Vyhľadávanie Menu
Vyhľadávanie
Menu
+421 914 111 777
Last Minute
****

Imperial Green

TÁTO KAPACITA NIE JE ZATIAĽ K DISPOZÍCII

V prípade záujmu nás kontaktujte na turancar@turancar.sk
Podobná ponuka TU
Popis
Depandans Imperial Green je súčasťou hotelového komplexu Imperial. Celý komplex je situovaný v krásnom píniovom parku, v tesnej blízkosti kamienkovo-štrkovej pláže v pokojnej časti obľúbeného strediska Vodice. Centrum mesta s množstvom barov, reštaurácií, kultúry a dovolenkovej zábavy je zdialené približne 1 km.
PODMIENKY VSTUPU DO KRAJINY
Poloha
-
50 m od pláže a 100 m od hotela Imperial, v píniovom háji, na okraji vyhľadávaného rušného letoviska Vodice.
Hotel
-
Hotelový komplex tvorí hlavná budova hotela Imperial, vilky a depandansy Green a Blue. V hlavnej budove hotela Imperial je k dispozícii recepcia s trezorom zdarma, výťah, hlavná reštaurácia, reštaurácia á la carte, kaviareň, aperitív bar s terasou, obchod so suvenírmi, TV miestnosť, fitness, slnečná terasa s barom, snack bar a fast food na pláži. Pred hotelom Imperial a pri depandanse Blue bazén so sladkou vodou pre deti a dospelých, ležadlá pri bazéne zdarma (v obmedzenom počte). Počas letnej sezóny animačné programy pre deti (15.6.-15.9.). a detský miniklub. Spoločné priestory hotela Imperial sú klimatizované s možnosťou pripojenia na Wi-Fi zdarma. Hostia môžu využívať všetky služby hotela Imperial. Parkovanie v areáli hotela za poplatok 6 €/deň/auto (platba na mieste).
Izby
-

v depandanse Green - klimatizované 2-lôžkové izby (17,40 m2), možnosť prístelky, vhodná pre dieťa do 12 r.(rozťahovacie lôžko 75 cm x 184 cm vo výške 11 cm), prístelka pre osobu do 18r.v obmedz. počte izieb (rozťahovacie lôžko 80 cm x 190 cm), sprcha/WC, SAT TV, telefón, WiFi pripojenie (zdarma), balkón, minichladnička, klimatizácia môže byť mobilná alebo pevná, hostia z depandansu Green môžu využívať všetky služby hotela Imperial. Detská potieľka do 2,99 r. - 8 EUR/deň - platba na mieste.

  Izba 2+1+LRgr B - 2-lôžková izba s možnosťou 1 prístelky pre dieťa do 12r. zdarma a 2. dieťa do 7r. na lôžku rodiča gratis 

  Izba 2+1+LR B  - 2-lôžková izba s možnosťou 1 prístelky pre dieťa do 12r. zdarma a 2. dieťa do 12r. na lôžku rodiča za poplatok

  Izba 2+1 B - 2-lôžková izba s možnosťou prístelky do 18 r.

Stravovanie
-
raňajky a večere podávané formou bufetových stolov v hlavnej reštaurácii hotela Imperial.  Na vyžiadanie možnosť bezlepkovej stravy.
Pláž
-
kamienkovo-štrková pláž s pozvoľným vstupom. Na pláži tobogan, detské ihrisko, stolný tenis, tenisové kurty a ponuka vodných športov za poplatok.
Doprava
-
autobusová, individuálna
Fakultatívne výlety
-

NP Kornati - celodenný výlet loďou do národného parku Kornati.

NP Krka - výlet loďou so vstupom do národného parku.

Selo Roca - návšteva usadlosti pre výrobu pršutu, olivového oleja a vína s ochutnávkou.

Informácie o krajine a stredisku
-

CHORVÁTSKO Viac ako tisíc km dlhé jadranské pobrežie medzi Umagom na severe a Dubrovníkom na juhu je už dávno známe ako raj pre milovníkov mora, potápania, dobrého vína a vynikajúcej kuchyne. Dlhé pláže, termálne pramene, mohutné pohoria, či malebné mestá v nížine – to všetko ponúka návštevníkovi Chorvátsko. V neposlednom rade priateľské obyvateľstvo, s ktorým sa dorozumieme aj bez slovníka, je dôvodom k tomu, že Chorvátsko je pre slovenských turistov krajinou číslo jeden.  

VODICE Jedno z najkrajších stredísk na pobreží Jadranského mora sa rozprestiera v malebnej zátoke cca 10 km severne od Šibeniku. Cez deň živé stredisko plné života na rušnej promenáde plnej obchodíkov a stánkov s ovocím, kaviarní a barov, sa večer pri západe slnka mení na romantické mestečko s kamennými uličkami. Nočný život ožíva večer v rôznych kluboch, tanečných terasách a aj na známej Haciende – diskotéke pod holým nebom.

Podobná ponuka TU
Termíny a ceny
Video
Klimatický diagram
Zoznámte sa
Zdieľať

Podobné tipy pre Vás

Tipy na poznávačky
Florencia letecky
Letecky 4 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD    
Valencia letecky
Letecky 4 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Jordánsko letecky
Letecky 5 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Izrael letecky
Letecky 8 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Zobraziť viac ponúk
Naši partneri