Vyhľadávanie Menu
Vyhľadávanie
Menu
+421 914 111 777
Last Minute
Môj zoznam Môj zoznam *****

Grecotel Amirandes

Grécko - Kréta - Gouves
Popis

Luxusný boutique hotel ležiaci priamo na prekrásnej piesočnatej pláži ostrova Kréta, obkolesený záhradami a lagúnami mestečka Gouves, uspokojí nielen rodiny s deťmi, ale aj náročnejších klientov a jednotlivcov.

PODMIENKY VSTUPU DO KRAJINY

Poloha
-
priamo na pláži, 10 min. od mesta Hersonissos, 18 km od letiska v Heraklione
Hotel
-

vstupná hala s recepciou, hlavná reštaurácia, a´la carte reštaurácie, niekoľko barov, plážový bar, WI-FI zdarma, olympijský bazén s morskou vodou, detský bazén, vnútorný bazén, detské ihrisko, amfiteáter, miniklub, stolný tenis, plážový volejbal, fitnescentrum, boccia, golf, 3 tenisové kurty, minifutbal, animácie

Izby
-

klimatizované luxusne zariadené dvojlôžkové izby s možnosťou prístelky, bungalovy, rodinné izby, luxusné vily s vlastným bazénom. Vo všetkých izbách sa nachádza kúpeľňa s WC, sušič na vlasy, telefón, SAT TV, DVD prehrávač, WI-FI pripojenie zdarma, minibar, trezor, balkón alebo terasa.

Stravovanie
-
raňajky formou bufetu, polpenzia - raňajky a večera formou bufetu, all inclusive - raňajky, obed a večera formou bufetu, občerstvenie počas dňa, neobmedzená konzumácia alkoholických a nealkoholických nápojov miestnej výroby
Pláž
-

krásna široká piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora, bezplatný plážový servis, vodné šport za poplatok

Doprava
-
letecká
Fakultatívne výlety
-

Elafonissi - ružová pláž na juhozápade ostrova, pripomínajúca Karibik, spojené s ochutnávkou miestnych produktov: cena 47 Euro
Balos - plavba loďou do modrej lagúny na severozápade ostrova, zastávka na pirátskom ostrove Gramvoussa : cena 53 Euro
Samaria  - horský priesmyk, ktorý má 15 km a je najdlhší v Europe: cena 49 Euro (vstupné a prevoz loďou sa platia zvlášť)
Knossos - najznámejšia krétska pamiatka z obdobia minojskej civilizácie, palác Knossos, prehliadka archeologického múzea v Heraklione: cena 51 Eur (vstupné nie v cene)
Prevelli - palmová pláž na juhu ostrova, návšteva starobylého kláštora a benátskych fontán: cena 46 Eur (vstupné na loď nie je v cene)

Ceny sú uvádzané z minulého roka, sú orientačné a závisia tiež od oblasti, kde sa klienti nachádzajú.

Informácie o krajine a stredisku
-

Kréta je piaty najväčší zo všetkých ostrovov v Stredozemnom mori, už dlhodobo patrí k najnavštevovanejším v Európe vďaka širokým piesočnatým a slnečným plážam s azúrovo čistým morom. Hlavné mesto je Iraklio alebo Heraklion, ďalšie veľké mestá ako Chania, Rethymno, Agios Nikolaos, či Sitia. Ostrov je známy aj krétskym vínom, olivovým olejom, keramikou, piesňami (rýmované piesne mantinades z čias benátskej doby), tancom (známy je krétsky tanec pentozalis), či rôznymi zvykmi (počas svadobných hostín strieľajú z pušiek do vzduchu). Letecké zájazdy sú realizované z Bratislavy a z Košíc na letisko Heraklion. Let trvá približne 2 hod. 30 min

 

Gouves sa nachádza na severnom pobreží ostrova Kréta, 20 km východne od Heraklionu. Je súčasťou 6 km dlhého pásu, prelínajúc letoviská Hani Kokkini, Kato Gouves, Analipsi a Anissaras. Leží v blízkosti známeho a navštevovaného letoviska Hersonissos, ktoré je hlavným a najrušnejším mestečkom celej tejto oblasti. Na pobreží je veľké množstvo taverien, hotelov, dlhá piesočnatá pláž, zaujímavých aktivít, podnikov, zábav, celodenných výletov a programov. Lákadlom je aj veľký vodný park StarBeach Waterpark, vzdialený 7 km. Pláž je pozvoľná, vhodná pre deti i neplavcov.  30 km od letoviska je Lasithi Plateau, najznámejšia a najväčšia náhorná plošina preslávená stovkami veterných mlynov, 20 km je do archeologického náleziska Knossos alebo do hlavného mesta Heraklion.


Termíny a ceny Kalkulácia
Video
Klimatický diagram
Zoznámte sa
Zdieľať

Podobné tipy pre Vás

Tipy na poznávačky
Kampánia s pobytom pri mori
Autobusom 7 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Normandia
Autobusom 6 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Francúzske zámky
Autobusom 6 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Paríž pre deti
Letecky 4 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD    
Škandinávsky okruh
Autobusom 8 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Zobraziť viac ponúk
Naši partneri