Last Minute

Hotel Manos Palace

Rodinný hotel s apartmánmi a štúdiami postavený v modernom štýle v blízkosti piesočnatej pláže obľúbeného letoviska Bali na prekrásnom ostrove Kréta, vhodný pre rodiny s deťmi aj jednotlivcov. PODMIENKY VSTUPU DO KRAJINY... Čítať viac
od 827 € 628 €
Kalkulovať
 • 8.0

  Hodnotenie

Termíny a ceny

Kalkulácia

Filtrovať

 • 11.09. - 18.09.

  St - St 7 nocí
  • BTS
  • raňajky
  cena s poplatkami za os. 827,00 € 628,01 €

V cene sú zahrnuté

7, 10 resp. 11x ubytovanie s raňajkami alebo polpenziou, letecká doprava Bratislava - Heraklion - Bratislava alebo Košice - Heraklion - Košice, služby delegáta partnerskej CK (slovensky alebo česky hovoriaci)

V cene nie sú zahrnuté

Povinné príplatky: servisné poplatky pre osoby od 2 rokov 199 EUR, pre osoby do 2 rokov 60 EUR, emisný a environmentálny príplatok 25 EUR/osoba, pobytová taxa od 1,50 EUR do 10  EUR/izba/noc (platba na mieste, podľa kategórie hotela). Odporúčaný doplatok: komplexné cestovné poistenie  KOMFORT alebo PLUS.

Hotel Manos Palace - viac informácií

Rodinný hotel s apartmánmi a štúdiami postavený v modernom štýle v blízkosti piesočnatej pláže obľúbeného letoviska Bali na prekrásnom ostrove Kréta, vhodný pre rodiny s deťmi aj jednotlivcov.

PODMIENKY VSTUPU DO KRAJINY

150 m od piesočnatej pláže, v centre obľúbeného letoviska Bali, v blízkosti taveriem, obchodíkov a reštaurácií, 3 prekrásnych zátok a 2 historických kostolov, 30 km od mesta Rethymno, 50 km od letiska a mesta Heraklion 

komplex pozostáva z 9 apartmánov a 9 štúdií, recepcie, výťahu, reštaurácie na streche s výhľadom na more, baru, bazénu s oddelenou detskou časťou, ležadiel a slnečníkov pri bazéne. WI-FI zdarma v celom areáli hotela.

apartmány sú vhodné pre max.3 dospelé osoby a 1 dieťa, sú vybavené manželskou posteľou a 2 jednolôžkovými posteľami, kuchynskou linkou, TV, klimatizáciou, WI-FI, chladničkou, kanvicou, trezorom, sušičom na vlasy, sprchovým kútom s WC a balkónom. Štúdiá sú tiež klimatizované s rovnakým vybavením, vhodné pre max. 3 dospelé osoby - manželská posteľ a jednolôžko.

150 m od piesočnatej pláže, slnečníky a ležadlá za poplatok, vodné športy za poplatok
raňajky formou bufetu, servírované na terase s výhľadom na more, ktorá je na streche hotela Manos Palace. Polpenzia: raňajky na terase hotela Manos Palace a večere v neďalekom hoteli Nostos (formou bufetu). Káva, čaj, občerstvenie, zmrzlina podávaná počas dňa.
letecká

Informácie o krajine a stredisku

Kréta

Informácie o krajine a stredisku

Kréta je piaty najväčší zo všetkých ostrovov v Stredozemnom mori, už dlhodobo patrí k najnavštevovanejším v Európe vďaka širokým piesočnatým a vždy slnečným plážam s azúrovo čistým morom. Letecké zájazdy sú realizované z Bratislavy a z Košíc na letisko Heraklion. Let trvá približne 2 hod. 30 min.

 

Letovisko Bali, kde stále cítiť pôvodný vidiecky vplyv. Posedieť si tu môžete v miestnych rybárskych taverničkách, ale nájdete tu aj niekoľko kaviarní, obchodov a barov. Miestnymi spojmi sa dostanete do historického mesta Rethymno (20 km), ale aj do hlavného mesta Heraklion (45 km). Transfer z letiska v Heraklione trvá cca hodinu.

Naši partneri