Vyhľadávanie Menu
Vyhľadávanie
Menu
+421 914 111 777
Last Minute
Môj zoznam Môj zoznam ***

Hotel Manos Palace

Grécko - Kréta - Bali
Popis

Rodinný hotel s apartmánmi a štúdiami postavený v modernom štýle v blízkosti piesočnatej pláže obľúbeného letoviska Bali na prekrásnom ostrove Kréta, vhodný pre rodiny s deťmi aj jednotlivcov.

PODMIENKY VSTUPU DO KRAJINY

Poloha
-

150 m od piesočnatej pláže, v centre obľúbeného letoviska Bali, v blízkosti taveriem, obchodíkov a reštaurácií, 3 prekrásnych zátok a 2 historických kostolov, 30 km od mesta Rethymno, 50 km od letiska a mesta Heraklion 

Hotel
-

komplex pozostáva z 9 apartmánov a 9 štúdií, recepcie, výťahu, reštaurácie na streche s výhľadom na more, baru, bazénu s oddelenou detskou časťou, ležadiel a slnečníkov pri bazéne. WI-FI zdarma v celom areáli hotela.

Izby
-

apartmány sú vhodné pre max.3 dospelé osoby a 1 dieťa, sú vybavené manželskou posteľou a 2 jednolôžkovými posteľami, kuchynskou linkou, TV, klimatizáciou, WI-FI, chladničkou, kanvicou, trezorom, sušičom na vlasy, sprchovým kútom s WC a balkónom. Štúdiá sú tiež klimatizované s rovnakým vybavením, vhodné pre max. 3 dospelé osoby - manželská posteľ a jednolôžko.

Stravovanie
-
raňajky formou bufetu, servírované na terase s výhľadom na more, ktorá je na streche hotela Manos Palace. Polpenzia: raňajky na terase hotela Manos Palace a večere v neďalekom hoteli Nostos (formou bufetu). Káva, čaj, občerstvenie, zmrzlina podávaná počas dňa.
Pláž
-
150 m od piesočnatej pláže, slnečníky a ležadlá za poplatok, vodné športy za poplatok
Doprava
-
letecká
Fakultatívne výlety
-
Elafonissi  - ružová pláž na juhozápade ostrova, pripomínajúca Karibik, spojené s ochutnávkou miestnych produktov: cena 47 Euro
Balos - plavba loďou do modrej lagúny na severozápade ostrova, zastávka na pirátskom ostrove Gramvoussa : cena 53 Euro
Samaria  - horský priesmyk, ktorý má 15 km a je najdlhší v Europe: cena 49 Euro (vstupné a prevoz loďou sa platia zvlášť)
Knossos - najznámejšia krétska pamiatka z obdobia minojskej civilizácie, palác Knossos, prehliadka archeologického múzea v Heraklione: cena 51 Eur (vstupné nie v cene)
Prevelli -  palmová pláž na juhu ostrova, návšteva starobylého kláštora a benátskych fontán: cena 46 Eur (vstupné na loď nie je v cene)

Ceny sú uvádzané z minulého roka, sú orientačné a závisia tiež od oblasti, kde sa klienti nachádzajú.

Informácie o krajine a stredisku
-

Kréta je piaty najväčší zo všetkých ostrovov v Stredozemnom mori, už dlhodobo patrí k najnavštevovanejším v Európe vďaka širokým piesočnatým a vždy slnečným plážam s azúrovo čistým morom. Letecké zájazdy sú realizované z Bratislavy a z Košíc na letisko Heraklion. Let trvá približne 2 hod. 30 min.

 

Letovisko Bali, kde stále cítiť pôvodný vidiecky vplyv. Posedieť si tu môžete v miestnych rybárskych taverničkách, ale nájdete tu aj niekoľko kaviarní, obchodov a barov. Miestnymi spojmi sa dostanete do historického mesta Rethymno (20 km), ale aj do hlavného mesta Heraklion (45 km). Transfer z letiska v Heraklione trvá cca hodinu.

Termíny a ceny Kalkulácia

Podobné tipy pre Vás

Kavros Garden *** 12.6.2024 - 19.6.2024
Letecky
raňajky/polpenzia/all inclusive
cena za osobu od
391 €
Tipy na poznávačky
Rím - metropola Talianska
Autobusom 5 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Paríž - perla na Seine
Autobusom 5 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Amsterdam letecky
Letecky 4-DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Čarovné Alsasko
Autobusom 5 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Rozprávkové Česko a Nemecko
Autobusom 4 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Zobraziť viac ponúk
Naši partneri