Vyhľadávanie Menu
Vyhľadávanie
Menu
+421 914 111 777
Last Minute
Môj zoznam Môj zoznam ****+

Dome Beach

Cyprus - Ayia Napa - Ayia Napa # Stiahnuť
Popis
plážový, udržiavaný hotel s rodinnou atmosférou hotel Dome Beach leží v stredisku Ayia Napa,  je to  hotel do ktorého sa klienti radi vracajú nielen pre jeho dokonalú polohu a nádherné prostredie, ale aj výborné služby na strávenie letnej dovolenky. Hotel má aj výborné recenzie. Ubytovaním v hoteli Dome beach sa ocitnete na jednej z najkrajších pláži celého Cypru. Táto pláž sa volá Makronissos Beach a je ocenená Modrou vlajkou, pre jeho čistotu mora s  jemným bielym pieskom a blankytne modrou farbou mora. V dôsledne premyslenom areáli hotela Dome Beach nájdete miesto pre relax a oddych, ale zároveň si na svoje prídu aj aktívni dovolenkári, či rodiny s deťmi. Hotel spĺňa všetky atribúty na dokonale strávenú dovolenku.
Poloha
-
hotelový komplex Dome Beach  leží medzi 2 plážami  a to pri jednej z najkrajších pláži Cypru Makronissos a hotelovej pláže s krásnym  plážovým sedením s boho atmosférou. Od centra rušného Ayia Napa s nákupnými aj zábavnými možnosťami je vzdialený 15 minút chôdze. Od letiska v Larnace je vzdialený 40 kilometrov.
Hotel
-
v hoteli sa nachádza elegantná vstupná hala s recepciou a posedením, hlavná hotelová reštaurácia, 3 a la carte reštaurácie - talianska, grécka a japonská (1x za pobyt je možnosť využiť zdarma). 4 bary, niekoľko vonkajších bazénov, detský bazén s detskými šmykľavkami a TUCAN KIDS KLUB,  slnečníky a ležadlá v areáli zdarma, bazén s masážnymi tryskami a vírivou časťou, spa (za poplatok), fitness centrum, hotelový obchodík so suvenírmi, WI FI pripojenie v celom areáli zdarma, 2 tenisové ihriská, minifutbal, basketbal, medzinárodné hotelové animácie pre deti aj dospelých, živá hudba, detské ihrisko, miniklub.
Izby
-
moderné klimatizované dvojlôžkové izby s možnosťou 1 prístelky, izby s možnosťou ubytovania až pre 4 osoby, vlastné sociálne zariadenie (WC, sprcha alebo vaňa), TV SAT, sušič na vlasy, telefón, mini chladnička (pri príchode naplnená nealkoholickými nápojmi zdarma), set na prípravu kávy a čaju, trezor (za depozit), WI FI zdarma, balkón prípadne terasa s posedením.
Stravovanie
-
all inclusive, raňajky, obedy a večere formou švédskych stolov vrátane nápojov ako čapované pivo, lokálne biele a červené víno a soft nápoje. Tematické večere, 1x za pobyt možnosť využiť a la carte reštauráciu, ľahšie občerstvenie a snacky vo vyhradených hodinách, zmrzlina, miestne alkoholické a nealkoholické nápoje v areáli hotela, káva, koláčiky.
Pláž
-
krásna do biela sfarbená piesočnatá hotelová pláž priamo pred hotelom vybavená slnečníkmi a ležadlami zdarma okrem víkendu - kedy je za poplatok, pár krokov od hotelovej pláže je pláž Makronissos beach kde sú slnečníky a ležadlá za poplatok. Plážové osušky sú za vratný depozit.
Doprava
-
letecká
Fakultatívne výlety
-
Nikózia – výlet spojený s návštevou starej časti Nikózie, Cyperskej brány, Sulejmanovej mešity a Katedrály sv. Sofie.

Plavba loďou – plavba loďou pozdĺž cyperského pobrežia so zastávkami v krásnych zátokách s kúpaním.

Polostrov Karpaz – návšteva rybárskej dediny Bogaz, Kláštora sv. apoštola Ondreja, mešity v dedine Dikarpaz a kúpanie na Zlatej pláži.

Kyrenia, Bellapais – návšteva hradu sv. Hilariona, spolu s hradmi Bufavento a Kantara, výstup na pohorie ,,Piatich prstov“ a prehliadka opátstva Bellapais, ktoré je majstrovským dielom gotického umenia.

