Vyhľadávanie Menu
Vyhľadávanie
Menu
+421 914 111 777
First Minute
Môj zoznam Môj zoznam ****

Apollon Windmill Boutique Hotel

Grécko - Kos - Lambi
Popis
Moderný a zaujímavý hotelový komplex pre dospelých situovaný v letovisku Lambi na čarovnom ostrove Kos, obklopený záhradou plnou olivovníkov, paliem a farebných kvetov, ktorého dominantou je veterný mlyn z roku 1900.
Poloha
-

150 m od pláže, 20 m od autobusovej zastávky, 1,5 km od centra letoviska, 10 km od Tigaki, 24 km od letiska

Hotel
-

recepcia, WI-FI zdarma, reštaurácia (DRESS CODE), bar, bazén, ležadlá a slnečníky grátis, fitness, basketbal, tenis, wellness a masáže za poplatok, parkovisko

Izby
-

dvojlôžkové izby typu DELUXE, junior suity DELUXE (v hlavnej budove, priestrannejšie), suity PREMIUM (oddelená spálňa). Vybavenie: klimatizácia, telefón, SAT/TV, trezor zdarma, WI-FI za poplatok, minichladnička, set na kávu a čaj, sociálne zariadenie s WC, srpchou, sušič na vlasy, balkón alebo terasa, výhľad na bazén alebo do záhrady.


Stravovanie
-
raňajky formou bufetových stolov, polpenzia - raňajky a večere formou bufetových stolov, nápoje za poplatok. Možnosť stravovania sa v okolitých reštauráciách a tavernách.
Pláž
-
150 m od piesočnatej pláže s pozvoľným vstupom do mora, plážové osušky za depozit, ležadlá a slnečníky za poplatok, vodné športy za poplatok
Doprava
-
letecká
Fakultatívne výlety
-
Plavba ku trom ostrovom –  plavba loďou so zastávkami na ostrovoch Plati, Kalymnos a Pserimos. Jedinečný program na každom z ostrovov, vrátane barbeque priamo na palube, kúpania, návštevy továrne na spracovanie špongií a relaxu na pláži (45,- Eur dospelý, 25,- Eur dieťa 2-12 rokov) 
Sopečný ostrov Nissyros –  plavba loďou do prístavu Mandraki a zostup na dno krátera aktívnej sopky Polyvotis. Prehliadka historického kláštora a tradičnej architektúry samotného prístavu Mandraki (45,- Eur dospelý, 25,- Eur dieťa 2-12 rokov) 
Okruh ostrovom City tour –  prehliadka ostrova vrátane pamiatok hlavného mesta Kos - tržnica, archeologické múzeum, mešita, Hippokratov platan, prvá nemocnica Asklepion (40,- Eur dospelý, 15,- Eur dieťa 2-12 rokov) 
Termíny a ceny Kalkulácia

Podobné tipy pre Vás

Tipy na poznávačky
Rím - metropola Talianska
Autobusom 5 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Paríž a Disneyland
Autobusom 5 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Paríž - perla na Seine
Autobusom 5 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Kvetinové Holandsko a Belgicko
Autobusom 5 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Florencia letecky
Letecky 4 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD    
Zobraziť viac ponúk
Naši partneri