Vyhľadávanie Menu
Vyhľadávanie
Menu
+421 914 111 777
Last Minute
***

Avra Palm Hotel

Grécko - Kréta - Koutsounari
TÁTO KAPACITA NIE JE ZATIAĽ K DISPOZÍCII

V prípade záujmu nás kontaktujte na turancar@turancar.sk
Podobná ponuka TU
Popis
Príjemný rodinný hotel ležiaci v kľudnom prostredí malého strediska Koutsounari, ďaleko od turistického ruchu. Je ideálny na oddych pri mori či pri bazéne uprostred palmovej záhrady s dobrou knihou a nápojom v ruke.
PODMIENKY VSTUPU DO KRAJINY
Poloha
-
60 m od piesočnatej pláže, asi 500 m od najbližších nákupných možnosti a 10 km od vačšieho centra Lerapetry. Vzdialenosť od letiska v Heraklione je 100 km.
Hotel
-
recepcia, spoločenská miestnosť, lobby bar, á la carte reštaurácia, bazén s oddelenou detskou časťou, záhrada s ležadlami a slnečníkmi, detské ihrisko. Wi-Fi internetové pripojenie vo verejných priestoroch za poplatok. Pre hostí sú za poplatok k dispozícii služby práčovne, maséra a požičovňa áut.
Izby
-
priestranné dvojlôžkové izby s možnosťou až 2 prísteliek. Všetky izby majú vlastné sociálne zariadenie (WC, sprcha alebo vaňa), sušič na vlasy, klimatizáciu (za poplatok), minichladničku, SAT TV, telefón, trezor (za poplatok) a balkón s posedením. Izby disponujú výhľadom do záhrady alebo výhľadom na more.
Stravovanie
-
raňajky formou bufetových stolov alebo polpenzia so servírovanými večerami v hotelovej á la carte taverne, kde podávajú tradičné grécke jedlá, grilované špeciality či najčerstvejšie morské plody. Možnosť bezlepkovej, vegetariánskej či inej diétnej stravy.
Pláž
-
súkromná štrkovo-piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom. Ležadlá a slnečníky na pláži zdarma, vodné športy sú za poplatok u miestnych poskytovateľov služieb.
Doprava
-
letecká
Fakultatívne výlety
-
Elafonissi - ružová pláž na juhozápade ostrova, pripomínajúca Karibik, spojené s ochutnávkou miestnych produktov: cena 47 Euro
Balos - plavba loďou do modrej lagúny na severozápade ostrova, zastávka na pirátskom ostrove Gramvoussa : cena 53 Euro
Samaria - horský priesmyk, ktorý má 15 km a je najdlhší v Europe: cena 49 Euro (vstupné a prevoz loďou sa platia zvlášť)
Knossos - najznámejšia krétska pamiatka z obdobia minojskej civilizácie, palác Knossos, prehliadka archeologického múzea v Heraklione: cena 51 Eur (vstupné nie v cene)
Prevelli - palmová pláž na juhu ostrova, návšteva starobylého kláštora a benátskych fontán: cena 46 Eur (vstupné na loď nie je v cene) Ceny sú uvádzané z minulého roka, sú orientačné a závisia tiež od oblasti, kde sa klienti nachádzajú.  
Informácie o krajine a stredisku
-
Kréta
je piaty najväčší zo všetkých ostrovov v Stredozemnom mori, už dlhodobo patrí k najnavštevovanejším v Európe vďaka širokým piesočnatým a slnečným plážam s azúrovo čistým morom. Hlavné mesto je Iraklio alebo Heraklion, ďalšie veľké mestá ako Chania, Rethymno, Agios Nikolaos, či Sitia. Ostrov je známy aj krétskym vínom, olivovým olejom, keramikou, piesňami (rýmované piesne mantinades z čias benátskej doby), tancom (známy je krétsky tanec pentozalis), či rôznymi zvykmi (počas svadobných hostín strieľajú z pušiek do vzduchu). Letecké zájazdy sú realizované z Bratislavy a z Košíc na letisko Heraklion. Let trvá približne 2 hod. 30 min
Podobná ponuka TU
Termíny a ceny
Klimatický diagram
Zoznámte sa
Zdieľať

Podobné tipy pre Vás

Tipy na poznávačky
Krakow a Wroclaw
Autobusom 3 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Kampánia s pobytom pri mori
Autobusom 7 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Normandia
Autobusom 6 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Francúzske zámky
Autobusom 6 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Paríž pre deti
Letecky 4 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD    
Zobraziť viac ponúk
Naši partneri