Vyhľadávanie Menu
Vyhľadávanie
Menu
+421 914 111 777
Last Minute
Môj zoznam Môj zoznam ****

Planeta

Popis

Moderný hotelový komplex ponúka komfortné vybavenie a služby na dobrej úrovni pre klientov všetkých vekových kategórií. 


Poloha
-

Hotel je ideálne situovaný v blízkosti centra najobľúbenejšieho bulharského letoviska s bohatými možnosťami nákupov, turistických atrakcií a množstvom zábavy až do neskorých hodín. Piesočná pláž sa nachádza iba 250 m od areálu hotela.


Hotel
-

vstupná hala s 24-hodinovou recepciou, WiFi pripojenie vo verejných priestoroch, vonkajší bazén, detský bazén so šmykľavkami, bazén s 2 tobogánmi, slnečná terasa s ležadlami a slnečníkmi zdarma, reštaurácia s terasou, bar pri bazéne, snack bar, lobby bar (za poplatok), wellness centrum (za poplatok), sauna, posilňovňa, stolný tenis, úschovňa batožiny, zmenáreň, parkovanie (za poplatok)


Izby
-

Hotel ponúka komfortne a elegantne zariadené dvojlôžkové izby typu deluxe (2+1, prístelka formou pohovky), izby typu superior (2+2, prístelky formou rozlkadacej pohovky)  a junior suity (oddelená spálňa s dvojlôžkom a obývacia časť s rozkladacou pohovkou). Všetky ubytovacie jednotky majú vlastnú kúpeľňu s WC, sušič vlasov, klimatizáciu, Wi-Fi pripojenie, trezor, telefón, SAT TV a balkón.


Stravovanie
-

all inclusive – raňajky, obedy a večere sú servírované formou bufetových stolov. All inclusive - bufetové raňajky, obedy, večere, počas dňa vo vybraných hodinách malé občerstvenie/snack, miestne vybrané alkoholické a nealkoholické nápoje v areáli hotela


Pláž
-

Dlhá piesočná pláž s pozvoľným vstupom do mora , ktorá je vhodná aj pre rodiny s deťmi je vzdialená len 250 m od areálu hotela.

Doprava
-
letecká
Informácie o krajine a stredisku
-

Bulharsko

Leží na Balkánskom polostrove a celé východné pobrežie krajiny obmýva Čierne more. Táto neveľká krajina láka turistov svojou bohatou históriou, piesočnatými plážami a čistým morom s pozvoľne klesajúcim dnom, krásnou prírodou i neodolateľnými špecialitami tradičnej bulharskej kuchyne a lahodným vínom. Návštevníkov nadchnú starobylé pamiatky v Nesebare či Varne, pulzujúca atmosféra v blízkom Burgase, krásna príroda i povestná ochota a pohostinnosť miestnych obyvateľov. Ak Vás láka predstava dovolenkovej pohody, zábava v blízkych vodných parkoch, spoznávanie histórie, večerné prechádzky po promenádach s možnosťami výhodných nákupov, potom bude Bulharsko tou správnou voľbou.   

Slnečné pobrežie

Moderné letovisko sa nachádza vedľa starej časti mesta Nesebar, približne 35 kilometrov severne od Burgasu. Slnečné pobrežie je najväčším bulharským strediskom, ktoré svojim návštevníkom ponúka možnosť vybrať si z pestrej palety vodných športov, navštíviť vodný park s atrakciami, zahrať si plážový volejbal alebo si požičať bicykel a vybrať sa na výlet do blízkeho okolia. Piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom je dlhá takmer 8 kilometrov a je držiteľom medzinárodného ocenenia „Modrá zástava“ za čistotu mora, pláže a prírodného prostredia. V stredisku je rušná pobrežná promenáda s množstvom reštaurácií ponúkajúcich bulharskú či medzinárodnú kuchyňu, bary, kaviarne a diskotéky, v ktorých sa môžete zabaviť do neskorých večerných hodín. Transfer z letiska na Slnečné pobrežie trvá cca 50 minút.

Termíny a ceny Kalkulácia
Klimatický diagram
Zoznámte sa
Zdieľať

Podobné tipy pre Vás

Tipy na poznávačky
Krakow a Wroclaw
Autobusom 3 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Kampánia s pobytom pri mori
Autobusom 7 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Normandia
Autobusom 6 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Francúzske zámky
Autobusom 6 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Paríž pre deti
Letecky 4 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD    
Zobraziť viac ponúk
Naši partneri