Famagusta – výlet spojený s prehliadkou kláštora sv. Barnabáša, starovekého mesta Salamir – rímske kúpele, zastávka na pláži Long beach, prehliadka mestských hradieb vo Famaguste a návšteva mesta Varosha – mesta duchov.
Informácie o krajine a stredisku
-


CYPRUS
tretí najväčší ostrov v Stredozemnom mori zvyknú volať aj Afroditin ostrov. Podľa gréckej mytológie sa práve na tomto ostrove zrodila Afrodita – bohyňa lásky a krásy. V súčasnosti je ostrov administratívne rozdelený na dve časti, Severný Cyprus – obývaný cyperskými Turkami a južnú časť ostrova, kde žijú cyperskí Gréci. Národy, ktoré ostrov po stáročia kolonizovali, tu zanechali stopy v podobe antických chrámov, byzantských kláštorov roztrúsených po celom území, cez križiacke pevnosti, až po benátske múry a islamské mešity. Dnes Cyprus vyhľadávajú predovšetkým milovníci peknej prírody. Takmer celý ostrov je zalesnený a právom sa nazýva aj zelený ostrov. Patrí k najslnečnejším miestam v Európe s viac ako 300 slnečnými dňami v roku. Pláže majú jemný zlatistý piesok, priezračne čisté more a plytký vstup do mora. K tým najzaujímavejším miestam Severného Cypru patrí napríklad polostrov Karpaz, ktorý je vyhľadávaným národným parkom, pláže ako Golden Beach, Alagadi, Acapulco patria k tým najkrajším. Z miest odporúčame navštíviť starobylú Famagustu, hlavné mesto Nikóziu, či prímorské mestečko Kyrenia so starobylou pevnosťou. Jedinečná príroda, bohatá história ostrova, pohostinné domáce obyvateľstvo, výborná kuchyňa a vysoká úroveň poskytovaných služieb každoročne na Cyprus priťahujú množstvo návštevníkov z celého sveta.

Ayia Napa
10 kilometrov od strediska Protarasu  sa nachádza známe živé turistické stredisko. Ayia Napa – je jedným z najvyhľadávanejších letovísk na Cypre. Ponúka najkrajšie pláže ostrova, nádherné more, množstvo zábavy, klubov, koncertov. Je to rušné letovisko kde je vodný park, zábavný park, možnosť lodných výletov, nachádza sa tu SCULPTURE PARK. Tento park s 263 sochami od 133 umelcov z celého sveta sa nachádza priamo v letovisku, LOVE BRIDGE – MOST LÁSKY.  Legenda vraví, že ak sa pobozkáte v strede tohto prírodného mosta a niečo si zaželáte, splní sa to. Obzvlášť pri západe slnka ide o vyhľadávané romantické miesto s nádhernými výhľadmi naokolo.  LUNAPARKY Parko Paliatso a malý  Dolphin’s Lunapark v prístave. PODMORSKÉ MÚZEUM MUSAN (MUSAN MUSEUM OF UNDERWATER SCULPTURE AYIA NAPA).  V Ayia Napa sa nachádza veľké množstvo suvenírových obchodov, kde kúpite všetko možné od darčekov, oblečenia, výbavy na pláž, hračiek, slnečných okuliarov, potravín, nápojov atď. Sú tu tiež väčšie supermarkety, kde si nakúpite všetko potrebné,  lekárne, kde kúpite opaľovacie krémy a lieky podľa potreby. A tiež bežné obchody s oblečením, obuvou, šperkami a iné. Ide skrátka o fungujúce letovisko, kde zoženiete takmer všetko čo budete potrebovať.  Cyprus je tou správnou voľbou - dovolenka objednaná ako First moment  alebo Last minute, či ako darček pre Vašich blízkych, ktorým chcete urobiť radosť. Aj keď len na chvílu pocítiť atmosféru tohto ostrova, uvidíte, že dovolenka vo Vás zanechá krásne spomienky na tento čarokrásny ostrov. Let z Bratislavy do Larnaky trvá približne 2 hodiny 55 minút.
Termíny a ceny Kalkulácia

Podobné tipy pre Vás

Amphora Hotel Suites **** 25.6.2024 - 2.7.2024
Letecky
forma stravovania podľa aktuálnej ponuky
cena za osobu od
750 €
Ascos Coral Beach Hotel **** 23.6.2024 - 30.6.2024
Letecky
forma stravovania podľa aktuálnej ponuky
cena za osobu od
552 €
Tipy na poznávačky
Krakow a Wroclaw
Autobusom 3 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Kampánia s pobytom pri mori
Autobusom 7 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Normandia
Autobusom 6 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Francúzske zámky
Autobusom 6 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Paríž pre deti
Letecky 4 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD    
Zobraziť viac ponúk
Naši partneri