Vyhľadávanie Menu
Vyhľadávanie
Menu
+421 914 111 777
Last Minute
****

Apollon Windmill Boutique Hotel

Grécko - Kos - Lambi
TÁTO KAPACITA NIE JE ZATIAĽ K DISPOZÍCII

V prípade záujmu nás kontaktujte na turancar@turancar.sk
Podobná ponuka TU
Popis
Moderný a zaujímavý hotelový komplex pre dospelých situovaný v letovisku Lambi na čarovnom ostrove Kos, obklopený záhradou plnou olivovníkov, paliem a farebných kvetov, ktorého dominantou je veterný mlyn z roku 1900.
Poloha
-

150 m od pláže, 20 m od autobusovej zastávky, 1,5 km od centra letoviska, 10 km od Tigaki, 24 km od letiska

Hotel
-

recepcia, WI-FI zdarma, reštaurácia (DRESS CODE), bar, bazén, ležadlá a slnečníky grátis, fitness, basketbal, tenis, wellness a masáže za poplatok, parkovisko

Izby
-

dvojlôžkové izby typu DELUXE, junior suity DELUXE (v hlavnej budove, priestrannejšie), suity PREMIUM (oddelená spálňa). Vybavenie: klimatizácia, telefón, SAT/TV, trezor zdarma, WI-FI za poplatok, minichladnička, set na kávu a čaj, sociálne zariadenie s WC, srpchou, sušič na vlasy, balkón alebo terasa, výhľad na bazén alebo do záhrady.


Stravovanie
-
raňajky formou bufetových stolov, polpenzia - raňajky a večere formou bufetových stolov, nápoje za poplatok. Možnosť stravovania sa v okolitých reštauráciách a tavernách.
Pláž
-
150 m od piesočnatej pláže s pozvoľným vstupom do mora, plážové osušky za depozit, ležadlá a slnečníky za poplatok, vodné športy za poplatok
Doprava
-
letecká
Fakultatívne výlety
-

Plavba ku trom ostrovom 3 islands – plavba loďou so zastávkami na ostrovoch Plati, Kalymnos a Pserimos. Jedinečný program na každom z ostrovov, kúpania, návštevy továrne na spracovanie špongií a relaxu na pláži, nezahŕňa obed (55 Eur dospelý, 30 Eur dieťa 2-11,99 rokov) 

Sopečný ostrov Nissyros –  plavba loďou do prístavu Mandraki, odvoz autobusom a zostup na dno krátera aktívnej sopky Polyvotis. Prehliadka historického kláštora a tradičnej architektúry samotného prístavu Mandraki, bez vstupov a lístka do autobusu (35 Eur dospelý, 20 Eur dieťa 2-11,99 rokov)     

Okruh ostrovom City tour –  prehliadka ostrova vrátane pamiatok hlavného mesta Kos - tržnica, archeologické múzeum, mešita, Hippokratov platan, prvá nemocnica Asklepion, nezahŕňa vstupy ani obed (46 Eur dospelý, 36 Eur dieťa 2-11,99 rokov)   

Bodrum - návšteva mesta v Turecku, 50 minútová plavba loďou, voľný program (kúpanie, nakupovanie, návšteva pamiatok), povinný pas, nezahŕňa obed ani vstupy (48 Eur dospelý, 28 Eur dieťa 2-11,99 rokov + 9 EUR / osoba prístavná taxa)   

Aegean adventure - dobrodružná plavba k dvom ostrovom, Agios Antonios, ktorý sa pýši výrobou pemzy a sopečný ostrov Nissyros, kúpanie, obed, vstup do krátera, odporúčame vhodnú obuv, nezahŕňa vstup do krátera ani iné vstupy (58 Eur dospelý, 35 Eur dieťa 2-11,99 rokov vrátane autobusu)    

  

Podobná ponuka TU
Termíny a ceny
Klimatický diagram
Zoznámte sa
Zdieľať

Podobné tipy pre Vás

Naši partneri