Vyhľadávanie Menu
Vyhľadávanie
Menu
+421 914 111 777
Last Minute
Môj zoznam Môj zoznam ***

Mihaljevič

Chorvátsko - Omiš
Popis
Apartmánový dom s výhľadom na more sa nachádza v známom stredisku Omiš, časť Duče, v blízkosti peknej piesočnatej pláže.
Poloha
-
asi 60 m od piesočnatej pláže,  50 m od obchodov a reštaurácií a 2,5 km od centra mesta Omiš.
Ubytovanie
-
štúdiá pre 2 - 3 osoby pozostávajú z jednej miestnosti  s dvojlôžkom, prípadne ďalším samostatným lôžkom, sú vybavené klimatizáciou (za poplatok), Wi-Fi zdarma, SAT-TV, kuchynkou s chladničkou a kúpeľňou s WC. Štúdia majú balkón s výhľadom na more. Štúdiá pre 2- 4 osoby pozostávajú z jednej miestosti s dvojlôžkom s možnosťou jednej alebo dvoch prísteliek (poschodová posteľ, vhodná pre max. 2 deti do 12 rokov), sú vybané klimatizáciou (za poplatok), Wi-Fi zdarma, SAT-TV, kuchynkou s chladničkou a kúpeľňou s WC, štúdiá majú balkón s výhľadom na pohorie. Na prízemí domu sa nachádza záhradný gril, parkovanie je zdarma v blízkosti vily.
Stravovanie
-

bez stravy

Pláž
-
piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora, ležadlá a slnečníky za poplatok, vodné športy za poplatok.
Doprava
-
autobusová, individuálna
Fakultatívne výlety
-

Split-Trogir - poldenný výlet autobusom. Prehliadka najväčšieho mesta na chorvátskom pobreží Splitu a historického Trogiru.

Vodopády na rieke Krka - celodenný výlet autobusom do národného parku. Rieka Krka väčšinu svojej dĺžky preteká kaňonom, nachádza sa na nej mnoho vodopádov aj jazier. Medzi dvomi najkrajšími vodopádmi Rokši slapem a Skadarski bukem sa nachádza Františkánsky kláštor so vzácnou knižnicou.

Dubrovnik - lodenný výlet autobusom. Prehliadka historického mesta zapísaného v zozname UNESCO spojená s návštevou najznámejších pamätihodností.

Medjugorje - celodenný výlet autobusom. Návšteva pútnického miesta a vodopádov Kravice na spiatočnej ceste.

Ostrovy Hvar a Brač - celodenný výlet loďou. Plavba na ostrov Hvar, prehliadka mesta Jelsa, pokračovanie v plavbe na ostrov Brač do mesta Bol. Kúpanie na jednej z najkrajších pláží Jadranského mora Zlatni rat.

Informácie o krajine a stredisku
-
Chorvátsko
Viac ako tisíc km dlhé jadranské pobrežie medzi Umagom na severe a Dubrovníkom na juhu je už dávno známe ako raj pre milovníkov mora, potápania, dobrého vína a vynikajúcej kuchyne. Dlhé pláže, termálne pramene, mohutné pohoria, či malebné mestá v nížine – to všetko ponúka návštevníkovi Chorvátsko. V neposlednom rade priateľské obyvateľstvo, s ktorým sa dorozumieme aj bez slovníka, je dôvodom k tomu, že Chorvátsko je pre slovenských turistov krajinou číslo jeden.
Omiš
Prekrásne mestečko strednej Dalmácie medzi Splitom a Makarskou riviérou. Pohorie Mosor s kaňonom rieky Cetiny mu dodáva neopakovateľné čaro. Nad starým centrom sa vypína zrúcanina stredovekej benátskej pevnosti Starigrad. Mesto sa preslávilo aj nakrúcaním prírodných scenérií k fil­mu Winnetou. Omišská riviéra patrí medzi najvyhľadávanejšie vďaka svojim štrkovým a piesočnatým plážam. Časť Omiš-Duče sa vyznačuje 3 km dlhou krásnou pieskovou plážou s pozvoľným vstupom do mora, vhodným aj pre tie najmenšie deti. Južnejšia časť Omiš-Nemira je tichšia a ponúka priezračnú vodu a úchvatné výhľady na more zo svojich svahov.
Termíny a ceny Kalkulácia
Klimatický diagram
Zoznámte sa
Zdieľať

Podobné tipy pre Vás

Tipy na poznávačky
Paríž - perla na Seine
Autobusom 5 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Čarovné Alsasko
Autobusom 5 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Morava
Autobusom 3 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Maďarsko - krajina kúpeľov a vína
Autobusom 3 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Istanbul letecky
Letecky 4 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Zobraziť viac ponúk
Naši partneri