Vyhľadávanie Menu
Vyhľadávanie
Menu
+421 914 111 777
Last Minute
Môj zoznam Môj zoznam *****

Royal Palace Helena Park

Popis
Tento komfortný hotel je súčasťou komplexu Helena Resort Royal Palace a podmaní si všetky vekové kategórie.
Poloha
-

Royal Palace Helena Park sa rozprestiera v severnej časti letoviska Slnečné Pobrežie a od piesočnej pláže je vzdialený len 100 m. Centrum strediska je vzdialené 2,5 km a je ľahko dostupné príjemnou prechádzkou po živej plážovej promenáde.


Hotel
-

24-hod. recepcia, wi-fi, 3 reštaurácie, lobby bar, bar pri bazéne, Saloon bar, wellness centrum - za poplatok (luxusné kúpele s rôznymi skrášľovacími procedúrami, kaderníctvo, masáže, aromaterapia, manikúra, sauna, telocvičňa), dizajnovaný bazén s terasou s ležadlami a slnečníkmi, detský bazén, vnútorný bazén, záhrada, obchody, plážové ležadlá so slnečníkmi (obmedzený počet), bankomat, zmenáreň, večerné programy a živá hudba


Izby
-
K dispozícii sú dvojlôžkové izby a suity. Vybavenie izieb: kúpeľňa s WC, balkón alebo terasa, TV, telefón, mini bar, trezor, klimatizácia. Izby typu štandard sú orientované na rušnejšiu ulicu, resp. cestu.
Stravovanie
-

All inclusive. Raňajky, obedy, večere formou bufetových stolov.Alkoholické a nealkoholické miestnej výroby a vybrané značkové nápoje, káva (10.00 – 24.00).Dopoludňajšie a popoludňajšie občerstvenie

Pláž
-

piesočnatá

Doprava
-
letecká
Informácie o krajine a stredisku
-

Bulharsko

Leží na Balkánskom polostrove a celé východné pobrežie krajiny obmýva Čierne more. Táto neveľká krajina láka turistov svojou bohatou históriou, piesočnatými plážami a čistým morom s pozvoľne klesajúcim dnom, krásnou prírodou i neodolateľnými špecialitami tradičnej bulharskej kuchyne a lahodným vínom. Návštevníkov nadchnú starobylé pamiatky v Nesebare či Varne, pulzujúca atmosféra v blízkom Burgase, krásna príroda i povestná ochota a pohostinnosť miestnych obyvateľov. Ak Vás láka predstava dovolenkovej pohody, zábava v blízkych vodných parkoch, spoznávanie histórie, večerné prechádzky po promenádach s možnosťami výhodných nákupov, potom bude Bulharsko tou správnou voľbou.   

Slnečné pobrežie

Moderné letovisko sa nachádza vedľa starej časti mesta Nesebar, približne 35 kilometrov severne od Burgasu. Slnečné pobrežie je najväčším bulharským strediskom, ktoré svojim návštevníkom ponúka možnosť vybrať si z pestrej palety vodných športov, navštíviť vodný park s atrakciami, zahrať si plážový volejbal alebo si požičať bicykel a vybrať sa na výlet do blízkeho okolia. Piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom je dlhá takmer 8 kilometrov a je držiteľom medzinárodného ocenenia „Modrá zástava“ za čistotu mora, pláže a prírodného prostredia. V stredisku je rušná pobrežná promenáda s množstvom reštaurácií ponúkajúcich bulharskú či medzinárodnú kuchyňu, bary, kaviarne a diskotéky, v ktorých sa môžete zabaviť do neskorých večerných hodín. Transfer z letiska na Slnečné pobrežie trvá cca 50 minút.

Termíny a ceny Kalkulácia
Klimatický diagram
Zoznámte sa
Zdieľať

Podobné tipy pre Vás

Tipy na poznávačky
Balkán
Autobusom 7 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Dvůr Králové a české Peklo
Autobusom 2 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Krakow a Wroclaw
Autobusom 3 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Kampánia s pobytom pri mori
Autobusom 7 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Zobraziť viac ponúk
Naši partneri