Vyhľadávanie Menu
Vyhľadávanie
Menu
+421 914 111 777
Last Minute
Môj zoznam Môj zoznam ****

Ascos Coral Beach Hotel

Cyprus - Paphos - Coral Bay
Popis

Obľúbený hotel, ležiaci neďaleko očarujúcej zátoky Coral Bay ponúka atraktívne prostredie, Stredozemné more na dosah, rušnejšie centrum plné nákupných možností a taverien v pešej vzdialenosti a mnoho ďalších lákadiel.

PODMIENKY VSTUPU DO KRAJINY
 

Poloha
-
len pár metrov od skalnato-kamenistej pláže, v pešej dostupnosti rušnejšieho centra s nákupnými a gastronomickými možnosťami a približne 1 km od známej zátoky Coral Bay s jemným pieskom a priezračnou vodou. Turistické centrum Paphos s mnohými kultúrnymi pamiatkami svetového kultúrneho dedičstva UNESCO sú vzdialené cca 10 km. Letisko Paphos je vzdialené cca 30 km.
Hotel
-
vstupná hala s recepciou, 2 bary, 2 reštaurácie, vonkajší bazén, detský bazén, vnútorný bazén, záhrada a terasa s ležadlami a slnečníkmi, sauna (za poplatok), bar pri bazéne. O zábavu sa postarajú denné aj večerné animačné programy. Športové aktivity – fitnescentrum, tenis, biliard (za poplatok), stolný futbal (za poplatok). Za poplatok hotel ponúka služby práčovne, konferenčnú miestnosť a požičovňu áut.  Wi-Fi internetové pripojenie za poplatok.
Izby
-
klimatizované  a vkusne zariadené dvojlôžkové izby s možnosťou 1 alebo 2 prísteliek (max. pre 2 dospelých a 2 deti). Všetky izby majú vlastné sociálne zariadenie (sprchový kút/vaňa, WC, sušič na vlasy), SAT TV, telefón, trezor (za poplatok), minibar (na vyžiadanie za poplatok), balkón alebo terasu. Wi-Fi internetové pripojenie za poplatok.
Stravovanie
-
polpenzia alebo ALL INCLUSIVE formou bufetových stolov – raňajky , obed, večera, ľahké občerstvenie počas dňa, miestne alkoholické a nealkoholické nápoje (10.00-24.00).
Pláž
-
prírodná skalnato-kamenistá pláž priamo pred hotelom. Piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom a jemným pieskom je vzdialená cca 15 minút chôdze. Slnečníky, ležadlá a ponuka vodných športov k dispozícii za poplatok.
Doprava
-
letecká
Informácie o krajine a stredisku
-
CYPRUS
tretí najväčší ostrov v Stredozemnom mori zvyknú volať aj Afroditin ostrov. Podľa gréckej mytológie sa práve na tomto ostrove zrodila Afrodita – bohyňa lásky a krásy. V súčasnosti je ostrov administratívne rozdelený na dve časti, Severný Cyprus – obývaný cyperskými Turkami a južnú časť ostrova, kde žijú cyperskí Gréci. Národy, ktoré ostrov po stáročia kolonizovali, tu zanechali stopy v podobe antických chrámov, byzantských kláštorov roztrúsených po celom území, cez križiacke pevnosti, až po benátske múry a islamské mešity. Dnes Cyprus vyhľadávajú predovšetkým milovníci peknej prírody. Takmer celý ostrov je zalesnený a právom sa nazýva aj zelený ostrov. Patrí k najslnečnejším miestam v Európe s viac ako 300 slnečnými dňami v roku. Pláže majú jemný zlatistý piesok, priezračne čisté more a plytký vstup do mora. K tým najzaujímavejším miestam Severného Cypru patrí napríklad polostrov Karpaz, ktorý je vyhľadávaným národným parkom, pláže ako Golden Beach, Alagadi, Acapulco patria k tým najkrajším. Z miest odporúčame navštíviť starobylú Famagustu, hlavné mesto Nikóziu, či prímorské mestečko Kyrenia so starobylou pevnosťou. Jedinečná príroda, bohatá história ostrova, pohostinné domáce obyvateľstvo, výborná kuchyňa a vysoká úroveň poskytovaných služieb každoročne na Cyprus priťahujú množstvo návštevníkov z celého sveta.

PAPHOS
Leží v južnej, teda v gréckej časti ostrova a ponúka kúpanie v priezračnom mori, rôznorodé pláže, krásnu prírodu aj množstvo zachovalých historických pamiatok, vďaka ktorým bolo mesto zapísané do zoznamu svetového kultúrneho dedičstva UNESCO. K najnavštevovanejším atrakciám v okolí patrí skala Petra tou Romiou, z mytológie známe ako miesto zrodenia bohyne Afrodity. Meno Afrodity nesie aj názov miestneho aquaparku. Závan histórie vanúci z každého kúta mesta však nebráni bujarému nočnému životu, ktorým sa vyznačuje. Ďalším veľkým lákadlom sú hlbiny v okolí Paphosu, špeciálne pre potápačov za lodnými vrakmi. Medzi najznámejšie pláže patrí Lighthouse piesočnatá pláž, nad ktorou sa týči biely maják a vyznačuje sa väčšími vlnami. Asi 12 km od mesta sa rozprestiera jedna z najkrajších pláží na južnom Cypre Coral Bay, charakteristická jemným zlatým pieskom, naopak pokojným morom s pozvoľným vstupom a priezračnou vodou. Let z Bratislavy na letisko Paphos trvá približne 3 hodiny.
Termíny a ceny Kalkulácia

Podobné tipy pre Vás

Petsas Apartments *** 14.4.2024 - 21.4.2024
Letecky
bez stravy/raňajky/polpenzia/plná penzia
cena za osobu od
197 €
Cynthiana Beach *** 14.4.2024 - 21.4.2024
Letecky
raňajky/polpenzia/all inclusive
cena za osobu od
321 €
Tipy na poznávačky
Rím - metropola Talianska
Autobusom 5 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Paríž - perla na Seine
Autobusom 5 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Amsterdam letecky
Letecky 4-DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Čarovné Alsasko
Autobusom 5 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Rozprávkové Česko a Nemecko
Autobusom 4 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Zobraziť viac ponúk
Naši partneri