Vyhľadávanie Menu
Vyhľadávanie
Menu
+421 914 111 777
Last Minute
Môj zoznam Môj zoznam ***+

Hotel Nikola

Popis

Elegantne zrenovovaný hotel obklopený krásnou záhradou sa nachádza v pokojnej časti Vodíc. Je vhodný pre všetkých, ktorí majú radi oddych, príjemné posedenie na terase, ale radi si zájdu aj do živého centra s obchodíkmi a reštauráciami v úzkych kamenných uličkách mesta. Dovolenku si môžete spríjemniť aj organizovaným výletom do blízkych národných parkov Krka, Kornati a Plitvice, ako aj na ďalšie prekrásne miesta. Oficiálna kategória hotela je 3*.  

PODMIENKY VSTUPU DO KRAJINY

Poloha
-
asi 300 m od pláže a približne 1 km od centra Vodíc, kde v letných mesiacoch premáva turistický vláčik.
Hotel
-
 na prízemí je reštaurácia a veľká otvorená terasa, dalmatínska konoba, ktorá ponúka jedlá miestnej kuchyne, vnútorný bazén s wellness (v letných mesiacoch uzavretý), detské ihrisko. Bezplatné parkovisko je priamo pri hoteli. Wi-Fi pripojenie je zdarma. Recepcia je otvorená 24 hod. denne. V blízkosti hotela sa nachádzajú tenisové a futbalové kurty, volejbalové a minigolfové ihrisko.
Izby
-
  moderné klimatizované dvojlôžkové izby s možnosťou jednej prístelky, všetky majú kúpeľňu so sprchovacím kútom a WC, SAT TV s plochou obrazovkou, písací stôl,  telefón a  minibar. Časť izieb má francúzsky balkón a časť má klasický balkón. K dispozícii je detská postieľka zdarma na vyžiadanie.
Stravovanie
-
raňajky formou bufetových stolov a večere servírované (výber z 3 menu).
Pláž
-
  štrková pláž s pozvoľným vstupom do mora vzdialená od hotela cca 300 m. Na pláži sú k dispozícii sprchy. Nájdete tu tiež bary, reštaurácie a kaviarne. Za poplatok: slnečníky a ležadlá na pláži, možnosť vodných športov (vodné bicykle, skútre), tenisové kurty a minigolf.
Doprava
-
autobusová, individuálna
Fakultatívne výlety
-

NP Kornati - celodenný výlet loďou do národného parku Kornati.

NP Krka - výlet loďou so vstupom do národného parku

Selo Roca - návšteva usadlosti pre výrobu pršutu, olivového oleja a vína s ochutnávkou.

Informácie o krajine a stredisku
-

CHORVÁTSKO

Viac ako tisíc km dlhé jadranské pobrežie medzi Umagom na severe a Dubrovníkom na juhu je už dávno známe ako raj pre milovníkov mora, potápania, dobrého vína a vynikajúcej kuchyne. Dlhé pláže, termálne pramene, mohutné pohoria, či malebné mestá v nížine – to všetko ponúka návštevníkovi Chorvátsko. V neposlednom rade priateľské obyvateľstvo, s ktorým sa dorozumieme aj bez slovníka, je dôvodom k tomu, že Chorvátsko je pre slovenských turistov krajinou číslo jeden.


VODICE
Jedno z najkrajších stredísk na pobreží Jadranského mora sa rozprestiera v malebnej zátoke cca 10 km severne od Šibeniku. Cez deň živé stredisko plné života na rušnej promenáde plnej obchodíkov a stánkov s ovocím, kaviarní a barov, sa večer pri západe slnka mení na romantické mestečko s kamennými uličkami. Nočný život ožíva večer v rôznych kluboch, tanečných terasách a aj na známej Haciende – diskotéke pod holým nebom.

Termíny a ceny Kalkulácia

Podobné tipy pre Vás

Tipy na poznávačky
Paríž - perla na Seine
Autobusom 5 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Čarovné Alsasko
Autobusom 5 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Morava
Autobusom 3 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Maďarsko - krajina kúpeľov a vína
Autobusom 3 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Istanbul letecky
Letecky 4 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Zobraziť viac ponúk
Naši partneri