Vyhľadávanie Menu
Vyhľadávanie
Menu
+421 914 111 777
Last Minute
Môj zoznam Môj zoznam ***+

Imperial Green

Popis
 

Súčasťou hotelového komplexu je hotel Imperial, vilky a  depandansy Green a Blue. Celý komplex je situovaný v krásnom píniovom parku, v tesnej blízkosti kamienkovo-štrkovej pláže v pokojnej časti obľúbeného strediska Vodice. Centrum mesta s množstvom barov, reštaurácií, kultúry a dovolenkovej zábavy je vzdialené približne 1 km. Po meste premáva turistický vláčik, ktorým sa môžete prepraviť aj na miestny trh.


PODMIENKY VSTUPU DO KRAJINYPoloha
-
50 m od pláže a 100 m od hotela Imperial, v píniovom háji, na okraji vyhľadávaného rušného letoviska Vodice.
Hotel
-
Oficiálna kategória 3*. Hotelový komplex tvorí hlavná budova hotela Imperial, vilky a depandansy Green a Blue. V hlavnej budove hotela Imperial je k dispozícii recepcia s trezorom zdarma, výťah, hlavná reštaurácia, reštaurácia á la carte, kaviareň, aperitív bar s terasou, obchod so suvenírmi, TV miestnosť, fitness, slnečná terasa s barom, snack bar a fast food na pláži. Pri depandansoch Blue a Green bazén so sladkou vodou - ležadlá pri bazéne zdarma (v obmedz. počte), pred hotelom Imperial bazén so sladkou vodou pre deti a dospelých - ležadlá pri hlavnom bazéne za poplatok (v obmedz. počte), bar pri bazéne  Počas letnej sezóny animačné programy pre deti (15.6.-15.9.) a detský miniklub. Spoločné priestory hotela Imperial sú klimatizované s možnosťou pripojenia na Wi-Fi zdarma. Hostia môžu využívať všetky služby hotela Imperial. Parkovanie v areáli hotela za poplatok 6 €/deň/auto (platba na mieste). Upozornenie: pes nie je povolený.      
Izby
-

depandans Green - klimatizované 2-lôžkové izby (17,40 m2), možnosť prístelky, vhodná pre dieťa do 12 r.(rozťahovacie lôžko 75 cm x 184 cm vo výške 11 cm, ktoré sa vysúva z manželského lôžka), prístelka pre osobu do 18r. v obmedz. počte izieb (rozťahovacie lôžko 80 cm x 190 cm), sprcha/WC, SAT TV, telefón, WiFi pripojenie (zdarma), balkón vo väčšine izieb, minichladnička, klimatizácia môže byť mobilná alebo pevná, hostia z depandansu Green môžu využívať všetky služby hotela Imperial.

Detská potieľka do 2,99 r. - 8 EUR/deň - platba na mieste, parkovanie 6 €/auto/deň- platba na mieste.

 

  Izba 2+1+LRgr B - 2-lôžková izba s prístelkou pre dieťa do 12r. zdarma a 2. dieťa do 7r. na lôžku rodiča gratis - AA, AAc, AAcb

  Izba 2+1+LR B  - 2-lôžková izba s prístelkou pre dieťa do 12r. zdarma a 2. dieťa do 12r. na lôžku rodiča - AA, AAc, AAcb

  Izba 2+1 B - 2-lôžková izba s prístelkou do 12 r. zdarma, prístelka možná max. do 18 r. -  AA, AAc 

  Izba 2+1  -   2-lôžková izba bez balkóna s prístelkou do 12 r. zdarma, možná  aj pre dospelú osobu - AA, AAc, AAa

Stravovanie
-
raňajky a večere podávané formou bufetových stolov v hlavnej reštaurácii hotela Imperial.  Na vyžiadanie možnosť bezlepkovej stravy.
Pláž
-
kamienkovo-štrková pláž s pozvoľným vstupom. Na pláži tobogan, detské ihrisko, stolný tenis, tenisové kurty a ponuka vodných športov za poplatok. 
Doprava
-
autobusová, individuálna
Fakultatívne výlety
-

Selo Roca – návšteva 15 km vzdialenej usadlosti  Selo Roca na výrobou pršutu, olivovéh oleja spojená s obedom formou ochutnávok rôznych miestnych špecialít.

Za delfínmi do Pakoštane -  dopoludňajší výlet loďou do miest s prirodzeným výskytom delfínov. Plavba loďou pre max 30 osôb z Pakoštane okolo ostrovov Vrgaga, Pašman, kde žije niekoľko rodín Delfínov modrých.

Národný park Krka – vodopády na rieke Krka -  celodenný výlet loďou do národného parku Krka s prehliadkou tých najkrajších vodopádov v oblasti Skradinsky Buk. Zastávka na farme mušlí, kde sa vylovia čerstvé mušle a počas plavby sa pripravia a ponúknu na degustáciu.

Národný park Kornati – celodenný výlet loďou do národného parku  Kornati a prírodnej rezervácie Telašćica, kde sa nachádza slané jazero. Možnosť kúpania sa v jazere. Počas plavby  sa podáva obed.  

Informácie o krajine a stredisku
-

CHORVÁTSKO Viac ako tisíc km dlhé jadranské pobrežie medzi Umagom na severe a Dubrovníkom na juhu je už dávno známe ako raj pre milovníkov mora, potápania, dobrého vína a vynikajúcej kuchyne. Dlhé pláže, termálne pramene, mohutné pohoria, či malebné mestá v nížine – to všetko ponúka návštevníkovi Chorvátsko. V neposlednom rade priateľské obyvateľstvo, s ktorým sa dorozumieme aj bez slovníka, je dôvodom k tomu, že Chorvátsko je pre slovenských turistov krajinou číslo jeden.  

VODICE Jedno z najkrajších stredísk na pobreží Jadranského mora sa rozprestiera v malebnej zátoke cca 10 km severne od Šibeniku. Cez deň živé stredisko plné života na rušnej promenáde plnej obchodíkov a stánkov s ovocím, kaviarní a barov, sa večer pri západe slnka mení na romantické mestečko s kamennými uličkami. Nočný život ožíva večer v rôznych kluboch, tanečných terasách a aj na známej Haciende – diskotéke pod holým nebom.

Termíny a ceny Kalkulácia
Video
Klimatický diagram
Zoznámte sa
Zdieľať

Podobné tipy pre Vás

Tipy na poznávačky
Kampánia s pobytom pri mori
Autobusom 7 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Normandia
Autobusom 6 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Francúzske zámky
Autobusom 6 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Paríž pre deti
Letecky 4 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD    
Škandinávsky okruh
Autobusom 8 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Zobraziť viac ponúk
Naši partneri