Vyhľadávanie Menu
Vyhľadávanie
Menu
+421 914 111 777
Last Minute
****+

Imperial Resort

TÁTO KAPACITA NIE JE ZATIAĽ K DISPOZÍCII

V prípade záujmu nás kontaktujte na turancar@turancar.sk
Podobná ponuka TU
Popis

Krásny moderný hotel v stredisku  Slnečné pobrežie je výbornou voľbou na strávenie dovolenky v Bulharsku. Hotel svojím vybavením, kvalitnými službami spĺňa požiadavky pre všetky vekové kategórie, ako aj pre rodiny s deťmi. 

PODMIENKY VSTUPU DO KRAJINY

Poloha
-
Krásny a moderný hotelový komplex sa nachádza v južnej časti Slnečného pobrežia. Nachádza sa hneď vedľa chránených dún UNESCO, len 100 metrov od mora a ponúka svojim hosťom súkromnú pláž.  Od centra strediska je cca 2 km, cca 600 m od mestečka Nesebar a približne 32 km od letiska v Burgase.  
Hotel
-
Priestranná klimatizovaná vstupná hala s recepciou, výťahy,  reštaurácia,  á la carte reštaurácia, lobby bar, pool bar, vyhrievaný krytý bazén, detský bazén, vonkajšia terasa, obchodík, 4 konferenčné haly.  Amfiteáter, posilňovňa, detský klub ,detské ihrisko, fitnes, jacuzzi, stolý tenis, minigolf, za poplatok biliard. Spa centrum „Alexander“ so širokou škálou masáží a procedúr.  Osušky sú k dispozícii za poplatok (depozit). Slnečníky a ležadlá pri bazéne sú zdarma, na súkromnej pláži za poplatok. WI- FI, trezor, detská postieľka ( na vyžiadanie) sú zdarma. Parkovanie za poplatok 18 BGN/deň.
Izby
-
Dvojlôžkové klimatizované izby s možnosťou jednej prístelky štandard, dvojlôžkové izby s možnosťou 1 prístelky Deluxe ( za príplatok orientácia na more), rodinné izby, štúdiá dvojlôžkové s možnosťou 2 prísteliek ( za príplatok orientácia na more), apartmány  Deluxe pre 4 osoby a apartmány Family. Všetky ubytovacie jednotky majú vlastné sociálne zariadenie (kúpeľňa s vaňou alebo sprchou, WC, sušič na vlasy) Sú vybavené klimatizáciou, TV SAT, minichladničkou, balkónom.   WI-FI a trezor na izbe zdarma.
Stravovanie
-
all inclusive zahŕňa  raňajky, obedy a večere formou bufetu. Raňajky v čase 7:30-10:00, dopoludňajšie občerstvenie v čase 10:00-12:00 hod, obed od 12:00-14:00 hod, popoludňajšie občerstvenie 15:00 -17:00 hod a večere 18:-21:00 hod. Alkoholické a nealkoholické nápoje miestnej výroby  od 11:00 do 23:00 hod.
Pláž
-
privátna pláž vzdialená od hotela 100m, postupne zvažujúca sa do mora, ležadlá a slnečníky sú  (za poplatok).


Doprava
-
letecká, autokarová a individuálna.
Fakultatívne výlety
-

Bulharský večer - večerný výlet, do miestnej dedinky kde máte možnosť zažiť bulharské tance, zábavu, tance na žeravých uhlíkoch. Počas bulharského večera je zabezpečená večera a biele a červené víno. Istanbul - Prehliadka Istanbulu a jeho najvýznamnejších pamiatok. Výlet na jeden alebo dva dni. Nesebar - celodenný výlet autobusom a prehliadka starobylého mesta, kde sú zachované kultúrne pamiatky z Antického obdobia a Stredoveku. Nesebar je dnes zapísaný do svetového kultúrneho dedičstva UNESCO. Informácie o ďalších výletoch v CK.
Informácie o krajine a stredisku
-BULHARSKO
Leží na Balkánskom polostrove a celé východné pobrežie krajiny obmýva Čierne more. Táto neveľká krajina láka turistov svojou bohatou históriou, piesočnatými plážami a čistým morom s pozvoľne klesajúcim dnom, krásnou prírodou i neodolateľnými špecialitami tradičnej bulharskej kuchyne a lahodným vínom. Návštevníkov nadchnú starobylé pamiatky v Nesebare či Varne, pulzujúca atmosféra v blízkom Burgase, krásna príroda i povestná ochota a pohostinnosť miestnych obyvateľov. Ak Vás láka predstava dovolenkovej pohody, zábava v blízkych vodných parkoch, spoznávanie histórie, večerné prechádzky po promenádach s možnosťami výhodných nákupov, potom bude Bulharsko tou správnou voľbou.   

 SLNEČNÉ POBREŽIE
Moderné letovisko sa nachádza vedľa starej časti mesta Nesebar, približne 35 kilometrov severne od Burgasu. Slnečné pobrežie je najväčším bulharským strediskom, ktoré svojim návštevníkom ponúka možnosť vybrať si z pestrej palety vodných športov, navštíviť vodný park s atrakciami, zahrať si plážový volejbal alebo si požičať bicykel a vybrať sa na výlet do blízkeho okolia. Piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom je dlhá takmer 8 kilometrov a je držiteľom medzinárodného ocenenia „Modrá zástava“ za čistotu mora, pláže a prírodného prostredia. V stredisku je rušná pobrežná promenáda s množstvom reštaurácií ponúkajúcich bulharskú či medzinárodnú kuchyňu, bary, kaviarne a diskotéky, v ktorých sa môžete zabaviť do neskorých večerných hodín. Transfer z letiska na Slnečné pobrežie trvá cca 50 minút.
Podobná ponuka TU
Termíny a ceny
Zoznámte sa
Zdieľať

Podobné tipy pre Vás

Naši partneri