***

Penzión Star

Chorvátsko - Omiš - NEMIRA
TÁTO KAPACITA NIE JE ZATIAĽ K DISPOZÍCII

V prípade záujmu nás kontaktujte na turancar@turancar.sk
Podobná ponuka TU
Chorvátsko | Penzión Star | Leto 2023
Vyhľadávanie Menu
Popis

Príjemný rodinný penzión v tichej lokalite vo svahu s prekrásnym výhľadom si svojou domácou atmosférou získa všetky vekové kategórie. Odporúčame klientom hľadajúcim pokojné prostredie.

COVID-19 PODMIENKY VSTUPU DO KRAJINY

Poloha
-

asi 180 m od pláže, 4 km od centra Omišu, v časti Nemira.  

Ubytovanie
-
recepcia, reštaurácia s terasou, koktail bar, solárium, menšie fitnescentrum a vnútorný bazén za poplatok (bazén otvorený  9:00 - 17:30 každý deň okrem soboty v termínoch od 12.6. do 18.9.2022), Wi-Fi zdarma, parkovisko za poplatok (obmedzený počet). Pri striedaní turnusov je k dispozícii sprcha a toalety.
Izby
-
dvojlôžkové izby s možnosťou 1 prístelky (rozkladací gauč), rodinná izba má malú chladničku a je na 3. poschodí s dvomi oddelenými spálňami (pre max. 3 dospelé osoby a 1 dieťa). Vybavené sú kúpeľňou s WC, klimatizáciou (za poplatok), SAT TV, Wi-Fi pripoje­ním, telefónom, sušičom na vlasy a trezorom. Balkón a orientácia na more sú za príplatok.
Stravovanie
-
polpenzia – v termínoch od 19.6.-11.9.2022 - raňajky formou bufetu s nápojmi a servírované večere (výber z 3 menu - mäso, ryba, vegetarián). V termíne do 19. 6. a od 11. 9. 2022 – kontinentálne raňajky a servírované večere (výber z 2 menu). Bezlepková a bezlaktózová strava na vyžiadanie (poplatok na mieste). Možnosť priniesť si vlastné pečivo. Z dôvodu protiepidemiologických opatrení môže byť forma podávania stravy upravená.
Pláž
-
pekná štrkovo-kamienková pláž s pozvoľným vstupom do mora prístupná svahovi­tou cestičkou.
Doprava
-

autobusová, individuálna

Fakultatívne výlety
-

Split-Trogir - poldenný výlet autobusom. Prehliadka najväčšieho mesta na chorvátskom pobreží Splitu a historického Trogiru.

NP Kornati - celodenný výlet loďou do národného parku. Plavba súostrovím Kornati, ktoré pozostáva zo 148 ostrovov spojená s kúpaním v Slanom jazere a obedom na lodi.

Vodopády na rieke Krka - celodenný výlet autobusom do národného parku. Rieka Krka väčšinu svojej dĺžky preteká kaňonom, nachádza sa na nej mnoho vodopádov aj jazier. Medzi dvomi najkrajšími vodopádmi Rokši slapem a Skadarski bukem sa nachádza Františkánsky kláštor so vzácnou knižnicou.

Dubrovnik - lodenný výlet autobusom. Prehliadka historického mesta zapísaného v zozname UNESCO spojená s návštevou najznámejších pamätihodností.

Medjugorje - celodenný výlet autobusom. Návšteva pútnického miesta a vodopádov Kravice na spiatočnej ceste.

Ostrovy Hvar a Brač - celodenný výlet loďou. Plavba na ostrov Hvar, prehliadka mesta Jelsa, pokračovanie v plavbe na ostrov Brač do mesta Bol. Kúpanie na jednej z najkrajších pláží Jadranského mora Zlatni rat.

Informácie o krajine a stredisku
-

CHORVÁTSKO
Viac ako tisíc km dlhé jadranské pobrežie medzi Umagom na severe a Dubrovníkom na juhu je už dávno známe ako raj pre milovníkov mora, potápania, dobrého vína a vynikajúcej kuchyne. Dlhé pláže, termálne pramene, mohutné pohoria, či malebné mestá v nížine – to všetko ponúka návštevníkovi Chorvátsko. V neposlednom rade priateľské obyvateľstvo, s ktorým sa dorozumieme aj bez slovníka, je dôvodom k tomu, že Chorvátsko je pre slovenských turistov krajinou číslo jeden.


OMIŠ
Prekrásne mestečko strednej Dalmácie medzi Splitom a Makarskou riviérou. Pohorie Mosor s kaňonom rieky Cetiny mu dodáva neopakovateľné čaro. Nad starým centrom sa vypína zrúcanina stredovekej benátskej pevnosti Starigrad. Mesto sa preslávilo aj nakrúcaním prírodných scenérií k filmu Winnetou. Omišská riviéra patrí medzi najvyhľadávanejšie vďaka svojim štrkovým a piesočnatým plážam. Časť Omiš- Duče sa vyznačuje 3 km dlhou krásnou pieskovou plážou s pozvoľným vstupom do mora, vhodným aj pre tie najmenšie deti. Južnejšia časť Omiš-Nemira je tichšia a ponúka priezračnú vodu a úchvatné výhľady na more zo svojich svahov.

Podobná ponuka TU
Termíny a ceny
Naši partneri