstvom reštaurácií ponúkajúcich bulharskú či medzinárodnú kuchyňu, bary, kaviarne a diskotéky, v ktorých sa môžete zabaviť do neskorých večerných hodín. Transfer z letiska na Slnečné pobrežie trvá cca 50 minút.

Termíny a ceny Kalkulácia
Klimatický diagram
Zoznámte sa
Zdieľať

Podobné tipy pre Vás

Tipy na poznávačky
Krakow a Wroclaw
Autobusom 3 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Kampánia s pobytom pri mori
Autobusom 7 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Normandia
Autobusom 6 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Francúzske zámky
Autobusom 6 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Paríž pre deti
Letecky 4 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD    
Zobraziť viac ponúk
Naši partneri