Vyhľadávanie Menu
Vyhľadávanie
Menu
+421 914 111 777
Last Minute
****

Hotel Theartemis Palace

Grécko - Kréta - Rethymno
TÁTO KAPACITA NIE JE ZATIAĽ K DISPOZÍCII

V prípade záujmu nás kontaktujte na turancar@turancar.sk
Podobná ponuka TU
Popis

Moderný hotelový komplex ostrova Kréta vhodný pre klientov, ktorý majú radi zábavu, výborné jedlo, grécke večere, relax, spojené s príjemnými prechádzkami po čarovnom mestečku Rethymno.

PODMIENKY VSTUPU DO KRAJINY

Poloha
-
priamo v obľúbenom letovisku Rethymno, 200 m od piesočnatej pláže, v blízkosti reštaurácií, taverien, obchodov, barov, 82 km od letiska Heraklion
Hotel
-

vstupná hala s recepciou, WI-FI v spoločných priestoroch zdarma, výťah, reštaurácia, a´la carte reštaurácia, snack bar, pool bar, bazén, vnútorný bazén, terasa, slnečníky a ležadlá zdarma, záhrada, fitness, welness, masáž, salón krásy, vírivka

Izby
-

rôzne typy izieb: klimatizované dvojlôžkové izby s možnosťou jednej prístelky, s bočným výhľadom na more, s výhľadom na bazén, s prístupom do bazéna, s jacuzzi. Mezonety pre max. 3 dospelé osoby a 1 dieťa, mezonety s jacuzzi pre 2 osoby. Rodinné izby (2 miestnosti) pre maximálne 3 dospelé osoby a jedno dieťa, rodinná izba s jacuzzi pre max. 3 osoby. Suita s jacuzzi pre 2 osoby, suity s bočným výhľadom na more pre max. 3 osoby. Vybavenie izieb: balkón alebo terasa, telefón, kanvica, SAT TV, WI-FI (zdarma), trezor (za poplatok), kúpeľňa s WC.

Stravovanie
-

polpenzia: raňajky a večere formou bufetových stolov. Plná penzia: raňajky, obed a večera formou bufetu bez nápojov. All inclusive formou bufetu, ľahké občerstvenie počas dňa, poobedňajšia káva a čaj. Neobmedzená konzumácia vybraných nealkoholických a miestnych alkoholických nápojov (09:00 - 01:00).

Pláž
-
200 m od piesočnatej pláže, priamo v obľúbenom letovisku Rethymno, , ležadlá a slnečníky za poplatok, vodné športy na pláži za poplatok
Doprava
-
letecká
Fakultatívne výlety
-

Elafonissi  - ružová pláž na juhozápade ostrova, pripomínajúca Karibik, spojené s ochutnávkou miestnych produktov: cena 47 Euro
Balos - plavba loďou do modrej lagúny na severozápade ostrova, zastávka na pirátskom ostrove Gramvoussa : cena 53 Euro
Samaria  - horský priesmyk, ktorý má 15 km a je najdlhší v Europe: cena 49 Euro (vstupné a prevoz loďou sa platia zvlášť)
Knossos - najznámejšia krétska pamiatka z obdobia minojskej civilizácie, palác Knossos, prehliadka archeologického múzea v Heraklione: cena 51 Eur (vstupné nie v cene)
Prevelli -  palmová pláž na juhu ostrova, návšteva starobylého kláštora a benátskych fontán: cena 46 Eur (vstupné na loď nie je v cene)

Ceny sú uvádzané z minulého roka, sú orientačné a závisia tiež od oblasti, kde sa klienti nachádzajú.

Informácie o krajine a stredisku
-

Kréta je piaty najväčší zo všetkých ostrovov v Stredozemnom mori, už dlhodobo patrí k najnavštevovanejším v Európe vďaka širokým piesočnatým a slnečným plážam s azúrovo čistým morom. Hlavné mesto je Iraklio alebo Heraklion, ďalšie veľké mestá ako Chania, Rethymno, Agios Nikolaos, či Sitia. Ostrov je známy aj krétskym vínom, olivovým olejom, keramikou, piesňami (rýmované piesne mantinades z čias benátskej doby), tancom (známy je krétsky tanec pentozalis), či rôznymi zvykmi (počas svadobných hostín strieľajú z pušiek do vzduchu). Letecké zájazdy sú realizované z Bratislavy a z Košíc na letisko Heraklion. Let trvá približne 2 hod. 30 min.


Rethymno leží na severnom pobreží Kréty, asi 80 km západne od mesta Heraklion a 57 km východne od mesta Chania. Architektúra mesta bola ovplyvnená dlhými rokmi benátskej a tureckej nadvlády. Centrum charakterizujú pôvabné krivoľaké uličky, mešity a priečelia starých tureckých domov, ako aj benátska pevnosť Fortezza postavená nad prístavom s majákom. Mesto Vás očarí svojou jedinečnou atmosférou, romantickými uličkami a prístavom s obchodíkmi a kaviarničkami, ale aj prekrásnymi pieskovými plážami. Transfer z letiska v Chanii trvá asi hodinu. Transfer z letiska Heraklion trvá asi 2 hodiny.

Podobná ponuka TU
Termíny a ceny
Klimatický diagram
Zoznámte sa
Zdieľať

Podobné tipy pre Vás

Tipy na poznávačky
Balkán
Autobusom 7 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Dvůr Králové a české Peklo
Autobusom 2 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Krakow a Wroclaw
Autobusom 3 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Kampánia s pobytom pri mori
Autobusom 7 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Zobraziť viac ponúk
Naši partneri