Vyhľadávanie Menu
Vyhľadávanie
Menu
+421 914 111 777
Last Minute
Môj zoznam Môj zoznam ***

Apartmány Polynesia

Chorvátsko - Umag - KATORO # Stiahnuť
Popis

Komplex Polynesia ponúka ubytovanie v štúdiách a apartmánoch v príjemnom prostredí borovíc, na morskom pobreží strediska Katoro

PODMIENKY VSTUPU DO KRAJINY

Poloha
-
štúdiá a apartmány sú vzdialené od mora 200 - 300 m v závislosti od typu apartmánu, asi 3 km od mestečka Umag, do ktorého premáva turistický vláčik. Umag je krásne prístavné mesto s množstvom kaviarní, barov a reštaurácií. V letnej sezóne tu môžete zažiť ľudové slávnosti, folklórne predstavenia, koncerty a rôzne festivaly.
Hotel
-

   recepcia, hlavná reštaurácia, reštaurácia s rýchlym občerstvením na pláži a snack bar na pláži, pizzéria, supermarket, vonkajší bazén so sladkou vodou pre dospelých i deti (ležadlá zdarma v obmedzenom počte), Wi-Fi a internetový kútik na recepcii zdarma, trezor na recepcii za poplatok, parkovanie v areáli za poplatok (1,20 EUR/auto/deň). Animačné programy v období cca 22.5. - 9.9., denné športové aktivity pre dospelých, večerné zábavné programy, mini klub pre deti vo veku 5-12 rokov a detské ihrisko. Požičovňa bicyklov, tenisové kurty so školou tenisu, minigolf, v bezprostrednej blízkosti je športový komplex s ihriskami na basketbal, hádzanú, futbal, volejbal, jazdecké centrum.

NA VYŽIADANIE: detská postieľka do 2,99r. ZDARMA, pes (do 10 kg) 16 €/deň - platba na mieste.

Ubytovanie
-
staršie, štandardne zariadené štúdiá a apartmány typu economy sú vybavené kuchynským kútom, kúpeľňa so sprchou/WC, SAT TV, telefón, balkón/terasa. Štúdio/2+1 – štúdio pre 3 osoby (cca 27 m2), má jednu obývaciu miestnosť s dvoma lôžkami a prístelkou (gauč); APP/2+1 – pre 3 osoby (cca 30 m2), má 2-lôžkovú spálňu a obývaciu miestnosť s jedným lôžkom (gauč), APP/2+2 – pre 4 osoby (cca 37 m2), má 2-lôžkovú spálňu a obývaciu miestnosť s dvoma lôžkami (rozťahovací gauč resp. kreslá), APP/2+3 - pre 5 osôb  (cca 40 m2), má 2-lôžkovú spálňu a obývaciu miestnosť s troma lôžkami (rozťahovací gauč resp. kreslá)
Stravovanie
-
polpenzia - raňajky a večere formou bufetu v centrálnej reštaurácii
Pláž
-
čiastočne kamenistá pláž s upravenými plochami na slnenie (odporúčame obuv do vody), ležadlá a slnečníky za poplatok, plážový volejbal, vodné športy, sprchy na pláži, v blízkosti pláž vyhradená pre domácich miláčikov aj pláž FKK
Doprava
-
autobusová, individuálna
Fakultatívne výlety
-

Benátky - celodenný výlet rýchloloďou (cca 2 hod. jedna cesta), prehliadka mesta s odborným sprievodcom, pre výletníkov sa organizujú za poplatok plavby gondolami a obed.


Ostrovy Brijuni (Brioni) - poldenný výlet loďou, príjemná plavba okolo rozmanitého pobrežia Istrie. Súostrovie Brioni patrí k národným parkom, pozostáva zo 14 väčších i menších ostrovčekov, pokrytých bujnou stredomorskou vegetáciou.  


Národný park Plitivce - celodenný autobusový výlet do národného parku Plitvice. Vstup a prehliadka národného parku s odborným sprievodcom (orientačne 90-115 EUR). 

Informácie o krajine a stredisku
-
Chorvátsko
Viac ako tisíc km dlhé jadranské pobrežie medzi Umagom na severe a Dubrovníkom na juhu je už dávno známe ako raj pre milovníkov mora, potápania, dobrého vína a vynikajúcej kuchyne. Dlhé pláže, termálne pramene, mohutné pohoria, či malebné mestá v nížine – to všetko ponúka návštevníkovi Chorvátsko. V neposlednom rade priateľské obyvateľstvo, s ktorým sa dorozumieme aj bez slovníka, je dôvodom k tomu, že Chorvátsko je pre slovenských turistov krajinou číslo jeden.

Istria
Istria je najväčším polostrovom s veľmi členitým pobrežím a vybudovanými turistickými strediskami s dlhou tradíciou, plážami obkolesenými zelenými borovicovými lesmi, vnútrozemím so zelenými kopcami, jazerami a úrodnými nížinami. Hornatá krajina ponúka liečivé pramene, vínne cesty a mestá, patriace kedysi Rimanom. Pula je najväčšie a najstaršie mesto Istrie s dodnes zachovalými rímskymi pamiatkami, v jej okolí boli vybudované kvalitné turistické strediská – medzi nimi i Punta Verudela. Banjole je malá rybárska obec, vzdialená 6 km od Puly, známa hlavne pre milovníkov morských plodov, ktoré veľmi chutne pripravujú v miestnych reštauráciách. Je rajom pre rybárov. Medulin je mesto známe krásnymi plážami rôzneho druhu s prekrásne členitým pobrežím a tiež miesto, kde môžete prežiť pokojnú a romantickú dovolenku, ale zároveň dynamický a aktívny oddych s množstvom športových aktivít. Umag ležiaci na severozápade Istrie je typický členitým pobrežím s mnohými polostrovčekami, borovicovými lesmi a bohatou vegetáciou. Rabac je známe turistické stredisko na juhovýchodnom pobreží Istrie vyhľadávané vďaka prekrásnym štrkovým plážam a krištáľovo čistému moru.
Termíny a ceny Kalkulácia

Podobné tipy pre Vás

Tipy na poznávačky
Krakow a Wroclaw
Autobusom 3 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Kampánia s pobytom pri mori
Autobusom 7 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Normandia
Autobusom 6 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Francúzske zámky
Autobusom 6 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Paríž pre deti
Letecky 4 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD    
Zobraziť viac ponúk
Naši partneri