Vyhľadávanie Menu
Vyhľadávanie
Menu
+421 914 111 777
Last Minute
Môj zoznam Môj zoznam *****

Neptune Luxury Resort

Grécko - Kos - Mastichari
Popis

Luxusný hotelový komplex v blízkosti pláže obklopený krásnou udržiavanou záhradou v obľúbenom letovisku Mastichari na čarovnom ostrove Kos, vhodný pre rodiny s deťmi, pre jednotlivcov, ale aj pre náročnejších klientov.

PODMIENKY VSTUPU DO KRAJINY

Poloha
-
priamo pri pláži,  200 m od autobusovej zastávky, 6 km od centra letoviska Mastichari s obchodíkmi a reštauráciami, 8 km od letiska
Hotel
-

vstupná hala s recepciou, výťah, WI-FI zdarma, internetový kútik za poplatok, konferenčná miestnosť, hlavná reštaurácia, 4 a´la carte reštaurácie (DRESS CODE), 7 barov (lobby bar, snack bar...), 4 bazény, 2 detské bazény, vnútorný bazén, malý aquapark, ležadlá a slnečníky zdarma, terasa, fitness centrum, tenis, stolný tenis, šípky, minigolf, vodná gymnastika, herňa, miniklub, animácie, večerný program, detské ihriská, športoviská, parkovisko, krásna záhrada. Za poplatok: wellness and SPA centrum, masáž, kaderníctvo, squash, tenis, požičovňa automobilov a motocyklov, kozmetikaIzby
-

štandardné dvojlôžkové izby, renovované superior izby pre max. 3 osoby, renovované a priestranné izby typu DELUXE pre max. 3 osoby, apartmány pre max. 3 osoby. Vybavenie: klimatizácia, WI-FI zdarma, rádio, SAT/TV, minibar, trezor, kanvica, sociálne zariadenie s WC, sprcha alebo vaňa, sušič na vlasy), balkón alebo terasa. Detská postieľka na vyžiadanie. Hotel má k dispozícii izby pre hendikepovaných (na vyžiadanie).


                       

Stravovanie
-

raňajky formou bufetu, polpenzia - raňajky a večere formou bufetových stolov, nápoje sú za poplatok                           

Pláž
-

priamo pri piesočnatej pláži s pozvoľným vstupom do mora, plážový bar, slnečníky a ležadlá za poplatok, vodné športy za poplatok

Doprava
-
letecká
Fakultatívne výlety
-

Plavba ku trom ostrovom 3 islands – plavba loďou so zastávkami na ostrovoch Plati, Kalymnos a Pserimos. Jedinečný program na každom z ostrovov, kúpania, návštevy továrne na spracovanie špongií a relaxu na pláži, nezahŕňa obed (55 Eur dospelý, 30 Eur dieťa 2-11,99 rokov) 

Sopečný ostrov Nissyros –  plavba loďou do prístavu Mandraki, odvoz autobusom a zostup na dno krátera aktívnej sopky Polyvotis. Prehliadka historického kláštora a tradičnej architektúry samotného prístavu Mandraki, bez vstupov a lístka do autobusu (35 Eur dospelý, 20 Eur dieťa 2-11,99 rokov)     

Okruh ostrovom City tour –  prehliadka ostrova vrátane pamiatok hlavného mesta Kos - tržnica, archeologické múzeum, mešita, Hippokratov platan, prvá nemocnica Asklepion, nezahŕňa vstupy ani obed (46 Eur dospelý, 36 Eur dieťa 2-11,99 rokov)   

Bodrum - návšteva mesta v Turecku, 50 minútová plavba loďou, voľný program (kúpanie, nakupovanie, návšteva pamiatok), povinný pas, nezahŕňa obed ani vstupy (48 Eur dospelý, 28 Eur dieťa 2-11,99 rokov + 9 EUR / osoba prístavná taxa)   

Aegean adventure - dobrodružná plavba k dvom ostrovom, Agios Antonios, ktorý sa pýši výrobou pemzy a sopečný ostrov Nissyros, kúpanie, obed, vstup do krátera, odporúčame vhodnú obuv, nezahŕňa vstup do krátera ani iné vstupy (58 Eur dospelý, 35 Eur dieťa 2-11,99 rokov vrátane autobusu)    

  

Informácie o krajine a stredisku
-
OSTROV KOS nazývaný tiež Hippokratov ostrov je tretím najväčším ostrovom súostrovia Dodekanéz v Egejskom mori. Jeho dnešná podoba je poznačená vplyvom rôznych kultúr, čoho dôkazom sú ruiny gréckych chrámov a rímskych divadiel, turecké mešity s minaretmi z čias tureckej nadvlády, či stredoveká pevnosť Johanitov. S ostrovom sa najviac spája meno antického lekára Hippokrata považovaného za zakladateľa medicíny, s ktorým sú späté aj najvyhľadávanejšie atrakcie ostrova. Jednou z nich je prvá nemocnica Asklépion zasvätená bohu lekárov Asklépiovi. Na Platanovom námestí v meste Kos si turisti radi posedia pod slávnym stromom platanom, pod ktorým Hippokrates učil svojich žiakov. Hlavné mesto Kos je zároveň strediskom zábavy. Okrem historických pamiatok sa ostrov Kos pýši aj zelenou prírodou, piesočnatými plážami a priezračným morom. Výborným podmienkam sa tešia aj milovníci najrôznejších druhov vodných športov. Vďaka svojej neveľkej rozlohe je možné preskúmať tradičné dedinky vo vnútrozemí ako Zia, Pyli, Asfendiou, Kefalos, najkrajšie pláže Paradise Beach a Golden Beach, ako aj všetky ďaľšie čarovné zákutia ostrova v priebehu jedného dňa. 


MASTICHARI

Turistickým ruchom nedotknuté prístavné mestečko na severnom pobreží ostrova Kos ponúka pokojnú dovolenku na krásnych plážach s jemným bielym pieskom. Grécke more je tu priezračne modré s občasným výskytom väčších vĺn, ktorým sa tešia hlavne priaznivci surfovania, jachtingu. Neďaleko sa nachádza vodný park Lido s tobogánmi a bazénmi aj pre tých najmenších. Nájdu sa tu obchody so suvenírmi, supermarket, ale hlavne voňavé taverny, kde môžete ochutnať najčerstvejšie rybie špeciality známe po celom ostrove a popritom si vychutnať typickú grécku hudbu. Za zábavou či nákupmi treba vyraziť do 20 km vzdialeného hlavného mesta Kos, kde premávajú pravidelné autobusové linky. Transfer z letiska Antimachia trvá len cca 20 min.

Termíny a ceny Kalkulácia
Klimatický diagram
Zoznámte sa
Zdieľať

Podobné tipy pre Vás

Tipy na poznávačky
Kampánia s pobytom pri mori
Autobusom 7 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Normandia
Autobusom 6 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Francúzske zámky
Autobusom 6 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Paríž pre deti
Letecky 4 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD    
Škandinávsky okruh
Autobusom 8 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Zobraziť viac ponúk
Naši partneri