Last Minute

La Stella

Menší moderný boutique hotel zrekonštruovaný v roku 2021 na romantickom ostrove Kréta vhodný pre rodiny s deťmi, ako aj pre náročnejších klientov. PODMIENKY VSTUPU DO KRAJINY Čítať viac
od 1 447 € 1 043 €
Kalkulovať

Termíny a ceny

Kalkulácia

Filtrovať

  • 11.09. - 18.09.

    St - St 7 nocí
    • BTS
    • raňajky
    cena s poplatkami za os. 1 447,00 € 1 043,41 €

V cene sú zahrnuté

7, 10 resp. 11x ubytovanie so stravou podľa výberu, letecká doprava Bratislava - Heraklion - Bratislava alebo Košice - Heraklion - Košice, služby delegáta partnerskej CK (slovensky alebo česky hovoriaci)

V cene nie sú zahrnuté

Povinné príplatky: servisné poplatky pre osoby od 2 rokov 199 EUR, pre osoby do 2 rokov 60 EUR, emisný a environmentálny príplatok 25 EUR/osoba, pobytová taxa od 1,50 EUR do 10 EUR/izba/noc (platba na mieste, podľa kategórie hotela). Odporúčaný doplatok: komplexné cestovné poistenie  KOMFORT alebo PLUS.

La Stella - viac informácií

Menší moderný boutique hotel zrekonštruovaný v roku 2021 na romantickom ostrove Kréta vhodný pre rodiny s deťmi, ako aj pre náročnejších klientov.

PODMIENKY VSTUPU DO KRAJINY

400 m od pláže, v letovisku Platanes, 4 km od mesta Rethymno, v blízkosti reštaurácií, obchodov a v kaviarní, 59 km id letiska Heraklion 

hlavná budova, recepcia, lobby, WI-FI zdarma, bar, bazén, detský bazén, parkovisko, welness za poplatok, vybavenie pre vozíčkárov, šípky, stolný tenis

moderne zariadené štúdiá a apartmány v bohémskom štýle pre 2 - 5 osôb, vybavené klimatizáciou, WI-FI, TV/SAT, kuchynkou so základným vybavením, trezorom, žehličkou, kúpeľňou so sprchovým kútom alebo vaňou, sušičom na vlasy a s balkónom. Detská postieľka na vyžiadanie. 
400 m od piesočnatej pláže vyznamenaná Modrou vlajkou, ležadlá a slnečníky za poplatok, vodné športy za poplatok

raňajky, polpenzia formou bufetu, ľahké občerstvenie počas dňa

letecká

Informácie o krajine a stredisku

Kréta

Informácie o krajine a stredisku

Kréta je piaty najväčší zo všetkých ostrovov v Stredozemnom mori, už dlhodobo patrí k najnavštevovanejším v Európe vďaka širokým piesočnatým a slnečným plážam s azúrovo čistým morom. Hlavné mesto je Iraklio alebo Heraklion, ďalšie veľké mestá ako Chania, Rethymno, Agios Nikolaos, či Sitia. Ostrov je známy aj krétskym vínom, olivovým olejom, keramikou, piesňami (rýmované piesne mantinades z čias benátskej doby), tancom (známy je krétsky tanec pentozalis), či rôznymi zvykmi (počas svadobných hostín strieľajú z pušiek do vzduchu). Letecké zájazdy sú realizované z Bratislavy a z Košíc na letisko Heraklion. Let trvá približne 2 hod. 30 min.


Mestečko Platanias leží na severnom pobreží Kréty, 12 km od mesta Chania a patrí medzi najväčšie turistické strediská západnej Kréty. Kto hľadá krásne pieskové pláže, typickú grécku atmosféru, krásnu prírodu, ale aj zábavu a nočný život, zaručene si v tomto malebnom mestečku príde na svoje. Pobrežie lemuje 4 km dlhá piesková pláž, nájdete tu množstvo obchodov, nočných podnikov, taverien a bohaté možnosti zábavy pre všetky vekové kategórie.

Naši partneri