Vyhľadávanie Menu
Vyhľadávanie
Menu
+421 914 111 777
Last Minute
***

Kavros Garden

Grécko - Kréta - Kavros
TÁTO KAPACITA NIE JE ZATIAĽ K DISPOZÍCII

V prípade záujmu nás kontaktujte na turancar@turancar.sk
Podobná ponuka TU
Popis

Hotelový komplex na obľúbenom ostrove Kréta s priateľskou atmosférou sa nachádza priamo pri dlhej piesočnatej pláži s pozvoľným vstupom do mora. Pozostáva z troch oddelených blokov, časť Kavros Garden je od časti Kavros beach oddelená cestnou komunikáciou. Jednotlivé bloky budov sú umiestnené v príjemnej, udržiavanej záhrade.

PODMIENKY VSTUPU DO KRAJINY

Poloha
-
Hotel sa nachádza v kľudnejšom stredisku Kavros, ktoré je vzdialené od rušného mesta Rethymno asi 14 km. Mesto Chania je vzdialené asi 40 km a letisko v Heraklione necelých 100 km, obchodíky a reštaurácie nájdete asi 50 m od hotela. Do historického mesta Rethymno, Chania, či Heraklion sa dostanete autobusom priamo zo strediska.
Hotel
-
vstupná hala s recepciou, Wi-fi pripojenie vo všetkých spoločných priestoroch, aj pri bazénoch zdarma, na izbách za príplatok, reštaurácia vo vedľajšom hoteli Kavros beach, bar pri bazéne, bazén (ležadlá a slnečníky zdarma), detský bazén (ležadlá a slnečníky zdarma), detské ihrisko, šípky, fitness, biliard.
Izby
-
štúdiá a apartmány vybavené klimatizáciou, SAT TV a malou chladničkou. Apartmány sú vhodné pre max. 4 osoby a majú ešte malý kuchynský kútik so základným vybavením. Wi-fi pripojenie a trezor za poplatok. Každá izba má balkón alebo terasu a vlastné sociálne zariadenie.
Stravovanie
-
rôzne formy: raňajky B@B a polpenzia formou bufetových stolov. All inclusive - raňajky, obedy a večere formou bufetu, počas dňa ľahké občerstvenie od 10:30-12:00 sendviče, od 12:30-14:30 zmrzlina aod 15:00 -17:30 filtrovaná káva, čaj a koláčiky. V rámci programu All inclusive sú podávane nealkoholické nápoje, biele a červené víno, čapované pivo, brandy, raki a ouzo v čase od 10:00- 22:00 hod. Klienti ubytovaní v časti Kavros Garden sa stravujú v hoteli Kavros beach, kde môžu využívať aj všetky ostatné služby ponúkané hotelom. V časti Garden sa nachádza bar pri bazéne, kde klienti môžu čerpať nápoje a poobedňajšie občerstvenie v rámci programu All inclusive.
Pláž
-
350 m od kamienkovo - piesočnatej pláže s pozvoľným vstupom do mora, ležadlá a slnečníky za poplatok
Doprava
-
letecká
Fakultatívne výlety
-


Informácie o krajine a stredisku
-

Kréta je piaty najväčší zo všetkých ostrovov v Stredozemnom mori, už dlhodobo patrí k najnavštevovanejším v Európe vďaka širokým piesočnatým a slnečným plážam s azúrovo čistým morom. Hlavné mesto je Iraklio alebo Heraklion, ďalšie veľké mestá ako Chania, Rethymno, Agios Nikolaos, či Sitia. Ostrov je známy aj krétskym vínom, olivovým olejom, keramikou, piesňami (rýmované piesne mantinades z čias benátskej doby), tancom (známy je krétsky tanec pentozalis), či rôznymi zvykmi (počas svadobných hostín strieľajú z pušiek do vzduchu). Letecké zájazdy sú realizované z Bratislavy a z Košíc na letisko Heraklion. Let trvá približne 2 hod. 30 min.


Georgioupolis bola pôvodne malá rybárska dedinka, ktorá leží na severnom pobreží Kréty, cca 20 km západne od historického mesta Rethymno a 40 km od mesta Chania. Má nádhernú pieskovú pláž, s pozvoľným vstupom do mora a nádhernú panorámu , keďže smerom na sever sa tiahne skalnaté pobrežie, smerom na východ 10 kilometrov dlhá piesková pláž a na juhu sa do výšky cez 2400 m týčia mohutné vrcholky Lefka Ori (Biele hory). V dedinke ústí do mora riečka Almiros, jej brehy sú pokryté zeleňou, okrem toho sladká voda a zeleň poskytujú dostatok priestoru pre život najrôznejších druhov živočíchov a ponúka možnosť krásnych prechádzok a posedenia v niektorej z taverien. 


Kavros je malá dedinka známa pod menom Paralia Kourna alebo Kournas a leží na severnom pobreží Kréty, medzu Chaniou a Rethymnom. Má asi 170 obyvateľov, ktorí žijú hlavne z turistického ruchu. Dlhá piesočnatá pláž Kavros sa tiahne pozdĺž pobrežia až k zátoke Almiros. Je obľúbenou hlavne pre rodiny s deťmi a za svoju čistotu a vybavenosť bola ocenené Modrou vlajkou EU. Z letiska Heraklion trvá cesta cca. 110 minút.

Podobná ponuka TU
Termíny a ceny
Klimatický diagram
Zoznámte sa
Zdieľať

Podobné tipy pre Vás

Tipy na poznávačky
Florencia letecky
Letecky 4 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD    
Valencia letecky
Letecky 4 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Jordánsko letecky
Letecky 5 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Izrael letecky
Letecky 8 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Zobraziť viac ponúk
Naši partneri